Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Martyna36

Czuję się źle z sobą.

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu Czuję się źle z sobą.
Jeszcze nikomu nie mówiłam, ale ostatnio towarzyszą mi takie rzczy jak;
- Poczucie zagubienia jak u pięcioletniego dziecka, które straciło rodziców z pola widzenia,
- Poczucie zranie z powodu błahych rzeczy, na przykład kiedy ktoś mi mówi "Ogarnij się", aby mnie zmotywować, ja to rozumiem, ale coś w głębi mnie tego nie rozumie,
- Bywam senna, zmęczona. Nie widzę sensu w czymkolwiek i staję się obojętna, a innego dnia czuję się bezsilna (przez co płacze) ,
- Mam czasem poczucie samotności, a później po prostu z własnej woli chcę być sama, z jednej skrajności w drugą
- Łatwo się denerwuję, a frustracja pod czas kłótni (nawet o coś nieistotnego) wywołuję agresję i często krzyczę, rzucam przedmiotami lub drapię brata lub siebie,
- Zdarzają się myśli o tym co by było gdybym umarła
- I czasem nie umiem zrozumieć czemu coś zrobiłam, i wydaję mi się jakbym to nie była jam.

Czy powinnam o kimś z tym porozmawiać? Czy mogę sama nad tym zapanować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że powinnaś porozmawiać z kimś bliskim o tym, moze z rodzicami (nie wiem ile masz lat), może z przyjaciółką. dobrze byłoby żebyś skontaktowała się również z psychiatrą, lub psychologiem. Lepiej dmuchać na zimne, obni pomogą Ci na nowo dostrzec, że życie pomimo niepowodzeń, może być piękne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, ile masz lat, ale Twoje objawy świadczą o tym, że warto byłoby porozmawiać z kimś na temat Twojego nastroju, np. z rodzicami, pedagogiem szkolnym. Nie bagatelizuj swojego samopoczucia i poszukaj dla siebie pomocy. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...