Skocz do zawartości
Forum

Jak efektownie trenować na siłowni?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LiliannaXenia

Może warto pomyśleć o konsultacji z trenerem? Jesteś niepełnoletni, więc może być potrzeba zgoda opiekuna. Ze swojej strony mogę polecić www.igortreneronline.pl. Choćbyś sięgnął na tę stronę tylko i wyłącznie po motywację i po inspirację :)

Odnośnik do komentarza

Również jestem zdania,ze przynajmniej na początku warto jest zainwestować w trenera.Jasne,ze jest to jakiś koszt ale trener:
opracuje Ci diete
powie jakie ćwiczenia powinieneś wykonywać
i ogólnie będzie Ci o wiele łatwiej

Zainwestuj również w odpowiednie ubrania. Jest to o wiele wiekszy komfort ćwiczeń i o wiele większa wygoda. Dowiedz się więcej tutaj - ubrania smmash są bardzo dobrej jakości, od dłuższego czasu w nich ćwiczę.

Odnośnik do komentarza

Warto jest wybrać trenera personalnego. Przynajmniej na pierwsze ćwiczenia na siłowni. Przy wyborze zadajcie trenerowi kilka pytań. Od jak dawana zajmuje się prowadzeniem treningów osobistych? Ilu osobom pomógł i jak? Czy był ktoś, kto miał podobne wymagania treningowe jak ty? Jak wyglądała ta współpraca, czy cele zostały osiągnięte i w jakim czasie?
Na stronie jest szerszy artykuł o tym jak wybrać odpowiedniego trenera:
http://www.keepyour-balance.pl/jak-wybrac-odpowiedniego-trenera-personalnego/

Dobry trener opracuje Wam ćwiczenia oraz zaproponuje trening, który da szybkie rezultaty w krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza

Tego to ja sama nie wiem, ale na pewno w dobrym fitness klubie powiedzą nam jak prawidłowo powinniśmy wykonywać dane ćwiczenia. Ale ja tam jestem zdania, że nawet w domu warto ćwiczyć i w tym celu zakupiłam takie hantle  https://www.taniomania.pl/t/hantle-5-kg Bo jednak muszę bardziej popracować nad pewnymi partiami ciała a takie hantle zdecydowanie mi w tym pomogą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...