Skocz do zawartości
Forum

Przygody z tesciowa


Gość Grzenioo86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Feminium aktiv

Przed seksem z tesciowa koniecznie zaopatrz sie w zel Feminium aktiv.Pamietaj,ze starsze panie zawsze maja problemy z suchoscia pochwy.Ten zel uchroni pochwe seniorki przed podraznieniami I obtarciami.Starsza pani na pewno bedzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Dobry Zienć

Wczoraj ostro sponiewierałem Teściową aż wyła z rozkoszy. Wszystko wydarzyło się na działce. Parę dni temu dzwoni  Teść  i mówi że ma problem z kosiarka i czy jestem w stanie mu pomóc. Mówię spoko że mam czas w sobotę i możemy podjechać.  W piątek dzwoni Teść i mówi że coś mu wypadło i nie da rady bo jedzie w delegacje i pyta czy możemy w następną. Stanowczo zaprzeczam gdyż już mam plany na następną sobotę. Chwilą namysłu i Teść mówi że Tesciowa pojedzie że mną tylko że do 14 jest w pracy . Mówię ok że podjadę po nią. O 14 melduje się pod praca Teściowej.  Wychodzi udrana w sukienkę do kolan i cieliste rajstopy obrazu moja wyobraźnia ruszyła. Dojechaliśmy beż problemu naprawa też poszła sprawnie wystarczyło czyszczenie gaźnika. Wchodzę do domku Mówię że zrobione i że możemy jechać a Renata pyta ile się należy. Mowie ze napewno pieniędzy nie wezmę od niej jeżeli chce mi się odwdzięczyć to może coś wymyślić. Błysk w jej oku I już klęka przede mną rozpina mi rozporek. Zdążyłem tylko zapytać czy jest pewna I mój mały już nurkuje w ustach Teściowej. Chwytam ją za głowę i rucham w usta dławi się. Przestaję podnoszę opieram o stol zadzieram spódnice rozrywam rajstopy zrywam z niej koronkowa bieliznę i rucham ją od tyły. W cipe jak i próbuje ją na dziać w dupe chwilą oporu że strony Renaty ale i tak postawiłem na swoim już po minucie rzne ją w dupsko. Piszczy aż zatykam jej usta po paru minutach spuszczam jej się w dupsko. Dziękuję mi i mówi że pierwszy raz przeżyła taka jazdę ale było przyjemnie. A ja na to że to jeszcze nie koniec. Niech zrobi kawę chwilą odpoczynku i 2 runda. Że napewno takiej okazji nie zmarnuje!!!

Odnośnik do komentarza

Walisz bez gumy.  Zazwyczaj fajna ciasną dziura. U mnie teść nie używał Teściowej z 5 lat. Więc jak się dobralem do niej to uwierz wyposzczona, dziura nie rozjebane. Takie cuda robi że mną,  że z żoną tylko można pomarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Gość Dobry Zienć

Ja wale Teściową bez gumy, oczywiście z finiszem w środku. Wale we wszystkie 3 dziury. Ona jest zadowolona Teść jej już dawno nie uzywa. Woli piwo i kolegów.  I jak poprzednik pisał cipka nie jest rozjebana. Cuda takie wyprawia ze tylko można pomarzyć. 

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku to nie skończyło się ciekawie. Moja historia była taka że odkryłem iż żona ma romans. Postanowiłem nie reagować i także poszukać sobie kochanki. Z żoną już dawno nie uprawialiśmy seksu. Na szczęście nie mieliśmy dzieci. Teściowa bardzo mi się podobała ma 46 lat i wiedziła że w małżeństwie nam się nie układa. Zbliżyliśmy się do siebie no i kilka razy poszliśmy do łóżka. Seks był wspaniały. Dziś była teściowa jest ze mną w szustym miesiącu ciąży. Panowie uważajcie o czym mażycie bo może się naprawdę ziścić. 

Odnośnik do komentarza

Moja teściowa jest już w podeszłym wieku, ale to nie jest chyba czymś co eliminuje możliwość sexu, bardzo miło jest w łóżku, zaczęło się od masażu, lekarz zalecił na plecy a że masaże wykonywała w poradni a byliśmy na wyjeździe nad morzem to poprosiła mnie o masaż z maścią, żona z dziećmi pojechała na wycieczkę do Gdańska więc cały dzień byliśmy sami , oczywiście zgodziłem się, kiedy leżała na łóżku a ja ją masowalem poczułem podniecenie i pomyślałem że może się uda coś więcej, zacząłem więc prawić komplementy że ma bardzo fajne pośladki i delikatnie je głaskać nie protestowała, kiedy dłoń ma musnęła jej cipeczki wydała słodkie mrukniecie, więc powiedziałem że bardzo pragnę móc zagłębić w niej swój języczek bez problemu zdjelem jej bieliznę , lizalem jak w amoku Jadwiga stękała mruczała, postanowiłem wejść w nią kutaskiem, rozchylilem jej nogi i wchodziłem napawając się widokiem jak wypełniam ją, czulem bardzo dobrze całą cipeczke ciasna jak u dziewicy, tak doszedłem, Jadzia czując że wytrysnął wulkan poprosiła bym się położył a ona się zajmie mną by na nowo rozpalać żądze, tak też było, lizała ssała pieściła, aż do pobrania nowego wytrysku, brałem ja wszędzie i w każdej pozycji, najlepsze jest to że tak już od 10 lat kochamy się i nikt nic nie podejrzewa, spełniamy różne fantazje, próbowaliśmy trójkątów, ja oczywiście załatwiłem faceta w moim wieku a Jadzia załatwiła mi swoją najlepszą przyjaciółkę, oczywiście pierwszy raz kochala się będąc wypełniona w każdą dziurkę, mamy jeszcze zamiar iść na imprezę swingersow, jesteśmy bardzo zadowoleni że to się stało i nie żałujemy ani nie mamy wyrzutów sumienia,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...