Skocz do zawartości
Forum

Przygody z tesciowa


Gość Grzenioo86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz

Też mam ochotę na moja teściowa, ma 53 lata trochę przy kości sporą pupa duży biust i ten uśmiech. Nic do tej pory nie udało się nawet zamacac. Jedynie wachalem jej używane majtki i pachniały cudownie, mieszanka soków z piczki i jej perfum. Widziałem ja tez 2 razy w bieliźnie, ale to tyle...

Odnośnik do komentarza
Gość Dobry Ziec

 To było w sobotę pojechałem z Żoną do Tesciow na obiad. Wiadomo sobota obiad więc był też alkohol. Żoną nie piła A my popilismy i to ostro. Okazało się że żoną musiała jechać na chwilę do siostry odebrać zamówienie A my zostaliśmy w trójkę. Siedzimy przy stole Teściowa obok mnie i coś zaczyna mnie smyrac po nodze patrzę na Teściowa i widzę jej uśmiech, już wiedziałem czym się to skończy. Moja dłoń w tym momencie ląduje na kolanie Renaty była ubrana w białą bluzkę w której przrswitywal biały stanik spódnice do kolan i czarne rajstopy wyglądała elegancko. Moja ręka już piescila wewnetrzna czesc uda Tesciowej i dochodzila do cipki. W pewnym momencie Teść pyta czy pijemy coś więcej bo się woda skończyła i jak pijemy to on pójdzie i kupi. Odpowiedź padła pewnie więc Teść się ubrał i wyszedł, i teraz się zaczęło. Szybko poderwalem Renate do góry i kazałem się jej wypiac opierając ręce na stole. Zadarlem kiecke do góry rajstopy rozerwalem majtki koronkowe przesunalem na bok i już jednym zdecydowanym ruchem nadzialem ja. Pompowalem jak oszalaly rozpialem jej bluzkę i uwolnilem jej piersi że stanika. Sutki miała tak nabrzmiale że omalo jej nie eksplodowaly. Wyszedłem z niej położyłem na plecach rozłożył nogi i znów ja pompowalem tylko teraz jeszcze piescilem językiem jej sutki. Teściowej musiało się to spodobać bo zaczęła jeczec i wic się podemna jak piskorz. Moje ruchy były coraz bardziej agresywne i zaczęło to wyglądać jakbym za każdym moim ruchem moja kochankę chciał przebić na wylot. Po paru minutach nabilem Renate jak najmocniej mogłem i się zatrzymałem i w tym momencie zacząłem pomalować Teściowa moim nektarem. Wyszedłem z niej i od razu z cipki poplynela strozka spermy. Teściowa wzięła do buzi na koniec zrobiła mi takiego loda że nogi mi się ugiely. Wstała poszła do łazienki się ogarnąć. Wróciła umyta bluzka zapieta rajstopy wymienione, stare podarte dała mi na pamiątkę i powiedziała że teraz w tym tygodniu ma 2 zmianę więc rano do 12 się nudzi i mogę wpadać jak tylko będę miał na nią ochotę. Taka Teściowa to skarb. 

Odnośnik do komentarza
Gość Tak ma byc

Wracałem ze szkolenia w poniedziałek musiałem odstawić auto na firmę i nie miałem jak dostać sie w zasadzie do domu wiec poprosiłem tesciowa czy by mnie podrzuciła bo miała akurat wracać od swojej mamy niedaleko mojej pracy. Oczywiście zgodziła sie. Ok godz 16 podjechała po Mnie, wsiadłem do auta i zaczęliśmy rozmawiać o różnych rzeczach..droga do mnie do domu prowadzi przez mały las i tak zażartowałem czy moze byśmy na chwile nie zjechali bo ostatnio jestem strasznie niewyżyty a często o niej myśle i marze , tesciowa zrobiła sie czerwona cała i zaczęła sie uśmiechać nic nie mówiąc / chwyciłem ja za udo mówiąc ze jeszcze mamy trochę czasu zanim dojedziemy , nagle tesciowa zjezdza z głównej drogi. Zaczęliśmy sie całować / ręka powędrowała odrazu w jej majty - było mokro .. mówiła ze jej dobrze ale ze nie moze ;/ Byłem juz tak podjarany ze nawet jej nie słuchałem dalej kontynuowałem .. po paru min całusów pieszczot zrobiła mi lodzika, odwdzieczylem sie rownież. Po wszystkim zawiozła mnie do domu i powiedziała ze następnym razem jak sie uda dokończymy to co zaczęliśmy ? JUZ NIE MOGĘ SIE DOCZEKAĆ ?

Odnośnik do komentarza

Ja też mam ochotę na moją teściową. Ale z żoną ślub wziąłem i nie da rady. Jest fajna ma duże piersi i dupsko biurowe . Może gdyby doszło kiedyś do zbliżenia to trzy minuty w ciemnym kącie bo nie mógłbym spojrzeć jej w oczy. 

Odnośnik do komentarza
Gość Milfeciarz

Witam.Podziele się z wami moją historią.Mieszkamy z narzeczoną w jej mieszkaniu sami,kilka ulic dalej mieszkają jej rodzice,właściwie mama bo ojciec jest w Anglii,tam pracuje.Wszystko było ok do pewnego momentu.Któregoś dnia przyszła do nas teściowa bardzo smutna i powiedziała do narzeczonej,że ojciec dzwonił i powiedział,że myśli nad rozwodem.Rozmawiała długo z córką,ja poszedłem na spacer z psem.Kiedy wróciłem narzeczona opowiedziała mi,że ojciec nalega od dłuższego czasu,aby matka dołączyła do niego i wyjechała do Anglii,a teściowa ma pracę w Polsce i nie chcę emigrować.Teściowa się załamała,chodziliśmy do niej wraz z narzeczoną po pracy aby ją wspierać i coś wymyśleć.Nie kryła łez nawet przy mnie,zrobiło mi się jej strasznie żal.Pewnego popołudnia,po pracy narzeczona poprosiła mnie,abym zrobił mamie zakupy i jej zaniósł,gdyż moja dziewczyna poszła do pracy na drugą zmianę.Zrobiłem zakupy z listy,którą dostałem na mesengera.Postanowiłem zrobić przyszłej teściowej przyjemność,ponieważ następnego dnia były jej imieniny. Kupiłem jej ulubione praliny oraz czerwone wino.Kiedy zaszedłem z zakupami i złożyłem życzenia strasznie się ucieszyła,niestety tylko na chwilę,zaczęliśmy rozawiać co dalej robi z tym wyjazdem do męża,popłakała się,a ja chwyciłem ją za dłoń i pocieszałem,mówiąc będzie dobrze.Teściowa otworzyła wino i przyniosła ciastko z kremem.Wypiłem pierwszą lampkę.Poszedłem skorzystać z toalety i to było coś pięknego,nad wanną wisiała na sznurkach jej bielizna,biustonosze i rajstopy.Zacząłem dotykać i się ostro napaliłam.Poszperałem w koszu na pranie i znalazłem jej majtki,czarne z koronką,był na nich zaschnięty śluz.Coś pięknego,myślałem,że zwaryjuje.Kiedy wyszedłem z łazienki czekał na mnie swierzy kieliszek wina.Wypiliśmy jeszcze po lampce i zaczęliśmy rozmawiać.W pewnym momencie chwyciła mnie za dłoń i powiedziała,że dziękuje zacwszystko i cieszy się,że będzie mieć takiego zięcia.Nagle zbliżyliśmy się do siebie i zaczęliśmy miziać nosami,ja zacząłem całować jej szyję,dekolt,nie protestowała.Masowałem ją po kolanie,udzie i włożyłem rękę w rajstopy,a za chwilkę w majtki,poczułem delikatny meszek i było dużo śluzu.Zacząłem ją palcować,teściowa powiedziała tylko co my robimy,ale mi dobrze,chwyciła moją rękę i zaprowadziła do swojej sypialni.Zdarła ze mnie koszulkę i całował mnie po klacie i brzuchu rozpinając pasek i spodnie,byłem oparty o łużko.Zdjeła z siebie bluzkę i rozpięła stanik,a ja masowałem jej piękne dojrzałe,ogromne piersi.Nagle zaczęła mi trzepać,a drugą ręką masowała mosznę.Po dłuższej chwili przystąpiła do lodzika,poezja,penis chciał eksplodować.Trysnołem na jej łóżko,ale również na jej włosy,strasznie podniecił ją mój wytrysk,bo nie spodziewała się tak obfitego i ja też byłem w szoku.Popieściliśmy się jeszcze przez chwilę,a teściowa spanikowała i powiedziała,że miała chwile słabości i nie powinno do tego dojść,przeprosiłem teściową i obiecaliśmy sobie,że nigdy nikt o tym się nie dowie.Wyszedłem po kilku minutach z poczuciem winy,ale pieszczoty były po prostu niesamowite,nawet zrobiłem się zazdrosny o jej męża,moja narzeczona jest bardzo czuła w łóżku i jest super sex,ale jej matka dała mi coś fantastycznego,pomimo,że ma 52 lata i jest kobietą przy kości,to orgazm miałem niesamowity.Siedząc w domu a następnego dnia w pracy nie potrafiłem o tym zapomnieć.Nie minęły dwa dni i teściowa dzwoni do mnie z prośbą,abym jej kupił i przyniósł tabletki na migrenę,bo ma taki ból,że nie da rady wyjść do apteki,a jej córka jest w pracy do 22.Poszedłem lecz byłem zawstydzony ostatnią sytuacją.Wchodzę do przedpokoju,a teściowa jak by po kąpieli,w szlafroku.Zamknęla drzwi i powiedziała mi,że ma chcieć na mnie i chce powtórzyć tyle,że bardziej dogłębnie,ja zdębiałem,rozpięła szlafrok i zaprowadziła mnie do sypialni.Na jej nogach były białe,trochę pożółknięte pończochy.Przez dwie godziny uprawialiśmy sex i pieszczoty,chyba 4 razy trysnąłem,wszędzie była sperma,było cudownie.Po wszystkim wykąpało się,zjadłem kanapki,które mi przygotowała i wróciłem do siebie.Od tamtej pory minęły dwa lata i nigdy nie powtórzyliśmy tego.Teściowa nie wyjechała,a mąż wrócił do Polski i są dalej razem.To co się wydarzyło,będzie naszą tajemnicą do końca naszych dni,mam super kontakt z teściową już nie przyszłą,bo w zeszłym roku pobraliśmy się z jej córką.kiedy zachodzimy na niedzielny obiad mam schabowego pod i nad ziemniakami,jest dla mnie jak druga mama,szanujemy się wzajemnie i wspieramy.Kocham ją tak samo jak swoją żonę.I chodź już nigdy nie dojdzie między nami do zbliżenia,to czasami kiedy jestem u teściów w gościach zdążą mi się zabawić z bielizną teściowej i to mi musi wystarczyć......

Odnośnik do komentarza
Gość Gość mamusi

Słuchajcie wy serio jesteście ubodzy w przeżycia . Ja to z moją teściowa jeszcze przed oświadczynami szaleliśmy jak młodzi . A, że jest wysoka , szczupła i ma piękne blond włoski to aż już mi się leje na samą myśl . A na szczęście z nią mieszkamy to mozemy sobie coś szybko strzelić prawda ? A poza tym ja z tą kobieta znam się od prawie trzydziestu lat ,bo najpierw ruchałem ją jako matkę kolegi a później jako teściową normalnie kombi mimo że ma 55 lat wygląda na 30 to jest taka gorąca babka + wielka pupcia czasem jak jesteśmy sami w domu pozwalamy sobie na zabawy. Wyobraź cię sobie waszą pusi pusi przykutą do ściany a wy ją rżnięcie jak nie wiem a ona tylko kwiczy z bólu aż wam jeszcze więcej spermy leci 

Odnośnik do komentarza
Gość Cobretti1515

Ja mam ochote też na swoją teściową,nie wiem jak już ją zachęcić, pisałem jej wiadomości ze strasznie mi się podoba, że mam na nią chrapke, odczytywała wiadomości bo wysyłałem jej na messengerze, więc widziałem, ale nic nie odpisywała, któregoś dnia postanowiłem zrobić dalszy krok, więc wysłałem jej zdjęcie swojego penisa, odczytała i wtedy wysłała złą minke,pomyslalem wtedy że będzie lipa, że mnie sprzeda teściowi albo mojej kobicie, ale nie zrobiła tego na szczęście, pomyślałem też że pewnie jak ja spotkam to mnie opierdziel, ale udaje jak gdyby nigdy nic się nie stało. Nie wiem już co mam robić, jestem tak nagrzany na nią, ona to wie bo przecież wysłałem jej wiadomości, mam ochotę jej wysłać kolejne zdjęcie mojego małego, a nawet myślę żeby wysłać jej wideo z moim małym i napisać że zapraszam ja rano do domu. Może ma tu ktoś jakiś pomysł jak tu działać, żeby ją zachęcić, teśc już jej nie puka, a ona pewnie miałaby ochotę pobaraszkowax

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2020 o 23:10, Gość Silny napisał:

Jak zaciągnąć teściowa do łóżka ?

Są dwie metody pytasz w prost czy sobie wyobraża z tobą pieszczoty intymne inna metoda podczas imprezy kiedy z nią tańczysz przytulić i powiedzieć ze co się Paryżowi podoba albo zacznie dąsy albo połknie przynętę 

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Zawsze lubiłem się z teściowa pojechałem nad morze pech żonę zaczęły bolec żeby zapalenie pojechała do domu do lekarza posłała teściowa by gotowała zajęła się dziećmi dzieci wieczorem poszły spać ja prosto do łóżka teściowej protestowała ale tylko do momentu jak jej włożyłem rękę pod koszule mówiła uważaj dzieci nas zbacza coy robimy co ty pomyślisz o mnie jak dobrze mnie obsłużysz to dobrze będę myślał jak się spuściłem to się przykleiła i tylko szeptem nie wychodź jeszcze zostań we mnie chwile. Do rana urzędowaliśmy teraz tylko spojrzę to ma w daniach kisiel nie myślała ze młody może ja chcieć. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2019 o 16:53, Gość Zienc napisał:

Mi bardzo imponuje tesciowa. Udało mi się złapać za cycki parę razy. Tesciowa ma 40+. Nie wiem jak podejść tesciowa żeby zgodziła się pójść do łóżka. Wiem ze bardzo by chciała ale .... córka. Wiele razy walił em sobie jej bielizna i w nią konczylem

Tez tak robie ,moja tesciowa ma 50+ ale zadbana z niej babka ma super cycki chyba EE mega wielkie i duze stojace sutki ,kilka razy podgladalem ja przez dziurke od klucza w lazience co za widok i cipka wygolona piekne wargi sromowe chcialbym sie z nia kochac 

Odnośnik do komentarza

EWa - po ślubie zamieszkałem u teściów chodziliśmy z żona na zmiany przeciwne teść poniewierał się to w pracy to po giełdach targach dorabiał sobie a teściowa ze mną w domu nikogo jak miałem na popołudnie wiec gotowała w kuchni przychodziłem popatrzeć co tak pachnie zawsze zapytała czy chce spróbować chwale wspaniałe gotuje musiałem ustami w policzek widzę ze się jej podoba tak trwało może 2-3 mc któregoś dnia była jak zwykle w kuchni ale tylko w podomce dekolt rozpięty podszedłem i się zacząłem podlizywać w końcu Przytuliłem zaczęliśmy się całować ja rękami ja dotykać wszędzie szeptała tylko tak nie możemy robić bo ktoś jeszcze zobaczy to zamknij drzwi mam na ciebie ochotę od dawna cała reszta potoczyła się jak lawina tyle sexu nie miałem nigdy co teraz . 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2020 o 12:20, Gość Łukasz napisał:

Też mam ochotę na moja teściowa, ma 53 lata trochę przy kości sporą pupa duży biust i ten uśmiech. Nic do tej pory nie udało się nawet zamacac. Jedynie wachalem jej używane majtki i pachniały cudownie, mieszanka soków z piczki i jej perfum. Widziałem ja tez 2 razy w bieliźnie, ale to tyle...

Pojechaliśmy na wie’s do rodziny na świniobicie po wyroby swojskie kartofle itd .
dawno się nie widzieliśmy poczęstowali nas po kielichu wiec zostaliśmy na noc rodzina przydzieliła na pokój w którym była wersalka zięc poszedł pierwszy się umyć ja potrzebowałam jeszcze chwile w łazience weszłam pod kołdrę on natychmiast się przytulił do mnie powiem wam jak by mnie prąd przeszedł przez całe ciało byłam jak w hipnozie .zaczął mnie dotykać Szeptem mówię daj spokój bo usłyszą i co sobie pomyślą o mnie  to jeszcze bardziej go Zmobilizowało podniósł mi stanik zaczął ssać moje sutki które jak by tego chciały wiem ze wziął rękę moja i położył na sterczącym penisie próbowałam się wzbraniać jednak skapitulowała przed jego porządniem nie pamietam jak tego momentu czy sama czy on ściągnął moje majtki, pamietam jak poczułam w sobie jego Penisa był jak z innej planety gorący twardy inny wszystko nagle było inne działo się to tak szybko ze sama nie miałam czasu pomyśleć co ja wyprawiam poczułam jak się spuszcza przytuliłam się mocno szepcząc nie wyjmoj jeszcze chwilkę tak bezruchu bylismy chwile po chwili czuje on pęcznieje we mnie od nowa zaczął mocno mnie penetrować podnieciłem się tak ze musiałam zagryźć wargi by nie krzyczeć. Od tego wyjazdu zaczął mnie często prosić o powtórkę ja ulegałam z wielkimi oporami wewnętrznymi ale fizycznie bardzo chętnie ,powiem tak młodość to jednak jest nie do przebicia jeżeli która z was uległa modemu nie dziwie  się sama to przeżyłam To jest być jeszcze raz smarkula świadomie przeżyć rozkosz dać tez z siebie tyle ile tylko chce partner to jest  pewnie ta tajemnica dlaczego młody powracał prosił o sex ,sam mówił ma go kiedy zechce ale ze mną jest innny intensywny ja miałam tez podobne doznania dlatego chętnie ulegałam i ulegam.kiedy tylko przyjdzie.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.09.2020 o 01:55, Gość Rysiek napisał:

Pojechaliśmy na wie’s do rodziny na świniobicie po wyroby swojskie kartofle itd .
dawno się nie widzieliśmy poczęstowali nas po kielichu wiec zostaliśmy na noc rodzina przydzieliła na pokój w którym była wersalka zięc poszedł pierwszy się umyć ja potrzebowałam jeszcze chwile w łazience weszłam pod kołdrę on natychmiast się przytulił do mnie powiem wam jak by mnie prąd przeszedł przez całe ciało byłam jak w hipnozie .zaczął mnie dotykać Szeptem mówię daj spokój bo usłyszą i co sobie pomyślą o mnie  to jeszcze bardziej go Zmobilizowało podniósł mi stanik zaczął ssać moje sutki które jak by tego chciały wiem ze wziął rękę moja i położył na sterczącym penisie próbowałam się wzbraniać jednak skapitulowała przed jego porządniem nie pamietam jak tego momentu czy sama czy on ściągnął moje majtki, pamietam jak poczułam w sobie jego Penisa był jak z innej planety gorący twardy inny wszystko nagle było inne działo się to tak szybko ze sama nie miałam czasu pomyśleć co ja wyprawiam poczułam jak się spuszcza przytuliłam się mocno szepcząc nie wyjmoj jeszcze chwilkę tak bezruchu bylismy chwile po chwili czuje on pęcznieje we mnie od nowa zaczął mocno mnie penetrować podnieciłem się tak ze musiałam zagryźć wargi by nie krzyczeć. Od tego wyjazdu zaczął mnie często prosić o powtórkę ja ulegałam z wielkimi oporami wewnętrznymi ale fizycznie bardzo chętnie ,powiem tak młodość to jednak jest nie do przebicia jeżeli która z was uległa modemu nie dziwie  się sama to przeżyłam To jest być jeszcze raz smarkula świadomie przeżyć rozkosz dać tez z siebie tyle ile tylko chce partner to jest  pewnie ta tajemnica dlaczego młody powracał prosił o sex ,sam mówił ma go kiedy zechce ale ze mną jest innny intensywny ja miałam tez podobne doznania dlatego chętnie ulegałam i ulegam.kiedy tylko przyjdzie.

niestety wpadka :(

W dniu 12.09.2020 o 01:55, Gość Rysiek napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza

Moja teściowa od paru lat mnie kręci ma duży biust i fajne podwozie, teraz jak jest wdową postanowiłem częściej do niej wpadać, i pewnego razu zaproponowała bym został na noc bo do późna robiłem u niej remont a od niej bliżej do pracy i tak też się stało, zrobiła kolacje winko pogadaliśmy i czas spać a więc poszlem się wykąpać, później ona poszła i kiedy wychodziła tylko w ręczniku niby przypadkiem wyszedłem z pokoju, śmiech ze ojej taka sytuacja ona tylko w ręczniku a ja w spodenkach, ale moje przyrodzenie zaczęło pęcznieć i jak grom z jasnego nieba jej ręcznik spadł, zanim cokolwiek powiedziała już ją tuliłem zaczęliśmy się całować i pierwsze zbliżenie w korytarzu od tyłu, dalsza zabawa w sypialni, łaska, mineta, pozycje różne przrozne, aż sam nie myślałem że takie rzeczy będą się dziać, od tamtej pory, kiedy tylko jest okazja uprawiamy sex i jest super 

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochanyvwvtesciowej
W dniu 25.08.2020 o 20:24, Gość Jezuita napisał:

Tez tak robie ,moja tesciowa ma 50+ ale zadbana z niej babka ma super cycki chyba EE mega wielkie i duze stojace sutki ,kilka razy podgladalem ja przez dziurke od klucza w lazience co za widok i cipka wygolona piekne wargi sromowe chcialbym sie z nia kochac 

Mojabtez 55lat trzoche przy kosci ale te CYCE mega wielkiebi stojace suty , podgladalem ja w lazience przez otworyv wentylacyje, nawet ma cipke wygolona do zera , piekne sine wargi , ogolne babka z klasa i podoba mi sie sam nie wiem czy jej to powiedziec , ze mam na nia ochote boje sie ze mnie sprzeda zone , ale napalony jestem bardzo , czesto se wale bo mam filmik i zjecia jak jest nago 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2020 o 09:06, Gość Cobretti1515 napisał:

Swojej teściowej ciągle pisze ze mam na nią ochotę, nic odzewu, nie odpisze, wysyłam jej nawet wideo jak się spuszczam i napisałem jej żeby zobaczyła ile spermy leci, dziwi mnie to że ona jak ja widzę to nie zwróci mi uwagi za to co wypisuje i nie powie mojej kobicie ani teściowi,dziś założyła taki sweter że było widać cała górę, stanik i kołyszące się cycuszki, wie ona jaki ja jestem a zakłada takie ubranie, wie że mam do niej słabość i wypisuje później, a ona takie swetry zakłada, czy to może być prowokacja???? Bo już nie wiem co myslec

 

Odnośnik do komentarza

Tez bym wyje... swoja teściową dobra musi być bo nieraz mówi mojej jak tam podkręcać bardziej  i czasami moja mi mówi jakie rozmowy ma jak do niej idzie pyta się o mnie czy ja zadowolony jestem jak się ruchsmy co ona by zrobiła zebym jeszcze bardziej byl napalony ale dobra co tu gadać blondi 55 lat cyca sterczaca szczupłe nóżki dupa jedrna  No wszystko na miejscu wydaje mi się ze tez by chciała się poruchać itd cos tam blokuje ją chyba tak jak mnie ale dobrze wie ze jak ja widzę to mam ochotę na nią bo caly czas patrze na te cycuszki sterczasce i dupke jędrna a co tam z przodu musi mieć jakos tak o niej myślę caly czas sobie bo mnie tak nakręca ze odrazu bym zaczął od lizanka calutkiej bo jaki tam musi być dzyndzelek wspaniały ok kończę pozdro 

Odnośnik do komentarza

Podobnie mam jak wy ale moja teściowa hmm jest mega sexi szerokie bioderka dłuuugi nie ruchana cicha ale i ma brudne myśli po kryjomu kupiła wibrator no marzę żeby z nią się zabawić i w końcu zaspokoić jej wieloletnie chęci ? tylko jak to zrobić ? myślałem o tabletkach nwm jakieś jak będziemy sami dam jej do kawy żeby była napalona jak chuj tylko skąd takie wziąść 

Odnośnik do komentarza

Hej a ja mialem szczęście gdyż przyłapałem teściowa jak się  zabawiała z wibratorem, teść w pracy moja żona w pracy a ja wcześniej się urwałem bo musiałem coś załatwić wchodzę do domu a tu słychać jakieś jęki jakieś b życzenie i po cichutku patrzę a w salonie na sofie teściowa golusienka i dogadzającą sobie, widok był super i odrazu w głowie myśl, rozbieraj się i do dzieła a więc wyskoczyłem z ubrania i wchodzę, podeszłe do jej głowy i dopiero mnie zobaczyła, zerwała się z łóżka ale złapałem ją w pół druga ręka między nogi i tak spowrotem na łóżeczko położyłem i dawaj Pan zabawę, było super i powtarzamy to co jakiś czas, teraz  mam zawsze wszystko czego chce na obiadek czy do pilnowania dzieci ???

Odnośnik do komentarza
Gość Moja miala bobra ale sie z
W dniu 18.09.2020 o 16:07, Gość Zakochanyvwvtesciowej napisał:

Mojabtez 55lat trzoche przy kosci ale te CYCE mega wielkiebi stojace suty , podgladalem ja w lazience przez otworyv wentylacyje, nawet ma cipke wygolona do zera , piekne sine wargi , ogolne babka z klasa i podoba mi sie sam nie wiem czy jej to powiedziec , ze mam na nia ochote boje sie ze mnie sprzeda zone , ale napalony jestem bardzo , czesto se wale bo mam filmik i zjecia jak jest nago 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Moja miala bobra ale sie z

Moja miala bobra ale wygolila bo zasugdrowlaem ze lepiej sie lize, po czym zmienilem zdanie ze fajnie sie zlac na taka siersc a Ona do mnie ze fajnie to sie zlewa w choco ale trzeba miec z Kim , i juz wiedzialem ze czeka na to Oczywiscie stringi byly zle bo to nici w zyci a teraz to tylko sznureczek i ale sie spocilam musze zmienic , wkurwia mnie i czeka az Ja dopadne i prpierdole 

W dniu 14.09.2020 o 18:23, Gość kul napisał:

niestety wpadka ?

 

 

W dniu 30.01.2021 o 00:37, Gość Mati napisał:

Hej a ja mialem szczęście gdyż przyłapałem teściowa jak się  zabawiała z wibratorem, teść w pracy moja żona w pracy a ja wcześniej się urwałem bo musiałem coś załatwić wchodzę do domu a tu słychać jakieś jęki jakieś b życzenie i po cichutku patrzę a w salonie na sofie teściowa golusienka i dogadzającą sobie, widok był super i odrazu w głowie myśl, rozbieraj się i do dzieła a więc wyskoczyłem z ubrania i wchodzę, podeszłe do jej głowy i dopiero mnie zobaczyła, zerwała się z łóżka ale złapałem ją w pół druga ręka między nogi i tak spowrotem na łóżeczko położyłem i dawaj Pan zabawę, było super i powtarzamy to co jakiś czas, teraz  mam zawsze wszystko czego chce na obiadek czy do pilnowania dzieci ???

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...