Skocz do zawartości
Forum

Czy są jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym?


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, czy są jakiekolwiek przeciwskazania do wykonania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym, jeśli w niedługim czasie od wykonania zabiegu planuję zajść w ciąże ? Proszę o odpowiedź czy ma to jakiś wpływ na płodność lub zdrowie dziecka? Oczywiście wiem, ze w czasie ciąży nie należy wykonywać takiego zabiegu, ale interesuje mnie czy jesli bedzie on wykonany przed zajściem w ciąże, to czy w przyszłości bedzie rodził jakiej zagrożenie dla zdrowia dziecka lub w ogole zaplodnien

Odnośnik do komentarza
Gość Martuneinka

Ja w swojej klinice dostałam taką rozpiskę
Ciąża i laktacja
 Aktywne infekcje
 Choroby dermatologiczne w obszarze poddawanym zabiegowi
 Czynna choroba nowotworowa, radio i chemioterapia
 Choroby autoimmunologiczne
 Nieuregulowana cukrzyca i inne nieleczone choroby przewlekłe, np. nadciśnienie
 Alergia na któryś ze składników substancji stosowanych do zabiegu
 Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi

Odnośnik do komentarza

Zobaczcie, wchodzi do akcji niejawny płatny moderator dyskusji internetowych, jego nick to - litera 3 kropki litera i co kilka minut zakłada kilkanaście sztucz*ych, fik*yjnych tematów w serii i znika. Nawet nie wymyśla oryginalnych nicków bo szkoda czasu. I tak co jakiś czas przeskakuje do innego popularniejszego działu. Sami się proszą, aby w końcu wyewoluował ktoś taki jak ja

Odnośnik do komentarza

Żeby nie być gołosłownym to przykład z jednego z forów grupy Wirtualnej Polski

Wystarczy rozejrzeć się po działach.
Wchodzi do akcji niejawny płatny moderator dyskusji internetowych, jego nick to - litera 3 kropki litera i co kilka minut zakłada kilkanaście sztucz*ych, fik*yjnych tematów w serii i znika. Nawet nie wymyśla oryginalnych nicków bo szkoda czasu. I tak co jakiś czas przeskakuje do innego popularniejszego działu. Sami się proszą, aby w końcu wyewoluował ktoś taki jak ja.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka1990.05

Ja miałam usta robione w CZS. Najlepiej jak wykonasz zabieg u wykwalifikowanego lekarza, a nie kosmetyczki po kursie. Moje usta wyglądają bardzo naturalnie i są lepiej nawilżone. Sam zabieg jest niestety bolesny, ponieważ okolice ust są bardzo wrażliwe. Jeśli chodzi o efekty to w moim przypadku utrzymywały się ok 10 miesięcy. Nie musisz się jakoś specjalnie do tego zabiegu przygotowywać. Na pewno nie można zażywać kilka dni przed zabiegiem leków przeciwzapalnych a w dniu zabiegu unikać solarium i ogólnie najlepiej słońca. No i ważne jest, żebyś nie miała szminki ani błyszczyków na ustach podczas zabiegu :D A po powiększaniu przez kilka godzinek nie możesz ich dotykać czy masować. Z resztą lekarz Ci wszystko powie :) Nie masz się czego bać! :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie ma przeciwskazań jeśli robisz to w dobrej klinice u specjalisty. Ja wykonuje zabiegi u mojej ulubionej specjalistki Marii Noszczyk w klinice melitus w Warszawie. Oczywiście miałam podobne obawy, ale po konsultacji z Panią Marią pozbyłam się jakichkolwiek obaw. Wykonała wszystko jak najlepiej, bez efektów ubocznych oraz dobrze doradziła by nie miała zbyt sztucznego kształtu ust.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest kilka. Pierwszy to wygląd po zabiegu. Nie spotkałem jeszcze faceta któremu kobieta z wargami glonojada się podoba. Kobiety powiększają sobie wargi myśląc że to poprawi ich wygląd a jedyna poprawa to stan konta osoby wykonującej zabieg. Wygląda to obleśnie jak permanentny stan opryszczki. Podobnie jest z długaśnymi pazurami jak i z piersiami wyglądającymi jakby miały pęknąć. Zero w tym piękna ale kobitki i tak dają się na to namawiać. Niestety mózgów u lekarzy nie poprawiają 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...