Skocz do zawartości
Forum

Witam , pomóżcie proszę :(


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że może się powtórzę, tematów tu wiele, ale nie dbam o to potrzebuję waszej pomocy... serio :(
---Od miesiąca żyję w dziwnym stanie , postaram się krótko...
---Miewam bóle głowy(ucisk) i oczodołów (często) przy tym mrużę oczy , jakbym miał światłowstręt ale to nie codziennie,
w pomieszczeniach ciemniejszych wzrok jakbym miał gorszy od razu staram się je doświetlać... nie mam apetytu, dziwnie jem, mało. Miewałem duszności teraz miałem ok 3 dni "suchoty w ustach" ... Dodatkowo cały czas chyba że bardzo bardzo się czymś "zajmę" mam - uczucie lekkiego spięcia wewnętrznego, smutku, uczucie samotności kiedy nie jestem samotny! najgorzej gdy zostaję sam w domu ze sobą... mój organizm jakby mówił uciekaj,idź ( jak jestem w domu idę biegać albo na spacer) doraźnie opuszczając dom - pomaga mi ruch..wszystko mi się wali, bo boję się że tak mi zostanie ... byłem u lekarza (serce,płuca,krew,cukier itp OK) oraz miałem kontakt z psychologiem 2-3razy... biorę magnez dość długo ponad pół roku, witaminy , jem owoce, do tego czasu kiedy mnie to złapało , byłem osobą wrażliwą ale szczęśliwą jadłem, żyłem normalnie. owszem wrażliwość moja czasem dawała się we znaki ale bez przesady. teraz nie wiem co robić, nie chcę "cierpieć"
Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

A dlaczego już nie chodzisz do psychologa? Najgorsze jest nakręcanie się, wiem sama po sobie.
Objawy somatyczne będą cały czas, ponieważ podświadomie jesteś cały w stresie. A jak temu zaradzić? Właśnie zajęciem. Spróbuj kiedy jesteś w domu poczytać, pograć, co porobić żeby odciągnąć myśli. bieganie, spacery to super sprawa, ale kontakt z drugim człowiekiem tez jest zbawienny, masz znajomych?

Odnośnik do komentarza

Czy na pewno napisałeś wszystko? Piszesz ,że jesz mało , bo nie masz apetytu. Ale jednocześnie możesz w siebie wcisnąć owoce. Nie jest to więc kwestia braku apetytu , bo raczej owoców też nie mógłbyś jeść. Problem ze wzrokiem może mieć podłoże somatyczne. Możesz spróbować luteiny , by poprawić wzrok. Jeżeli chodzi o Twój stan psychiczny , to doradzałabym kontakt z psychiatrą. Psychoterapia jest dalszą kwestia. Sam widzisz, że ruch działa na Ciebie dobrze, więc stosuj ten "lek" dopóki lekarz nie postawi diagnozy.

Odnośnik do komentarza

Z pewnością przejdzie, jednak trzeba znaleźć przyczynę. Jeżeli z psychologiem jest problem , to trzeba iść do psychiatry. Z tego co piszesz , ten stan nie trwa dość długo. Może coś się wydarzyło , albo problemy nawiarstwiały się od dłuższego czasu. Na wszelkie stany depresyjno - lękowe dobrze działa witamina B compleks, szczególnie niacyna i B12. Lecz musiałbyś tego brać w większych ilościach. Skoro mieszkasz w Niemczech , to raczej nie powinieneś mieć problemu z kupnem B compleks B 50 mg. Nie wykluczone ,że Ci to cokolwiek pomoże. Spróbuj dostać się do psychiatry i stosuj ruch , bo jak widać , to dobrze na Ciebie działa.

Odnośnik do komentarza

Ja tez juz nie mam sil
Ciagle kolatania serca, dziwne oddychanie przez nos...
Do tego ciągły lęk, brak spokoju,męczy ta nerwica okropnie
A najgorsze jest to, ze nie moge brac lekow bo jestem w ciąży...
Sama w domu tez sie boje byc, wychodzic zreszta tez
Pomoccccccy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...