Skocz do zawartości
Forum

Implanty zębów


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej będzie wybrać się do gabinetu stomatologicznego, w którym chcesz wstawić implant i na miejscu powinni Ci doradzić. Dużo zalezy od tego jakie masz potrzeby. Sam od prawie 3 lat posiadam implant Bicon i jestem zadowolony:
https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/implantologia/  - na stronie mozesz sobie poczytać o implantach oraz o tym jakie maja właściwości.
Implant taki ma dość zbieżny kształt dzięki czemu korzystnie wpływa na wygląd dziąseł wokół implant. Poza tym są już przetestowane i wiele osób chodzi z nimi po kilkadziesiąt lat.... Ten system jest używany od 1985 roku i jest znany na całym świecie.
Bardzo często stosuje się go do zębów, które są na przedzie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.07.2021 o 17:11, Gość Róża napisał:

Małgorzato, a możesz polecic u kogo konkretnie? ja musze implant dwójki wstawic i zalezy mi na dobrze wykonanej robocie

Zerknij na https://implant-zebowy.pl/, najwięcej zadowolonych pacjentów w sieci, mają doskonałą kadrę, sprzęt i podejście do każdego. Zajmują sie także zabiegami chirurgicznymi stomatologicznymi

Odnośnik do komentarza

Dzięki temu forum zdecydowałem się na implanty u dr Balczyńskiego. I dziękuje wszystkim za to porade! Pan doktor jest naprawde rewelacyjny i ja również polecam wszystkim!! Ja robilem w Krakowie w klinice na placu szczepańskim, wziałem sobie na raty, bo jest tam taka możliwosć, więc uwazam, że warto z takiej opcji skorzystać, a mieć zrobione implanty naprawde profesjonalnie. Jeszcze raz dziękuje i polecam kolejnym niezdecydowanym osobom.

Odnośnik do komentarza
Gość Bialamewa

Ja to się panicznie boje dentystów więc każdy zabieg miałam w znieczuleniu, niektóre w narkozie. niestety zęby słabe, część została usunięta ? implant to było rozwiązanie ale strach byl większy niz potrzeba lepszego wyglądu.. mijały miesiące az zdecydowałam sie coś z tym zrobic. wybrałam w Krakowie Luxdentica ze wzgledu na dobre opinie i ceny. O dziwo nie zeszłam na zawał ? przetrwałam wszystko, panie są świetne, atmosfera koleżensko rodzinna więc jakoś to poszło ? osobiście polecam dla każdego a zwłaszcza takich cykorów jak ja ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...