Skocz do zawartości
Forum

Świąd odbytu


Gość szczepa32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem już z tą przypadłością u lekarza. Dostałem jakieś tabletki na hemoroidy i masci/zele. Proctohemolan, Proctoglivenol itp. Nic mi nie pomaga. Czasami zamieniałem masci i na własną odpowiedzialność, dawałem to odbytniczo clotrimazolum. Pomoglo chyba na chwile. Ulgę przynosi alantan ale nie zawsze. Największą ulgę mam po nasiadówkach z kory dębu. Nie swędzi mnie tak długo, ale gdzieś z tydzien. Nie zawsze też. Są momenty gdzie swędzi mnei tak z godzine a pozniej odpuszcza. Po każdym teraz wyprożnieniu, się podmywam pod prysznicem żeby było jak najbardziej zachowana higiena. Kiedy daje maść do odbytniczo to zaczyna się takie mega swędzenie że nie moge tego opisać. Nawet jak wsadzam ten taki plastik z dziurkami żeby zapodać maść, to czuje taki lekki ból i swędzenie. Nie wiem już co mam począć. Doprowadza mnie to powoli do szału.

Odnośnik do komentarza

No tak jakby w środku. Zaraz tu przy wylocie odbytnicy. Zabrzmi gejowsko ale jak tam włoże ten plastik od maści zeby ją zapodać, i poruszam tym na boki żeby to rozprowadzić to czuje ulge w swędzeniu. Ale jak zapodam maśc to tak swędzi że masakra. Nawet jak ruszam tym. Czuje się jakbym mial jakieś mega owsiki. Ale nie mam. Swędzi przez jakiś czas przestaje, potem jak chodze to swędzi jakbym mial owsiki. Szał normlanie

Odnośnik do komentarza

A może faktycznie masz owsiki, albo jakieś inne robaki?
Mój znajomy wsadził robala do słoiczka /razem z kałem/ i dał do analizy. Dostał wyniki - brak pasożytów.
A tam był cały robal, który z niego wyszedł!! Czyli badania nie zawsze odpowiadają prawdzie.
Ja bym ci radziła, byś się odrobaczył, jest szansa, że to jest przyczyna.

Odnośnik do komentarza

Chyba zle zdiagnozowalem
Myślałem że to w odbycie a to obok. Także nie wiem jakąś może grzybica. Siedziałem na publicznej toalecie ostatnio bo musiałem. Praca kierowcy. Mam travocort może pomoże a jak nie to spróbuję załatwić pimafucort. Czy więcej tego używałem grzalem tylek żeby wyleczyć niby hemoroidy tym było gorzej.

Odnośnik do komentarza
Gość Analny penetrator

Ja pobudzałem swoje zwieracze jak swędziało,oprócz przyjemności,ulga była średnia.Nie owsiki,nie hemoroidy ,nie uczulenie,nie nadmiar słodyczy.Po prostu jakiś stan zapalny.Pomogły czopki Pentasa ,myje dziurę rozcieńczonym szarym mydłem złoty jeleń (w drugiej butelce)i gazą zmieniając ją co miesiąc.Na odparzenia tylko i wyłącznie Sudocrem (nie Nivea).Masci na odbyt:nagietkowa,ruskorex,rectostop do wyboru.Wszystkie super.Pieprzyć konowałów,analizy kupy.
~szczepa32 pozdrawiam Twoją pupę - trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Gość Analny penetrator

Ja pobudzałem swoje zwieracze jak swędziało,oprócz przyjemności,ulga była średnia.Nie owsiki,nie hemoroidy ,nie uczulenie,nie nadmiar słodyczy.Po prostu jakiś stan zapalny.Pomogły czopki Pentasa ,myje dziurę rozcieńczonym szarym mydłem złoty jeleń (w drugiej butelce)i gazą zmieniając ją co miesiąc.Na odparzenia tylko i wyłącznie Sudocrem (nie Nivea).Maści na odbyt:nagietkowa,ruskorex,rectostop do wyboru.Wszystkie super.Pieprzyć konowałów,analizy kupy.Parę lat temu jak nazbierało się dużo śluzu przed zwieraczami czułem jakby wiły się tam glizdy.Spuszczałem go do kibla.Teraz zwiększa się jego ilość po kawie i czarnej herbacie.Podobno to nie WZJG.
~szczepa32 pozdrawiam Twoją pupę - trzymaj się

Odnośnik do komentarza

też tak miałem, ale tak bardzo mnie erotycznie swędziało, że poszedłem do Klubu Gejowskiego, dałem dupy cwelowi. Cwel posmarował penisa lubrykantem KY i po kilku kopulacjach świąd znikł. Spróbuj. Poza tym pij soki owocowo-warzywne z dodatkiem czosnku. Sok wyciskaj wyciskarką Gersona. Łykaj bactilac/bakterie symbiotyczne. Po każdej defekacji myj dupę i hartuj zimną wodą.

Odnośnik do komentarza

Napisałem, ponieważ sam przechodziłem ten problem i może komuś pomogę swoją odpowiedzią. Ta dolegliwość to piekło - nie pozwalała mi w nocy spać, było to bardzo uciążliwe, więc wiem przez co przechodzicie. Wklejam jeszcze raz swoją odpowiedź, aby łatwiej było zlokalizować rozwiązanie, które mi pomogło.

Przechodziłem i w zasadzie dalej czasem przechodzę przez tą przypadłość, ale moja żona znalazła dla mnie rozwiązanie, które działa. Przeszedłem przez wielu lekarzy: alergolog, proktolog, dermatolog i nikt nie potrafił mi znaleźć przyczyny ani zaordynować czegoś co działa. Żadne testy łącznie z analizą kupy nie wykazały niczego co mogłoby powodować to swędzenie - ani kandydoza, ani bakterie, ani alergia. Nic. Wszystko było dobrze, a ja się nadal męczyłem. Delikatną poprawę odczuwałem przy stosowaniu maści ze steroidami, ale tego nie można stosować non stop, a ona i tak nie zawsze działała. Nasiadówki z kory dębu działały jak placebo. Ani nie szkodziły ani nie pomagały. Szare mydło, pozbycie się cukru z diety - nie dawało to zauważalnych skutków, choć co ciekawe - swędziało dość często po wypiciu burbona z miodem. Jakiś związek może jest.

Moja żona poczytała trochę i poleciła mi spróbować maść dla dzieci na odparzenia - zwykły SUDOCREM. I to było to! Ulga była bardzo szybka i po kilkudniowym stosowaniu - długotrwała. Problem, który pojawił się nagle bez żadnej przyczyny zniknął. U mnie było tak, że latem było lepiej, a zimą gorzej. I nadal czasem zdarza mi się, że muszę użyć Sudocremu, ale jest to może kilka razy w roku.

Jeśli ktoś ma podobną sytuację jak ja to być może mój sposób także pozwoli rozwiązać problem. Niepozdrawiam lekarzy, bo straciłem przez nich mnóstwo czasu, a żaden nie był nawet blisko rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Gość cessko

Ja polecam Procto Zac spray.Po przeczytaniu ulotki do tego Proctozac Spray byłem ciekawy jak to ma dziać. Nigdy mi lekarz
wcześniej nie przepisał sprayu na hemoroidy.,, Szukałem potem w internecie, ze to jakies
nowoczesne rozwiązanie..,.I faktycznie dziala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...