Skocz do zawartości
Forum

Implanty zębów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość marianna22

Na zdrowiu nie warto oszczędzać. Mam implanty i uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Dużo lepsze moim zdaniem niż inne metody, bo nie narusza się pozostałych, zdrowych zębów. Obecnie mam dwa i szykuje się na uzupełnienie jeszcze jednego braku. Wszystkie wstawiłam w Varsovia Dental, na trzeci też się tam właśnie wybieram. Bardzo dobry, sprawdzony gabinet, świetni specjaliści. Polecam, gdyby ktoś szukał.

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów.

Chętnie porozmawiam o implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach.

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

Odnośnik do komentarza

Marta Kowalik
Tez mam spory problem z zębami - strasznie mi się kruszą. Ja z kolei myślałam o licówkach - ale no nie wiem sama, czy to coś pomoże. Jak myślicie?
a skąd wiesz,jak to wyjdzie? nie małe pieniądze i tak w ciemno iść na zabieg...
@Doradca, zygomatyczne? na jakiej zasadzie?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem implanty to najkorzystniejsze rozwiązanie, ale niestety nie są dla wszystkich...Zabieg jest inwazyjny, dlatego też warto przed jego wykonaniem udać się na diagnostykę do profesjonalnej kliniki, osobom z Olsztyna polecam Klinikę Sujka i dr.Karola, ja robiłam tam implanty mój mąż protezę częściową i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i nowych pięknych uśmiechów.

Odnośnik do komentarza

~aniappp
a skąd wiesz,jak to wyjdzie? nie małe pieniądze i tak w ciemno iść na zabieg...
@Doradca, zygomatyczne? na jakiej zasadzie?

Witaj aniappp
Jeżeli obawiasz się efektu końcowego to zapraszam do odwiedzenia naszej kliniki, w której cyfrowo zostanie zaprojektowany twój nowy uśmiech. Jeszcze przed podjęciem decyzji zobaczysz cały projekt. Na pewnie dzięki tej metodzie nie będzie rozczarowana :)

Implanty zygomatyczne mają zastosowanie u osób, u których występuję całkowity bądź częściowy zanik zębów i nie ma możliwości wszczepienia implantów standardowych.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Agawa987

@awax z tego co czytałam, to w Dental Fraternity każdy pacjent ma swojego 'opiekuna' który wszystko tłumaczy, wyjaśnia i jest wsparciem w całym procesie leczenia. Więc nawet jeśli trzeba trochę poczekać, to też pacjenci się tak nie stresują :)
@darwa Nikt tak na prawdę, nie wie czy się zdecydujesz danego dnia na zabieg , i na pewno w grafiku nie mają pustych godzin, dla klientów, którzy a nuż się zdecydują na zabieg na już. Wydaje mi się, że trzeba odpowiednio się przygotować, głównie psychicznie i dopiero przystąpić do zabiegu, w końcu nie trwa on 10 minut..

Odnośnik do komentarza

Lepsze implanty niż dziura między zębami. Moim zdaniem warto pójść w kierunku implantów. Może rozwiązanie dość drogie ale jednak skuteczne i spełniające swoje zadanie. Miałam robione implanty w gabinecie Steczko - https://www.steczkodentysta.pl i jak dziś znowu miałabym podjąć taką decyzję to nie zawahałabym się. Zawsze jest ryzyko, że się nie przyjmie ale jak nie spróbujesz to nie poprawisz swojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

~darwa
To ile za takie cyfrowe wizualizacje sobie liczycie? Jeżeli efekt mi się spodoba to można tego samego dnia wykonać zabieg. Jestem spoza warszawy.

Witaj darwa
Oprócz samej wizualizacji jest tworzony tzw. mock-up czyli makieta, z której pacjent korzysta kilka dni. Dzięki temu może przekonać się czy dany efekt jest zadowalający. Po ustaleniu z pacjentem wszelkich uwag lekarz może dopiero wtedy rozpocząć plan leczenia. Jeżeli pacjent go zaakceptuje to projekt cyfrowy zostaje natychmiast wprowadzony w życie.

~awax
wydaje mi się, że taki poważny zabieg to troszkę wiecej czekania :P ale moge się mylić :)

Witaj awax
Oczywiście, że tak aby uzyskać wymarzony uśmiech pacjent musi się poddać kilku zabiegom. Dodatkowo warto wspomnieć, że wymagane jest zaangażowanie lekarzy różnych specjalizacji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

Odnośnik do komentarza

~Agawa987
@awax z tego co czytałam, to w Dental Fraternity każdy pacjent ma swojego 'opiekuna' który wszystko tłumaczy, wyjaśnia i jest wsparciem w całym procesie leczenia. Więc nawet jeśli trzeba trochę poczekać, to też pacjenci się tak nie stresują :)
@darwa Nikt tak na prawdę, nie wie czy się zdecydujesz danego dnia na zabieg , i na pewno w grafiku nie mają pustych godzin, dla klientów, którzy a nuż się zdecydują na zabieg na już. Wydaje mi się, że trzeba odpowiednio się przygotować, głównie psychicznie i dopiero przystąpić do zabiegu, w końcu nie trwa on 10 minut..

Witaj Agawa
Masz rację, już od pierwszej wizyty towarzyszy osobisty opiekun, dzięki czemu każdy z naszych pacjentów może czuć maksymalny komfort :)
Jeżeli pacjent zaakceptuje projekt nowego uśmiechu, to lekarz rozpisuje dokładny plan leczenia, dzięki któremu pacjent zyskuje pewność że leczenie będzie przebiegało zgodnie z planem co pozwoli na zaplanowanie wizyt z wyprzedzeniem oraz rozłożeniem kosztów leczenia.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...