Skocz do zawartości
Forum

Brama, a rdza


Gość motana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ekspert Dekoral

Być może problem nie leży w przygotowaniu podłoża, ale po prostu w użytych środkach. Proszę spróbować Dekoral emalia antykorozyjna bezpośrednio na rdzę. Drugą warstwę można nanosić albo po dwóch godzinach albo po jednej dobie. Jeśli rdzy jest sporo, zalecana jest druga opcja. Można uzyskać aż cztery efekty, a mianowicie metali, połysk, półmat oraz efekt młotkowy. W przypadku tego ostatniego i metalicznego dostępnych jest dziewięć kolorów, dla połysku osiem, a dla półmatu aż pięć. Zalecane jest nanoszenie dwóch do trzech warstw dla odpowiedniego efektu zarówno trwałości, ochrony przed rdzą, ale i intensywności koloru. Farby te posiadają świetną przyczepność do podłożu, a do tego nie wymagają żadnego podkładu. Pozdrawiam ekspert Dekoral

Odnośnik do komentarza

Otóż właśnie to to jest zmora większości z nas. Dlatego też tym razem chcę w miarę możliwości bardzo dobrze dopasować bramę do ogrodzenia.  I tak zupełnie przez przypadek znalazłam tego bloga https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/jaka-brama-do-ogrodzenia-panelowego-bedzie-najlepszym-wyborem-150/ po przeczytaniu którego udało mi się wiele cennych wskazówek na ten temat uzyskać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...