Skocz do zawartości
Forum

Implanty zębów


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam implant zęba, wcześniej niestety musiał być on usunięty, już nie udało mi się go uratować. Implant robiłam u bardzo dobrego specjalisty, w mojej sprawdzonej przychodni New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie. Wyszło o wiele lepiej niż się spodziewałam, bo myślałam, ze jakoś będę go czuła, ale nic takiego się nie dzieje. Implant jest dobrze wszczepiony, mam na nim protetyczny ząb, który wygląda jak mój własny, wszystko zostało wykonane przez specjalistów z tej przychodni w dobrej cenie i bardzo profesjonalnie.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.04.2021 o 11:48, Gość Tiger napisał:

Mój dziadek zakładał implanty w Dental Care w Tychach. Nie ukrywam, że trochę to kosztowało, ale było warto. Super obsługa!

Zgadzam się. W Tychach to najlepsze miejsce do leczenia zębów i ortodoncji.

Odnośnik do komentarza

Ja rozważam zrobienie implantów, ale w technice protetyki cyfrowej, za pomocą CAD/CAM. Znalazłem klinikę w Warszawie - https://www.fabdent.pl/, gdzie taki zabieg można zrealizować. Super sprawa, bo korony na implanty wykonane w takiej technice są nie dość, że bardzo trwałe, to wysoko estetyczne i świetnie dopasowane do "swoich" zębów. 

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam implanty mniej więcej pól roku temu i jestem bardzo zadowolona. Owszem nie jest to tanie, ale przecież w większości gabinetach dentystycznych można wziąć na raty, przynajmniej tam gdzie ja robilam w Scandinavian clinic w Krakowie tak jest. Jestem bardzo zadowolona, a implanty robił mi świetny specjalista i jego bardzo polecam, dr Adam Balczyński.

Odnośnik do komentarza
Gość muniekjordan
W dniu 26.05.2021 o 13:36, Gość waszczuk napisał:

Na śląsku implanty i ortodoncja to tylko w Dental care

Zgdzam się. Warto przejechać się nawet jak ktoś ma kawałek, bo w końcu chodzi o nasze zdrowie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.05.2021 o 15:09, Gość muniekjordan napisał:

Zgdzam się. Warto przejechać się nawet jak ktoś ma kawałek, bo w końcu chodzi o nasze zdrowie.

W połowie pandemii musiałem tam ubytek zrobić, co nie jest tanie. Klinikę oceniam dobrze, ale nigdy więcej nie będę chodził po strychu w swoim domu bez światła. Nawet nie upadłem a się zderzyłem z belą po prostu...

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2021 o 20:56, Gość Majchr napisał:

W połowie pandemii musiałem tam ubytek zrobić, co nie jest tanie. Klinikę oceniam dobrze, ale nigdy więcej nie będę chodził po strychu w swoim domu bez światła. Nawet nie upadłem a się zderzyłem z belą po prostu...

No to masz nauczkę, hehe. Ja na szczęście tylko plomby u nich wymieniałem i też wszystko raz dwa poszło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...