Skocz do zawartości
Forum

Miłóść do żonatego mężczyzny i samotność


Gość lostsomething

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lostsomething

Witam! Piszę, gdyż nie daję już sobie rady. Mam 19 lat, i dość życia. Odkąd pamietam wszystko jest nie tak. Nie chce mi się żyć. Moja mama ma schizofrenię paranoidalną, nie wytrzymywalam z nią, wyprowadziłam się i mieszkam sama. Mój ojciec od lat jest alkoholikiem. Nie mogę liczyć na nikogo, a napewno nie na rodziców. Całymi dniami siedzę sama w domu, nie spotykam się z nikim, nawet nie mam znajomych. Przeżyłam chyba juz wszystko, głód, dom dziecka, napaść seksualną. Nie widzę sensu życia, nie mam żadnego pomysłu na siebie ani na przyszłe życie. Na dodatek zakochałam się z żonatym mężczyźnie. Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Miłość do żonatego mężczyzny wynika prawdopodobnie z chęci posiadania prawdziwego domu, a przede wszystkim poszukiwania opieki, bezpieczeństwa, ramion, które ukoją, a żonaty mężczyzna, dla takiej młodej kobiety jak Ty, to idealna przynęta. Niestety musisz zrozumieć, że to jest patowa sytuacja. Nie możesz rozbić małżeństwa, nie możesz oczekiwać, że zostawi żonę dla Ciebie, a przede wszystkim Ty kochasz jego, a on żonę. Przeszłość sprawiła, że jesteś załamana i masz dosyć takiego życia - nie dziwię Ci się. Spróbuj skonsultować się z psychologiem, opowiedz mu o tym. Musisz znaleźć znajomych - koleżanki, kolegów, bo będąc sama - mieszkając sama bez rodziny, przyjaciół, przeżywając niespełnioną i niemożliwą miłość, robisz sobie jeszcze większą krzywdę. Znajdź chłopaka, który Cię pokocha i który nie ma żony. Znajdź przyjaciół, którzy będą dla Ciebie oparciem. Z czasem zobaczysz, że z każdego dołka jest wyjście.

Odnośnik do komentarza

Musisz wziąć się w garść. Życie porządnie dało ci w kość i teraz musisz o siebie walczyć. Zasługujesz na dużo więcej niż myślisz. Daj sobie spokój z żonatym facetem, takie związki rzadko kończą się happy endem. wyjdź do ludzi, zacznij się spotykać z nimi a zobaczysz od razu spojrzysz na świat z innej perspektywy. Musisz udowodnić sobie że potrafisz. Na pewno masz dużo samozaparcia i jesteś odważna, dlaczego tak sądzę.??? Bo przeżyłaś tyle przykrych i bardzo trudnych sytuacji z którym większość by sobie nie poradziła. Musisz mieć ogromną wolę walki, wykorzystaj to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...