Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jabuszkooo

Ubezpieczenie samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jabuszkooo

Witam czy najpierw można ubezpieczyć samochód a dopiero później go przerejestrować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jabuszkooo

Nie stać mnie na AC, poza tym można zrobić tak jak pisalam juz się dowiedzialam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba masz sprowadzony z zagranicy prywatnie, bo z komisu ,na ten m-c ,co jest na przerejestrowanie ,ubezpiecza sprzedający.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że znalazłam ten wątek. Przede mną zakup pierwszego samochodu. Szukam odpowiedniego ubezpieczenia, co sądzicie o porównywarce którą znalazłam w sieci http://najtaniejuagenta.pl/? Korzystanie z porównywarki ubezpieczeń, może przynieść spore oszczędności na OC. Ważne jednak aby pamiętać, że cena ubezpieczenia auta dla każdego klienta będzie inna, ponieważ inne będą dane, które poda on w formularzu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz Bystry

Ja uwazam że każdy ubezpieczyciel to drań. Ale z tych wszystkich drani radzę omijać PZU według mnie najgorsza firma na rynku. Mlałem kolizje drogową dzięki tej firmie Pomoc Drogowa Dąbrowa Górnicza uzyskałem  to czego towarzystwo ubezpieczeń nie chciało mi zapłacic, dodatkowo dostałem auto zastępcze na czas naprawy ta firma mnie zholowała i dała pojazd zastepczy i w moim imieniu załozyli sprawę sądową PZU aby uzyskać zanizone odszkodowanie. Po wygranej sprawie gdy miałem kasena na naprawe auta zgłosiłem sie do firmy Blacharstwo Lakiernictwo Dąbrowa Górnicza naprawili pojazd za 3/4 ceny odszkodowania. Jestem zadowolony bo mam auto naprawione i parę groszy w kieszeni zostało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...