Skocz do zawartości
Forum

czarna plamka w jamie ustnej na policzku


Joker19955

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 22 lata. Dzis zauwazulem taka malutka plamke w jamie ustnej na policzku. Wczoraj jeszcze jej nie mialem..i raczej nie uszkodzilem policzka tzn..nie ugryzlem sie jakos zeby powstal krwiaczek. Ponizej daje zdj. JEst to malutka plamka. Dodam ze jestem palaczem..pale juz jakies ponad 3 lata..2 tyg temu mialem wycinane znamie z plecoww celu wykluczenia czerniaka. Wynik badania prawidlowy czyli to nie byl czerniak cale szczescie..wiec to nie byłby przerzut do jamy ustnej. Chyba ze dopiero zaczelo sie naprawdę rozwijac cos :/ kurcze tyle sie naczytalem teraz tego..jedno podobne do drugiego.. mial ktos cos takiego podobnego??

monthly_2017_10/czarna-plamka-w-jamie-ustnej-na-policzku_5232.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2021 o 16:02, Gość Johnny napisał:

Znikło samo czy coś działać z tym? 

Witam zeszła panu ta kropka?

W dniu 22.09.2018 o 14:25, Gość Klaudiaaaaaa napisał:

Mi również się pojawiła czarna chrosta, robiliscie coś z tym czy czekać aż samo znikniePozdrawiam   Dzień dobry pytanie mam do pani czy zeszła u pani ta kropka bo ja dziś też zauważyłam taką czarną kropkę

 

Odnośnik do komentarza

Bo to pasożyt, nicień, przywra. Coś z tych rzeczy. Potem jak pojawia się tego coraz więcej to jest oblężenie. Drgania pod skóra, drętwienia, bezsenność, brak sił. Problem z różnymi narządami. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...