Skocz do zawartości
Forum

Aparat na zęby


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie masz pewności to najlepiej udać się na kontrole, czasami położenie aparatu nierównomierne jest przez różnicę w ułożeniu zębów i tobie się wydaje że coś nie tak, ale nigdy nie wiadomo..  a do wszystkich co myślą gdzie iść założyć to najlepiej do gabinetu Elektoralna Dental Clinic

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukacie sprawdzonego ortodonty, to ja polecam Rock Your Smile, gdzie sama się leczę ortodontycznie. Ja akurat w Katowicach, ale gabinety są także w Warszawie i Poznaniu. Super personel, zatrudniają tylko najlepszych ortodontów, do tego jest to centrum ortodontyczne, więc właśnie na tej dziedzinie się koncentrują, co się przekłada na jakość usług. 

Odnośnik do komentarza

Możesz zastanowić się także nad nakładkami Invisalign. Jest to nowoczesna, wygodna i bardzo skuteczna metoda leczenia wad zgryzu. Ja od kilku miesięcy noszę przeźroczyste nakładki i jestem bardzo z nich zadowolona. Są praktycznie niewidoczne i nie przeszkadzają mi w codziennych czynnościach. O tej metodzie leczenia dowiedziałam się od swojego stomatologa z gabinetu Rojek Dental w Olsztynie.

Odnośnik do komentarza

Warto zadbać o swoje zęby bez względu na wiek, nieleczona wada zgryzu może być niestety przyczynkiem do wielu problemów zdrowotnych. Ja sama leczę się aparatem ortodontycznym w centrum ortodontycznym Rock Your Smile i bardzo jestem zadowolona z tego powodu, że się w końcu zdecydowałam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...