Skocz do zawartości
Forum

Implanty zębów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DominikaP

Ja też mam implant czwórki, ponieważ swojego zęba straciłam podczas wypadku samochodowego. Implant wygląda bardzo naturalnie i niczym się nie wyróżnia. Właściwie tylko najbliższa rodzina wie, że go posiadam. Implant miałam wszczepiony w gabinecie https://www.gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/uslugi/implantologia w Gdańsku. Uważam, że była to znakomita decyzja, ponieważ nie wyobrażam sobie życia z niepełnym uzębieniem.

Odnośnik do komentarza

Mnie implant wstawiał doktor Adam Balczyński, Profesjonalne podejście do pacjenta, wybitny specjalista. Myślę, że warto wybrać sprawdzonego, polecanego, najlepszego lekarza implantologa , w tej kwestii nie warto oszczędzać. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza, jest świetny. Ja robilem u niego w Krakowie w scandinavian clinic, ale podobno też przyjmuje w Warszawie. Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Souvernir

Dobrze dobrany implant sprawi, że nasz uśmiech znów będzie szeroki oraz piękny. Ważne, aby implant był dopasowany wielkością, kształtem, kolorem do reszty zębów. Polecam gabinet stomatologiczny http://properdent.pl/oferta/implanty. Tam właśnie potrafią przygotować idealnie dopracowany implant. W ogóle obsługa na wysokim poziomie i normalne ceny

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Mam pytanie bo mnie niepokoi stan po wszczepieniu implantu z odbudową kości.

Jestem dwa tygodnie po zabiegu- miałam wszczepiony implant jedynki z odbudową kości z przodu ( miałam lekkie zapadnięcie choć podobno kości było dość dla implantu więc miała to być etestyka). NIe dość że podczas wkręcania implantu ból był niesamowity musiałam mieć znieczulenie a i ta bolało, to samo szycie z przodu obejmowało trzy zęby a teraz po dwóch tygodniach mam taki wałek z dziąsła nad trzeba zębami i to bardzo powoli znika, a pzreszkadza nawet nie mogę się uśmiech nąc, lekarz każe czekać ale na pytanie czy to zniknie nie powiedział jednoznacznie, jestem wkurzona bo to jest tak jakbym miała zaszyty wacik i nie wiem czy to implant przebił czy to obrzęk.lekarz mi nerwowo wyjasnił że to stan po ingerencji okostnej i bliznowatośc itd..ale tak nie może być! było dobrze a teraz nawet nie mogę się uśmiechnąć, czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza

Pół roku temu robiłam implanty u wybitnego implantologa, świetny lekarz dr Adam Balczyński. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczył, zabieg zupełnie bezbolesny. Jak macie jakieś problemy z implanatmi myślę, że warto u niego skonsultować, naprawde jest rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to właśnie implanty są bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem, gdy chcemy bez żadnych przeszkód pozbyć się ubytków zębowych, a jednocześnie zależy nam na tym, aby uśmiech po prostu wyglądał bardzo naturalnie. Polecam zrobić u nich https://www.stomatologiajarzebiny.pl/leczenie-stomatologiczne/implanty/, mają doświadczenie, wszystko robią tak, jak należy

Odnośnik do komentarza

Też czasami myślę by zrobić implanty choć  z drugiej strony nie mam za bardzo co narzekać, bo moje zęby ładnie wyglądają. Może mogłyby być troszke bielsze, chociaż jak pytałam panią doktor kiedyś to powiedziała, że ładną mam kość. Co do implantów to chyba bym wstawiła póki co jeden, a dokładnie w miejsce brakującej dolnej szóstki.

Odnośnik do komentarza

Oczywiśćie, ze warto:

Ochrona kości i struktury twarzy: Implanty zębowe stymulują kość szczęki lub żuchwy, co pomaga w utrzymaniu zdrowej kości i struktury twarzy. Bez implantów, utrata zębów może prowadzić do zaniku kości i deformacji twarzy.

Komfort i stabilność: Implanty zębowe są trwale zakorzenione w szczęce lub żuchwie, co oznacza, że są stabilne i wygodne podczas żucia, mówienia i innych codziennych czynności. Nie przemieszczają się ani nie wywołują dyskomfortu, co często może występować w przypadku protez zębowych.

Łatwość w pielęgnacji: Implanty zębowe wymagają takiej samej pielęgnacji jak naturalne zęby. Regularne szczotkowanie, nitkowanie i regularne wizyty u stomatologa pomogą w utrzymaniu zdrowia implantów i otaczających tkanek.

Daje też namiar na profesjonalny gabinet, który specjalizuje się w implantologii https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/implantologia/

Odnośnik do komentarza

znam kilka osob, ktore mają implanty i nie narzekaja. Z tego co sie orientuje, to nawet brak jednego zeba w szczece lub zuchwie moze miec potem bardzo oplakane konsekwencje. Nawet nie tylko chodzi tutaj o to, ze cierpi na tym cała estetyka usmiechu. Warto zwrocic uwage takze na klopoty ze swobodnym przezuwaniem pokarmow, co moze miec negatywne przelozenie na funkcjonowanie całego ukladu pokarmowego. Braki w uzebieniu skutkuja takze problemi ze swobodnym wypowiadaniem swoich mysli. Na pewno nie jest zatem tak, ze implanty nie sa wazne. Jak zdecydujesz sie na kogos odpowiedniego, to zyskasz na tym, bo warto uzupelnic luki w uzebieniu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...