Skocz do zawartości
Forum

Przyjaciel angażuje się w relacje z zajęta dziewczyna


Gość Hehhhh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój przyjaciel zaangażował się dość mocno, zależy mu na kobiecie która już jest w związku z innym mężczyzną. Jednak z tego co wiem, tej dziewczynie nie układają się relacje z obecnym partnerem. Ich związek jest, jeśli można tak powiedzieć, to jest nadszarpnięty
Ta kobieta dopuściła do swojej bliższej afery mojego przyjaciela, ona uważa go za kogoś więcej niż dobrego kolegę ale jednocześnie jest z innymi
Są chwile, że jej związek naglr na jakiś czas wydaje się być normalny a wtedy po prostu olewa mojego przyjaciela
Teraz jest okres, gdzie znów zbliżyli się do siebie jednak nie potrafią się dogadać. Każdy ma odmienne zdanie na wszystko
Co mam doradzić przyjacielowi? Staram się słuchać go i wypowiadać się tak, żeby żadnej ze stron nie popierać.
Jednak wiem, że muszą oni ze sobą się spotkać i porozmawiać.
Jak mam mu to wytłumaczyć?
Chciałbym zrobić to tak żeby nie mieszać się w życie za bardzo, no i oczywiście nie próbować podejmować decyzji za niego (załóżmy za jego plecami ustalić spotkanie z nią) ponieważ każdy ma swój rozum i sam podejmuje swoje ważne decyzje, a przyjaciel powinien wspierać
Teraz jednak chciałbym mu pomóc i namówić go jakoś na to spotkanie, ale chciałbym też dać mu do zrozumienia żeby nie przejmował się za bardzo i próbował na takim luzie podejść do wszystkiego. Ja nie mam już pomysłów

Odnośnik do komentarza

Ja uważam,że jak ktoś postępuje źle,nieetycznie lub pakuje się w kłopoty, to rola przyjaciela jest temu zapobiec.
To jego życie, ale masz prawo do własnego zdania w tym temacie,jeśli sytuacja jest dwuznaczna...a jest.
Chłopak pcha się między wódkę a zakaske,co nigdy nie kończy się dobrze. Powiedz mu co myślisz na ten temat, to może go to otrzezwi. Nad czym tu się zastanawiać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...