Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Karol82

Implanty zębów

Rekomendowane odpowiedzi

Karol, krótko mówiąc, na dziś to jestm na 99% zdecydowana. Może na 98:)
Popatrz sobie ..., taka strona. Już do nich dzwoniłam, wszystko mi objaśnili. Zrobię panoramiczny rentgen zębów i będę czekać na wynik konsultacji. A co?
Konsultacja gratis, a rentgen i tak się przyda. Jak mi powiedzą, jaki mniej więcej koszt, napiszę. Mam nadzieję, że to będzie tak, jak myślę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodziłem na tę stronę, Renata. Nie wiem, co o tym myśleć. Jako reklama wygląda pięknie, ceny przystępne, ale, wiesz, jak mówią Rosjanie - bezpłatny ser tylko w pułapce na myszy:))
Rozmawiałaś z nimi, dzwoniłaś?
Zresztą, powiedzą pewnie to, co chcesz usłyszeć;) A pieniądze jak się płaci? Jeżeli część z góry, to już jasne o co chodzi....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dzwoniłam. Rozmawiają po polsku:)
Więc tak - płaci się po zabiegach, oczywiście. Wystawiają rachunek i dają 5 lat gwarancji. Płaci się w euro:) I gotówką najlepiej. Przedtem jest bezpłatna konsultacja online, to znaczy trzeba wysłać panoramiczny rentgen zębów oraz , jeżeli jest, kartę leczenia i oni na tej podstawie planują zabiegi i wstępnie obliczają koszty i czas leczenia. Oczywiście trzeba przyjechać i pokazać zęby osobiście, jeżeli kalkulacja ma być dokładna.
Tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytałem o Mołdawii, Renata, to najbiedniejszy kraj w Europie!! Pewnie, lepiej do Mołdawii, niż na Ukrainę, ale czy oni tam naprawdę tak umieją to wszystko, o czym piszą? Przecież specjaliści powini być wykształceni, mieć kursy z najnowszymi technologiami, uczyć się za granicą. W ogóle może być ich stać, w tej Mołdawii, na wykształcenie takich super dentystów, o jakich piszą? No a zakup sprzętu... Przecież to są koszty niebotyczne! Wątpię, żeby ceny, jakie są na tej twojej stronie były prawdziwe. Na pewno jest jakiś haczyk, w styludodatkowych opłat w czasie wycieczek zagranicznych:) Coś w stylu, nie wiem, opłaty klimatycznej, procentu, podatku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zofijka39

Ja robiłam implanty w miejsce dwóch brakujących zębów. Poszłam do kliniki Luxdentica (Kraków) z polecenia, bo znajoma tam robiła sobie implant i licówki. Miałam świetną opiekę, zabieg minął bez bólu i bez żadnego niepotrzebnego stresu. Pan doktor implantolog prześwietny, super kontakt z pacjentem, a do tego widać profesjonalizm i doświadczenia na każdym kroku. Może i gdzieś bym zapłaciła taniej, ale na pewno nie za taką jakość zabiegu, już nie mówiąc o tym, że implanty mogą być tańsze lub droższe też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

Ja robiłam lewatywy w miejsce dwóch brakujących zębów. Poszłam do kliniki Lewatywa (Kraków) z polecenia, bo znajoma tam robiła sobie lewatywy. Miałam świetną opiekę, zabieg minął bez bólu i bez żadnego niepotrzebnego stresu. Pan doktor lewatywolog prześwietny, super kontakt z pacjentem, a do tego widać profesjonalizm i doświadczenia na każdym kroku. Może i gdzieś bym zapłaciła taniej, ale na pewno nie za taką jakość zabiegu, już nie mówiąc o tym, że lewatywy mogą być tańsze lub droższe też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bishaksa

Implanty na szczęście się przyjęły więc nie jestem skazana na ruchomą protezę przez resztę życia. We Wrocławiu gabinet Maxdent we Wrocławiu profesjonalnie i na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli interesuje was kwestia implantologii to polecam klinikę z Wrocławia http://smile.expert ja jestem bardzo zadowolona, skorzystałam raz i wszystko było okej, sprawnie miło sympatycznie i najważniejsze - wszystko bardzo solidnie wykonane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

Jeżeli interesuje was kwestia implantologii to polecam klinikę z Wrocławia http://lewatywe.expert ja jestem bardzo zadowolona, skorzystałam raz i wszystko było okej, sprawnie miło sympatycznie i najważniejsze - wszystko bardzo solidnie wykonane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia_0192

Jedna z klinik stomatologicznych na Podkarpaciu jest naprawdę super. Leczenia zachowawcze oraz profilaktyka chorób zębów, oraz wiele innych zabiegów, nie są dla nich problemem. W tym też implantologia. :) Odsyłam na http://dentes.pl/ tam znajdziecie kontakt i więcej informacji, bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gabiiii

Naprawde jedziecie zagranice robić implanty? boszszsz... nie ryzykowałabym ... ja zrobiłam w Ślaskim Centrum Implantologii , mam pewnosć że jak coś by poszło nie tak to mam ich na miejscu , poza tym Astra Dent słynie z profesjonalnie wykonanych implantów , a jak już robic to porzadnie. Oszczedzanie nie zawsze wychodzi na dobre, choc nie sądze że jakoś mega taniej zagranicą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bernadetka

W Katowicach to jeszcze Stomatologia Ligota. Moja mama robiła tam miniimplanty pod protezę, zachwycona a ja z implantem 4 tez chodze z pełnym zadowoleniem. Pełen profesjonalizm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izuska0

Nie wiem gdzie szukasz, jeśli w Krakowie to na pewno Scandinavian Clinic polecają. Ja nie robiłam implantów bo nie miałam takiej potrzeby ale oni sa znani z dobrych specjalistow, zorientuj się jeśli ci zależy http://scandinavian-clinic.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena3939

Mnie niestety zmusiła sytuacja do wstawienia implantów, gdyż kilka zębów straciłam w wyniku wypadku. W każdym razie zabiegowi się poddałam w klinice Luxdentica u dra Wilisowskiego, to jest znany i ceniony implantolog, myślę że nie tylko w Krakowie. Miałam szczęście że zajął się mną taki lekarz, z doświadczeniem i wiedzą, ale też podejściem do pacjenta. Efekt jest wspaniały, mam dużo ładniejszy uśmiech niż przed wypadkiem, tak że nie ma tego złego... Z perspektywy czasu już tak o tym myślę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość z Sosnowca

Ja wstawiałam w L&P Wesoły w Sosnowcu, zdecydowanie Państwu polecam to miejsce, fachowo i bardzo naturalnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tiana63

Najlepiej wybrać sie do dobrego gabinetu i niehc oceni dobry i profesjonalny lekarz stomatolog. Czy sa konieczne implanty czy nie. Na pewno będzie potrzebny szereg badań. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z krakowa to ja bardzo polecam Ci gabinet Stomatologię Cichoń na Lelewela ;) Profesjonalni stomatolodzy z bardzo dużym doświadczeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość inga778

Ja mogę polecić dra Jakubowskiego z Dent-SM na Bemowie (Warszawa). Świetny chirurg i implantolog, bardzo dobrze się mną zajął, wstawił mi dwa implanty, dzięki czemu mam znowy kompletny uśmiech. +100 do poczucia własnej wartości. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jonnie99992

Jeśli interesują Cię implanty, to moim zdaniem tylko i wyłącznie implanty zębowe - Stomatologia Przyszłości Jest to miejsce, w którym zadbają o Twój idealny uśmiech i możesz być pewien, że będzie on wyglądał naprawdę pięknie po zakończeniu leczenia. Sprawdź sobie też opinie, które na pewno są pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelkaa9822

Jeśli chcesz poznać ofertę bardzo fajnego miejsca, to kliknij tutaj, a na pewno zaskoczy Ci się bardzo to, co mogą zrobić z Twoimi zębami. Powiem szczerze, że sama do implantów nie jestem przekonana, ale jeśli jest to jedyne rozwiązanie i będzie ładnie wyglądało, to dlaczego nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość veronnika

Moja siostra wstawiała implanty w klinice w Łukowie gdzie dba się o pacjenta i rzeczywiście dało się odczuć takie podejście ze strony Dental House. Wszystko zostało dokładnie przedstawione przez co obyło się bez przykrych niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzenaccc

Jak szukacie informacji na temat implantów, to bardzo fajnie wszystko jest rozpisane tu http://www.fabdent.pl/uslugi/implantologia/co-to-jest-implant. Mnie informacje ze strony pomogły podjąć decyzję o implantach, umówiłam się też do Fabdentu na konsultację, aby już konkretnie porozmawiać o leczeniu. Mam implanty od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego, jak mój uśmiech się zmienił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BogusiaW

Na twoim miejscu, dla pewnosci, przeszlabym sie do innego dentysty i poprosila o porade. Moze implant nie jest konieczny i mozna w inny sposob naprawić zeby? A jesli jednak implant musisz miec to mysle, ze trzeba dobrze poszukac przychodni z niewygórowanymi cenami. Ja na przyklad moge polecic dr Borowskiego, przyjmuje w Starachowicach. Ceny implantow zaczynaja sie u niego od 2500 zl, a jakosc najwyzsza :) Powiklan zadnych nie mialam, jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aska_221

Ja na szczęście implantów nie mam i obym jak najdłużej nie musiała robić, bo jednak koszty są spore, ale mój wujek robił w http://dentalium.wroclaw.pl/implantologia/ i sobie chwalił. Ogólnie jak ktoś ma fundusze to jest świetna sprawa. Ja myślałam, że to boli, ale wujek mówił, że nie, trochę jedynie opuchnął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...