Skocz do zawartości
Forum

Implanty zębów


Rekomendowane odpowiedzi

Karol, krótko mówiąc, na dziś to jestm na 99% zdecydowana. Może na 98:)
Popatrz sobie ..., taka strona. Już do nich dzwoniłam, wszystko mi objaśnili. Zrobię panoramiczny rentgen zębów i będę czekać na wynik konsultacji. A co?
Konsultacja gratis, a rentgen i tak się przyda. Jak mi powiedzą, jaki mniej więcej koszt, napiszę. Mam nadzieję, że to będzie tak, jak myślę:)

Odnośnik do komentarza

Wchodziłem na tę stronę, Renata. Nie wiem, co o tym myśleć. Jako reklama wygląda pięknie, ceny przystępne, ale, wiesz, jak mówią Rosjanie - bezpłatny ser tylko w pułapce na myszy:))
Rozmawiałaś z nimi, dzwoniłaś?
Zresztą, powiedzą pewnie to, co chcesz usłyszeć;) A pieniądze jak się płaci? Jeżeli część z góry, to już jasne o co chodzi....

Odnośnik do komentarza

Tak, dzwoniłam. Rozmawiają po polsku:)
Więc tak - płaci się po zabiegach, oczywiście. Wystawiają rachunek i dają 5 lat gwarancji. Płaci się w euro:) I gotówką najlepiej. Przedtem jest bezpłatna konsultacja online, to znaczy trzeba wysłać panoramiczny rentgen zębów oraz , jeżeli jest, kartę leczenia i oni na tej podstawie planują zabiegi i wstępnie obliczają koszty i czas leczenia. Oczywiście trzeba przyjechać i pokazać zęby osobiście, jeżeli kalkulacja ma być dokładna.
Tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Poczytałem o Mołdawii, Renata, to najbiedniejszy kraj w Europie!! Pewnie, lepiej do Mołdawii, niż na Ukrainę, ale czy oni tam naprawdę tak umieją to wszystko, o czym piszą? Przecież specjaliści powini być wykształceni, mieć kursy z najnowszymi technologiami, uczyć się za granicą. W ogóle może być ich stać, w tej Mołdawii, na wykształcenie takich super dentystów, o jakich piszą? No a zakup sprzętu... Przecież to są koszty niebotyczne! Wątpię, żeby ceny, jakie są na tej twojej stronie były prawdziwe. Na pewno jest jakiś haczyk, w styludodatkowych opłat w czasie wycieczek zagranicznych:) Coś w stylu, nie wiem, opłaty klimatycznej, procentu, podatku...

Odnośnik do komentarza
Gość zofijka39

Ja robiłam implanty w miejsce dwóch brakujących zębów. Poszłam do kliniki Luxdentica (Kraków) z polecenia, bo znajoma tam robiła sobie implant i licówki. Miałam świetną opiekę, zabieg minął bez bólu i bez żadnego niepotrzebnego stresu. Pan doktor implantolog prześwietny, super kontakt z pacjentem, a do tego widać profesjonalizm i doświadczenia na każdym kroku. Może i gdzieś bym zapłaciła taniej, ale na pewno nie za taką jakość zabiegu, już nie mówiąc o tym, że implanty mogą być tańsze lub droższe też.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia_0192

Jedna z klinik stomatologicznych na Podkarpaciu jest naprawdę super. Leczenia zachowawcze oraz profilaktyka chorób zębów, oraz wiele innych zabiegów, nie są dla nich problemem. W tym też implantologia. :) Odsyłam na http://dentes.pl/ tam znajdziecie kontakt i więcej informacji, bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza

Naprawde jedziecie zagranice robić implanty? boszszsz... nie ryzykowałabym ... ja zrobiłam w Ślaskim Centrum Implantologii , mam pewnosć że jak coś by poszło nie tak to mam ich na miejscu , poza tym Astra Dent słynie z profesjonalnie wykonanych implantów , a jak już robic to porzadnie. Oszczedzanie nie zawsze wychodzi na dobre, choc nie sądze że jakoś mega taniej zagranicą

Odnośnik do komentarza

Mnie niestety zmusiła sytuacja do wstawienia implantów, gdyż kilka zębów straciłam w wyniku wypadku. W każdym razie zabiegowi się poddałam w klinice Luxdentica u dra Wilisowskiego, to jest znany i ceniony implantolog, myślę że nie tylko w Krakowie. Miałam szczęście że zajął się mną taki lekarz, z doświadczeniem i wiedzą, ale też podejściem do pacjenta. Efekt jest wspaniały, mam dużo ładniejszy uśmiech niż przed wypadkiem, tak że nie ma tego złego... Z perspektywy czasu już tak o tym myślę :)

Odnośnik do komentarza

Najlepiej wybrać sie do dobrego gabinetu i niehc oceni dobry i profesjonalny lekarz stomatolog. Czy sa konieczne implanty czy nie. Na pewno będzie potrzebny szereg badań. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z krakowa to ja bardzo polecam Ci gabinet Stomatologię Cichoń na Lelewela ;) Profesjonalni stomatolodzy z bardzo dużym doświadczeniem ;)

Odnośnik do komentarza

Moja siostra wstawiała implanty w klinice w Łukowie gdzie dba się o pacjenta i rzeczywiście dało się odczuć takie podejście ze strony Dental House. Wszystko zostało dokładnie przedstawione przez co obyło się bez przykrych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Gość marzenaccc

Jak szukacie informacji na temat implantów, to bardzo fajnie wszystko jest rozpisane tu http://www.fabdent.pl/uslugi/implantologia/co-to-jest-implant. Mnie informacje ze strony pomogły podjąć decyzję o implantach, umówiłam się też do Fabdentu na konsultację, aby już konkretnie porozmawiać o leczeniu. Mam implanty od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego, jak mój uśmiech się zmienił :)

Odnośnik do komentarza
Gość BogusiaW

Na twoim miejscu, dla pewnosci, przeszlabym sie do innego dentysty i poprosila o porade. Moze implant nie jest konieczny i mozna w inny sposob naprawić zeby? A jesli jednak implant musisz miec to mysle, ze trzeba dobrze poszukac przychodni z niewygórowanymi cenami. Ja na przyklad moge polecic dr Borowskiego, przyjmuje w Starachowicach. Ceny implantow zaczynaja sie u niego od 2500 zl, a jakosc najwyzsza :) Powiklan zadnych nie mialam, jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość ZofiaNik

Mój tata wstawiał w dental care w tychach, a ma sporo implantów i wyglądają naturalnie. Oczywiście to jest poważna decyzja, bo jednak się wyrywa soje zęby i wstawia coś sztucznego, ale tnie to koszty leczenia co miesiąc zębów...

Odnośnik do komentarza

Jestem po wypadku samochodowym. Wypadek niestety ale spowodował u mnie ubytek uzebienia.Stanęłam przez dylematem. Decydować się na mini protezę czy może jednak na implant. Postawiłam na to drugie oraz jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze dzięki temu, ze mamy implant nie dochodzi do zmian degradacyjnych w żuchwie. Po drugie czuję jakbym odzyskała swoje zęby:
http://www.serfin.pl/24539,implant-zebowy-most-czy-proteza-co-wybrac/

Pozwole sobie tutaj umieścić dobry artykuł. Znajduje się tutaj zestawienie zalet pierwszego i drugiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...