Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Karol82

Implanty zębów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość babulog

Wszystkim osobom mieszkającym w Lublinie, które rozglądają się za sprawdzoną placówką stomatologiczną zajmującą się implantami zębów polecam https://przychodniadental.pl/ Pracują tam doświadczeni stomatolodzy, którym można zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ZofiaNik

Mój tata wstawiał w dental care w tychach, a ma sporo implantów i wyglądają naturalnie. Oczywiście to jest poważna decyzja, bo jednak się wyrywa soje zęby i wstawia coś sztucznego, ale tnie to koszty leczenia co miesiąc zębów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lookma

Jestem po wypadku samochodowym. Wypadek niestety ale spowodował u mnie ubytek uzebienia.Stanęłam przez dylematem. Decydować się na mini protezę czy może jednak na implant. Postawiłam na to drugie oraz jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze dzięki temu, ze mamy implant nie dochodzi do zmian degradacyjnych w żuchwie. Po drugie czuję jakbym odzyskała swoje zęby:
http://www.serfin.pl/24539,implant-zebowy-most-czy-proteza-co-wybrac/

Pozwole sobie tutaj umieścić dobry artykuł. Znajduje się tutaj zestawienie zalet pierwszego i drugiego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tediusz

Ja miałem wstawiane 2 implanty zębów. Zdecydowałem się na usługi centrum stomatologicznego http://ortodentis.pl/ Mają tam dobre ceny oraz zatrudniają doświadczonych specjalistów, którym można zaufać. Placówka ta znajduje się w Łomiankach pod Warszawą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marianna22

Na zdrowiu nie warto oszczędzać. Mam implanty i uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Dużo lepsze moim zdaniem niż inne metody, bo nie narusza się pozostałych, zdrowych zębów. Obecnie mam dwa i szykuje się na uzupełnienie jeszcze jednego braku. Wszystkie wstawiłam w Varsovia Dental, na trzeci też się tam właśnie wybieram. Bardzo dobry, sprawdzony gabinet, świetni specjaliści. Polecam, gdyby ktoś szukał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jolmar

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną placówką stomatologiczną w okolicach Opola polecam wybrać się do http://rodentia.opole.pl/ Tam pracują specjaliści, którzy posiadają spore doświadczenie we wstawianiu implantów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kornelia92913

Jeśli chce się wykonać implanty zębów to trzeba zdecydować się naprawdę najlepszych specjalistów, aby efekt był jak najbardziej naturalny i pasował do całego uśmiechu. Szukając specjalistów warto sprawdzić sobie tą https://www.borczyk.pl/ klinikę z Katowic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka17

Ja w Warszawie polecam Eurodental. Pracują tam świetni specjaliści z dużym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rojka

potwierdzam, sama leczę zęby w Eurodental i uważam, że pracują tam bardzo dobrzy profesjonaliści, jestem bardzo adowolona, opieka na najwyższym poziomie i najnowsze metody leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość greby

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym i zaufanym gabinetem stomatologicznym, który zajmuje się wykonywaniem implantów. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam wybrać się do http://stomatologiapanczyk.pl/ Sama tam miałam wstawiane dwa implanty zębów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dermin

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie Lublina i okolic polecam wybrać się do przychodni stomatologicznej https://przychodniadental.pl/ Zajmują się tam między innymi wykonywaniem implantów zębowych i robią to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów.

Chętnie porozmawiam o implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach.

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aniappp

Marta Kowalik
Tez mam spory problem z zębami - strasznie mi się kruszą. Ja z kolei myślałam o licówkach - ale no nie wiem sama, czy to coś pomoże. Jak myślicie?
a skąd wiesz,jak to wyjdzie? nie małe pieniądze i tak w ciemno iść na zabieg...
@Doradca, zygomatyczne? na jakiej zasadzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem implanty to najkorzystniejsze rozwiązanie, ale niestety nie są dla wszystkich...Zabieg jest inwazyjny, dlatego też warto przed jego wykonaniem udać się na diagnostykę do profesjonalnej kliniki, osobom z Olsztyna polecam Klinikę Sujka i dr.Karola, ja robiłam tam implanty mój mąż protezę częściową i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i nowych pięknych uśmiechów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~aniappp
a skąd wiesz,jak to wyjdzie? nie małe pieniądze i tak w ciemno iść na zabieg...
@Doradca, zygomatyczne? na jakiej zasadzie?

Witaj aniappp
Jeżeli obawiasz się efektu końcowego to zapraszam do odwiedzenia naszej kliniki, w której cyfrowo zostanie zaprojektowany twój nowy uśmiech. Jeszcze przed podjęciem decyzji zobaczysz cały projekt. Na pewnie dzięki tej metodzie nie będzie rozczarowana :)

Implanty zygomatyczne mają zastosowanie u osób, u których występuję całkowity bądź częściowy zanik zębów i nie ma możliwości wszczepienia implantów standardowych.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość darwa

To ile za takie cyfrowe wizualizacje sobie liczycie? Jeżeli efekt mi się spodoba to można tego samego dnia wykonać zabieg. Jestem spoza warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość awax

wydaje mi się, że taki poważny zabieg to troszkę wiecej czekania :P ale moge się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agawa987

@awax z tego co czytałam, to w Dental Fraternity każdy pacjent ma swojego 'opiekuna' który wszystko tłumaczy, wyjaśnia i jest wsparciem w całym procesie leczenia. Więc nawet jeśli trzeba trochę poczekać, to też pacjenci się tak nie stresują :)
@darwa Nikt tak na prawdę, nie wie czy się zdecydujesz danego dnia na zabieg , i na pewno w grafiku nie mają pustych godzin, dla klientów, którzy a nuż się zdecydują na zabieg na już. Wydaje mi się, że trzeba odpowiednio się przygotować, głównie psychicznie i dopiero przystąpić do zabiegu, w końcu nie trwa on 10 minut..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madziaaa9020

Mnie w Katowicach polecono takie miejsce, jak https://www.borczyk.pl/kontakt/ więc na pewno możecie tam szukać miejsca na wizytę dla siebie. Implantami zębów również się zajmują, więc pójdź na konsultacje i zapoznaj się z planem leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika45788

Zobacz sobie tutaj Tekst linka Moim zdaniem to bardzo dobry gabinet, jeśli chodzi o implanty w Warszawie, na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje, jakie mogą Cię teraz interesować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...