Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na oczyszczanie organizmu z toksyn


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Dobrym sposobem na oczyszczenie organizmu jest stosowanie raz na jakiś czas kuracji owocowo-warzywnej. Stosuję ją przez 2 tygodnie co kilka miesięcy :)
Trzeba jednak wtedy pamiętać, aby dobierać składniki odpowiednio. W diecie nie może zabraknąć tłuszczy czy białka :)
Od jakiegoś czasu (około miesiąca) stosuję również produkt -
nalewka z cytryńca chińskiego.
Wspomaga on nie tylko proces oczyszczania organizmu, ale również działa uspokajająco + sprzyja lepszej koncentracji :)
Natknęłam się na niego przypadkiem w sklepie internetowym i bardzo zainteresował mnie jego opis oraz pozytywne opinie osób, które go stosowały.

Odnośnik do komentarza

Nie ma jednej kompleksowej metody. Osobiście polecam błonnik witalny oczyszczający. Błonnik oczyszcza jelita z toksyn, ze złogów, które zalegają w jelitach. Można pić jeszcze czystek, który zabija bakterie, wirusy, grzyby. Ja kupuję takie ziółka tutaj. Zasada jest taka, że żeby kuracja działała, trzeba regularnie przyjmować te produkty. Ale są na prawdę dobre. Dr Zięba polecał też picie soku z cytryny codziennie w bardzo dużej ilości, więc tego jeszcze nie stosowałam :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...