Skocz do zawartości
Forum

Implanty zębów


Rekomendowane odpowiedzi

ja też dłuzo rozważałam gdzie w Warszwie warto wstawić implant, ostatecznie z polecenia poszła do eurodental, znajoma tam pracuje i mi poleciła to miejsce, robiłam u nich implant i wyszło idealnie, implant niczym nie różni się o naturalnych zębów, wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam gabinet Dentalland we Wrocławiu oraz sklep www.Happydental.pl. Zabieg wszczepienia implantu oraz całe leczenie przeprowadzał doktor Paweł Kosior z Dentallandu a produkty do jego pielęgnacji kupuję od lat w happydental. Miałam do wyboru implant lub most i na całe szczęście, po mimo większych kosztów wybrałam implant. Od lat wszczep ma się dobrze, stosuje się do zaleceń doktora, odpowiednio dbam o to miejsce używając poleconych przez dentystę produktów i jak do tej pory nie mam najmniejszego problemu. Wszystkim stojącym przed wyborem implant albo korona polecam zdecydowanie implant przede wszystkim dlatego, że nie niszczymy zębów sąsiednich oraz dlatego, że implant działa prawie jak nasz własny ząb i tak też wygląda. Jeżeli tylko będzie się o niego dbać i właściwie oczyszczać to posłuży nam przez wiele, wiele lat.

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o eurodental to rzeczywiście mają bardzo fajne pakiety stomatologiczne, ja mam pakiet komfort z mężem, a teraz zastanawiamy się czy dzieciaom też nie wykupić tego pakietu stomatologcznego bo wiadomo, zawsze warto mieć ad hoc stomatologa pod ręką, a w eurodental można bez problemu dostać się do stomatologa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia86!

Jak implanty to tylko u dr Adama Balczynskiego. Najlepszy specjalista w Polsce. Mnie robił implanty w Krakowie w klinice dentystycznej na placu Szczepańskim SCANDINAVIAN CLINIC, ale chyba jeszcze gdzieś w Warszawie przyjmuje… Jest świetnym fachowcem!!!

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam z pomocyu naprawdę super fachowca, jeżeli chodzi o stomatologię, a jeżeli chodzi o implanty to proponuję odwiedzenie strony https://dentysta.eu/o-gabinecie/ i po prostu sprawdzenie tego co cię interesuje. Za przeczytanie informacji i nie wiem rozmowę telefoniczną, jak na przykład ktoś ma jakieś wątpliwości czy pytania, to jeszcze nikt nikogo nie zabił

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei korzystałam z usług stomatologicznych Eurodental robiłam sobie u nich implant zęba, bo mieli najlepsze jak dla mnie opinie a ja sugeruję się opiniami i jakością usługi. Zarówno stomatolodzy jak i sprzęt na najlepszym poziomie, więc efektów końcowych się nie obawałam. 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam Dental na Lwowskiej w Lublinie. Miałam tam robione 2 implanty i spisali się doskonale, dzięki nim mogę bez zawahania się uśmiechnąć :). Dentysta zna się na tym co robi, wszystko dokładnie tłumaczy i jest przy tym wyrozumiały i profesjonalny. Odpowiada nawet na głupie pytania, a przez sam proces bardzo dobrze mnie przeprowadził, polecam. 

Odnośnik do komentarza
Gość Jarek54

Polecam dr Balczynskiego, najlepszy implantolog w Polsce. Ja robiłem u niego w klinice dentystycznej w centrum Krakowa, scandinavian clinic. Z tego co wiem przyjmuje również gdzies w Warszawie, ale nie wiem dokładnie. Świetny lekarz!

Odnośnik do komentarza
Gość Zamisla

Nie ma możliwości założenia sobie implantow na fundusz.... Ba, nie ma tutaj opcji załózenia sobie nawet koron. Jedyne co mogą Wam zapropnowac to dofinansowanie do protezy a nie musze pisac, ze jest to raczej ostateczne rozwiązanie. I że jeśli macie fundusze to jednak lepiej zrobić sobie odbudowanie protetyczne ewentualnie implanty, jeśli korzenie zebów są w złym stanie. Dzięki temu nie zaniknie kość jak rownież nie będą się Wam przesuwały Wasze pozostałe zęby.

https://madentplock.pl/implanty-szansa-na-piekny-usmiech/

Na stronie jest opisane jakie są zalety implantów. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robione implanty w Dental House w Łukowie. Tam profesjonalnie i kompleksowo zajmują się implantologią, bardzo serdecznie ich polecam. Ceny mają korzystne, a do tego są rzetelni, dzięki nim mam z powrotem moje dwa stracone zęby i uśmiecham się tak szeroko jak tylko mogę, haha :). 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robione implanty w Scandinavian Clinic u dr Adama Balczyńskiego. Najlepszy implantolog w Polsce. A klinika dentystyczna na najwyższym poziomie, bardzo nowoczesna i profesjonalna obsługa. Gwarantuje , że będziecie zadowoleni!

Odnośnik do komentarza

Ja też zdecydowałam się na implanty 2 zębów. Tych "dziur" nie było widać przy lekkim uśmiechu, ale nie mogłam się już  uśmiechać szeroko, do tego reszta zębów powoli zaczęła się rozchodzić i musiałam coś z tym w końcu zrobić. Implanty robiłam w gabinecie stomatologicznym w Szczecinie JB Stomatologia https://www.bochinska.pl/uslugi-stomatologiczne/implantologia/. Tam super się mną zajęto, dentystów maja delikatnych i bardzo kompetentnych, całość wyszła w korzystnej cenie, polecam serdecznie.  

Odnośnik do komentarza

Szczerze polecam dra Jakubowskiego z DENT-SM. To bardzo doświadczony chirurg i implantolog. Usuwał mi ósemki i szóstkę, której już nie dało się uratować, w jej miejsce potem wstawiał implant zębowy. Bardzo miły i kompetentny specjalista. Podczas tych kilku wizyt, które miałam, ani razu nic mnie nie bolało, więc wizyty u dra na fotelu mogę polecić jako bardzo komfortowe :) 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robiony implant zęba w gabinecie Dental wLublinie na Lwowskiej i spisali się naprawdę profesjonalnie. Mają bardzo dobre ceny, super dentystów, cały proces nie był wcale nie przyjemny, co przemawia za tym, że mają tam rzetelnych stomatologów, którzy wiedza co robią. Implant i proteza wyglądają dobrze, nie widać, że nie jest to mój własny ząb, ja też nic dziwnego w związku z nim ie czuję, a uśmiech wygląda perfekcyjnie, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam sobie implanty z polecenia wybrałam się do jednego z gabinetów Eurodental w Warszawie i jestem zadowolona. Na pierwszej wizycie wraz z implantologiem wszystko ustaliliśmy, stomatolog wyjaśnił mi dokładnie co i jak. Teraz jestem mega zadowolona, że się zdecydowałam bo uzupełniłam brak zęba.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2017 o 19:30, Karol82 napisał:

Nie trzeba tak radykalnie, Renata! Wyrwać wszystkie zęby:))
Słuchaj, niei trzeba się poddawać! Jeśli by tak zrobić, trzeba by po pierwsze wydać tyle pieniędzy, ile w życiu nie widziałaś:)) (bez obrazy, oczywiście) Teraz są takie techniki, że głowa mała. Byłem przedwczoraj w klinice, no po prostu super! https://edclinic.pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/ Pokazali mi portfolio, jak z czarnych pieńków (dosłownie!!!) robią pełną klawiaturę, uśmiech hollywoodzki. Niesamowite, co ci ludzie umieją. No, ale zapytałem o ceny w końcu. Za sześć przednich zębów, z których obiecali zrobić cudo uśmiech (krzywe mam te zębiska..), trzeba by wybulić prawie 20 000!!!
Ha, ha! Nie mają konkureencji, mogą sobie pozwolić...

Jasne w tej branży na prawdę nie ma konkurencji

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2019 o 20:59, Gość kornelia92913 napisał:

Jeśli chce się wykonać implanty zębów to trzeba zdecydować się naprawdę najlepszych specjalistów, aby efekt był jak najbardziej naturalny i pasował do całego uśmiechu. Szukając specjalistów warto sprawdzić sobie tą http://implantytorun.pl/ klinikę z Torunia.

ile to kosztuje u nich? robił ktoś tam implanty ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...