Skocz do zawartości
Forum

Bóle stawów po leczeniu onkologicznym


Gość jaden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 52 lata w maju 2016r rozpoczęłam leczenie onkologiczne pierwsza była chemioterapia trwająca pięć miesięcy, operacja po czym jeszcze radioterapia. Już w trakcie chemii zaczęłam odczuwać bóle w stawach ale były jeszcze do zniesienia i bardziej mnie absorbowały inne dolegliwości związane z chemią. Bóle coraz bardziej zaczęły nasilać się w trakcie radioterapii w szczególności lewe kolano i prawe biodro. Wykonano mi scyntygrafię kości która wykluczyła przerzuty do kości a stwierdzono, że to zmiany zwyrodnieniowe. Przed leczeniem onkologicznym nie miałam tego typu dolegliwości a w tej chwili mam poważne problemy z poruszaniem i ciągłym bólem. Ortopeda zastosował u mnie Structum 500, kwas hialuronowy w zastrzykach ponadto antybiotyk (kolano). Ale jeśli mam być szczera to nie bardzo to pomogło ból pozostał, trudność z chodzeniem po schodach, kucnięcie to niemal wyczyn i do tego słyszę własne kości jak chodzę. Już sama nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Gość Mania P.

W okolicach moje miejsca zamieszkania jest Centrum Medyczne Damiana, w którym oferują innowacyjne metody leczenia bólu (pętla przeciwbólowa) może to by zadziałało?? Może jakieś hydromasaże? Również działają cuda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...