Skocz do zawartości
Forum

Zbyt mały biust...


Gość mqmqmqm1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość palaila

No ja te nie, ale koleżanka kupiła i brała i powiedziała,że u niej różnica była spora, tak wiec postanowiłam się przekonać na ile jest to prawda a na ile jest to bzdura. I okazało się, ze w moim przypadku było to prawdą. Brałam tabletki przez 3 miesiące W pierwszym miesiącu odczułam jedynie większą tkliwość piersi, powiększenie dopiero od 2 miesiąca.

Odnośnik do komentarza

brałam te wspomniane na tym forum wcześniej tabletki Breastfem z tym egzotycznym składem ziołami z Brazylii w nadziei że w końcu jakiś produkt zadziała bo wypróbowałam kilka i bez jakiś widocznych rezultatów i tutaj mnie spotkało miłe zaskoczenie. Wzięłam tą podwójną 4 miesięczna kuracje i biust naprawdę zmienił swoja wielkość. Jest to jeden rozmiar miseczki może mało spektakularne ale jak na tabletki w dodatku bez skutków ubocznych i chemii w składzie to rewelacja. A mój rozmiar biustu był naprawdę tragiczny nie będę pisała jaki ale..... . polecam nie jest to jakiś duży wydatek ale jakaś mała alternatywa dla operacji

Odnośnik do komentarza

Nie brałam tych tabletek o któych tutaj piszesz ale tak studiując sobie skład to Perfect Bust mają lepszy. Perfect bust sama brałam, ogolnie efekty u mnie zadowalające bo musiałam wymienic biustonosze na nowe (na rozmiar większe). Piersi bardziej się napełniły, odzyskały swoją jędrność. Ogolnie nie było takiego efektu jak przed ciążą i karmieniem ale jest i tak o wiele lepiej bo wcześniej przypominały po prostu niewypełnione worki i wygladaly źle.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej przetestowałam chyba wiekszość kremów na ujędrnienie biustu jakie mozna dostać w skleapch. Również te z wyższej pólki. I lączyło je jedno. Mała skuteczność.Fajnie pachniały, wiele z nich napinało skórę ale ich działanie kończylo się właśnie na tym. Nie widziałam w ich przypadku efektu powiększenia piersi. Dopiero tabletki mi dały taki efekt. Swoja drogą to w serii perfect bust jest również zel, bardzo przyjemny. Kupilam sobie jakiś czas temu do kuracji tabletkami, ponoć ma zapobiegać powstawaniu rozstępów i faktycznie nie widziałam takich

Odnośnik do komentarza

Poczytałam w internecie trochę o tych wspomnianych tabletkach Breastfem mają one w składzie specjalne zioła z Brazylii które podobno działają jakoś na estrogeny i dzięki temu mogą powiększyć piersi. Dodatkowo mają bardzo dobre opinie na forach również anglojęzycznych, czytałam gdzieś że nawet w Hollywood je znają. Zamówiłam te tabletki w Polsce i zaczynam kurację. Życzcie mi powodzenia 😉 koszt niewielki około 150zł na 4 miesiące.

Edytowane przez chudenka33
Odnośnik do komentarza

Drogie Panie czytam posty dotyczące małych piersi, nie wstydźcie sie takich właśnie piersi jeśli już właśnie macie taki mały rozmiar. Małe piersi są naprawdę bardzo piękne a najważniejsze że są naturalne i prawdziwe nie jakieś sztuczne, nie ma co wpadać w kompleksy z tego powodu czy wstydzić się właśnie takiej sytuacji. Pamiętacie drogie Panie małe jest piękne 🌹🌹🌹

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...