Skocz do zawartości
Forum

Unikanie seksu przez 16 latkę


Gość student_22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość student_22

Mam 22 lata i o szesć lat młodszą dziewczynę. Nie jest to mała różnica wiekowa, ale sporo nas łączy, więc niby ogólnie nie przeszkadza to nam. Problem jest z jednym: z seksem . Tzn udało mi się ją w końcu przekonać do tego, ale łatwo nie było. I nadal nie jest. Tak, jakby jeszcze nie była gotowa na to. Wymiguje się, unika rozmów o tym, jak już to mowi, że się boi (?), że nie chce itp. Zawsze cos. Kiedy już uda się, to zachowuje się tak, jakby się, sam nie wiem jak to okreslic, ale mam wrażenie, że się wstydzi. Może to brzmi głupio, ale tak to wlasnie wygląda. Nie ma mowy również - a może nawet tym bardziej - o seksie oralnym, bo tego też próbowałem . Nigdy nie miałem podobnym problemów łóżkowych z dziewczynami rowiesniczkami. Nie mielismy żadnych oporów, nikogo nie dziwiło eksperymentowanie w łóżku. Normalna, ludzka sprawa. Tutaj: jakbysmy robili cos złego. Z tym jest u nas duży problem. I tu moje pytanie: normalne jest takie zachowanie u 16-latki? W tym wieku mase ludzi ma za soba pierwszy raz, raczej nikogo to nie dziwi, a ona jest zupełnie inna w tej kwestii. Jw: normalne to? Da się to zmienić delikatnie (nie chce jej siłą zmuszać, ale tez nie ukrywam, że męczy brak seksu przez dłuższy czas)?

Odnośnik do komentarza

Zostaw ją idioto bo jedyne na czym ci zależy to żeby sobie w dziewicy zamoczyć.Wiesz czym jest seks ? Ten w związku a nie na ekranie monitora.Zbliżeniem dwojga ludzi,z którego oboje będą czerpać przyjemność.Skoro twoja dziewczyna daje ci wyraźne sygnały że NIE JEST GOTOWA to po ch.uja ją namawiasz i wywierasz presję psychiczną ?Czy to jest normalne zachowanie z jej strony ? TAK w 100% normalne.To twoje jest nienormalne.

>W tym wieku mase ludzi ma za soba pierwszy raz, raczej nikogo to nie dziwi.

Nie masa tylko garstka jakiejś patologi i jak już to z osobami w tym samym wieku

Piz.da jesteś nie facet,nie dojrzałeś żeby mieć dziewczynę kretynie.Na miejscu jej ojca to bym ci jaja szpadlem upie.rdolił.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna jest normalna, ty, nie.
Starasz się zdeprawować małolatę, potem ją rzucisz, będzie następna panienka, a dziewczyna zostanie już z "łatką puszczalskiej". Może nawet z dzidziusiem, bo ty myślisz tylko o własnej przyjemności.
Wbrew ogólnej opinii, większość tych małolatek szanuje się i zbyt wcześnie nie zaczyna życia płciowego.
Sama byłam tym zaskoczona, ale prowadzili badania w tym kierunku i tak to im wyszło.

Odnośnik do komentarza
Gość student_22

Nie jestem normalny, bo...? Bo mam ludzkę, normalną potrzebę seksu? Zdeprawowac małolatę? Kobieto, o czym Ty piszesz? Rzucę ją, będzie następna, a ta zostanie z dzieciakiem i łatką puszczalskiej? Ile Ty masz lat? W jakim Ty swiecie żyjesz? To nie sredniowiecze, teraz ludzie inaczej podchodza do tematu seksu. Poza tym, nie jestem głupim gimnazjalista, który nie mysli o zabezpieczeniu. Spokojnie, nie chcę ani siebie ani jej wrobić w pieluchy. Uprawianie seksu przez szesnastke swiadczy o tym, że ona się nie szanuje? Masz dziwne poglądy. Ona i tak już ma za sobą pierwszy raz, bo z trudem, ale w końcu udało mi się ją do tego przekonać. I nie, nie zamierzam jej rzucać. Chociaż w zasadzie nie ma seksu, bo ona ma opór przed tym. Nawet jak już, to jest to dziwny seks. Dziwny, bo ona się dziwnie zachowuje, wstydzi, sam nie wiem. I o ten opór i wstyd mi chodzi. Co nie oznacza, że jestem tępakiem, który mysli tylko o sobie

Odnośnik do komentarza
Gość niewygodna prawda

Tak jakby nie była gotowa... Nie jest gotowa i niech to do Ciebie dotrze. Jak nie wierzysz to może do seksuologa się udajcie i zapytaj. To że w świetle prawa może uprawiać sex w wieku 16 lat nie oznacza, ze chce lubi i musi. Zresztą mnie trochę dziwi fakt, że 16 letnia osoba nie może kupić alkoholu czy glosowac a sex uprawiać może.. Ze wszystkim konsekwencjami i nie chodzi i posiadanie dziecka ale robienie czegoś wbrew sobie np bo partner nalega. Taka sytuacja może zrujnować kobiecie libido na całe życie.

Odnośnik do komentarza

Rzadko która 16-latka jest psychicznie dojrzała by uprawiać seks i przeżywać falę uderzeniową podczas seksu. Przykro mi to mówić, ale dla mnie to właśnie tak wygląda, jako partner powinieneś dać jej poczucie bezpieczeństwa a nie dziwić się, że ma barierę przed seksem. To, że kobieta jest fizycznie gotowa na seks to nie oznacza, że jest psychicznie i być może właśnie zdała sobie z tego sprawę. Porozmawiaj z nią spokojnie i nie wymuszaj na niej niczego a będzie dobrze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość student_22

Jasne, rozumiem, potrzebuje czasu. Ale ile to może trwać? Myslałem, że po pierwszym razie się odblokuje. A tutaj jest wręcz odwrotnie, ok rozumiem, może byc brak psychicznej dojrzałosci do seksu, ale żeby się tego bać i za wszelką cene unikać? Nie jestesmy dziećmi, każdy człowiek ma jakies potrzeby seksualne, a tu nic, beton. Wie, że będe uważał, wie, że się zabezpieczam, wie, że ją kocham i dalej nic. Nie chce zmuszać jej, to jest chyba oczywiste. Zastanawiam się tylko, czy w tym przypadku różnica wiekowa między nami (6 lat) nie jest największą przeszkoda.

Odnośnik do komentarza

Za utrzymywanie relacji z takimi małolatami jak ty zostałem nazwany pedofilem. A matka tej dziewczyny lata po całym mieście i wszystkim to obwieszcza. A żadnego seksu nie było i nie będzie bo to jeszcze dzieci te 16-tki. Także kolego uważaj co robisz. Ja zdecydowanie wolę właśnie takie które nie spieszą się z seksem, bo więcej rozumu zazwyczaj mają i pewno coś lepszego z nich wyrośnie w przyszłości niż z tych latawic spod sklepu.

Odnośnik do komentarza

Twoja 16-letnia dziewczyna jest jeszcze bardzo młoda i niegotowa na seks, co potwierdza jej zachowanie. Podejrzewam, że z powodu uczucia, jakim Cię darzy, czy też z obawy, że może Cię stracić, zgodziła się na pierwszy raz, wbrew swojej woli. Myślę, że tutaj nie chodzi o wstyd ani blokadę czy niechęć do seksu. Ona po prostu się boi. Nie ma poczucia bezpieczeństwa. Boi się niechcianej ciąży (mimo antykoncepcji, jaką wierzę, że stosujecie), boi się, że zostanie wykorzystana, potraktowana jak rzecz, a potem zostanie porzucona,pozostanie jej poczucie krzywdy, bólu, wstydu i utrata godności. Jeśli rzeczywiście Ci na niej zależy, zastanów się, czy jest sens zmuszać ją do seksu, który i tak nie sprawia ani jej, ani Tobie satysfakcji. Myślę, że ona ma jeszcze czas i nie warto, by spieszyła się w tej materii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Skoro Twoja dziewczyna ma 16lat to powinienes zdawac sobie z tego sprawe ze moze jeszcze do tego nie dorosla. Po tym co piszesz, widze ze Tobie ulegla. A dlaczego ulegla? Bo Ty tego sexu chciales, zrobila to dla Ciebie. Tak piszesz o eksperymentowaniu ze to nic dziwnego - dla dziewczyn w Twoim wieku, a ona ma dopiero 16lat. Moze wbij sobie to do glowy ze trzeba poczekac na ten moment gdy ona bedzie chciala i bedzie gotowa. Ona dopiero co poznaje swoje cialo, nie jest dojrzala. Dla mnie piszesz w taki sposob jakby Ci nie zalezalo na tym co ona czuje tylko co zrobic zeby ja namowic

Odnośnik do komentarza

~student_22
Zastanawiam się tylko, czy w tym przypadku różnica wiekowa między nami (6 lat) nie jest największą przeszkoda.

Myślę , że tak.., nie jest dla Ciebie równoważną partnerką seksualną i nie będzie w najbliższej przyszłości , choć pewnie zdarzają się dziewczyny w jej wieku temperamentne, uprawiające seks regularnie , ale ona do nich nie należy..., nie jest na to gotowa i tyle.
Pozostaje się z tym pogodzić lub się rozstać..., porozmawiaj z nią szczerze.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Zmuszajac ja do tego sprawisz ze bedzie miala nie mile doswiadczenia. Daj jej dojrzec do decyzji i nie zmuszaj ! Kobieta musi dojrzec do tego nie wazne ile ma lat. Ale i tak uprawianie seksu w wieku 16 lat moze wg ciebie jest normalne bo jestes w podobnym wieku ale to nie jest idealny okres dla kobiety. A jak piszesz ze ja zmusiles to az mi sie cisnienie podnosi! Szanuj jej decyzje i prywatnosc, z czasem samo przyjdzie ! A uprawianie seksu z przymusu ... "ledwo co ale sie udalo zmusic"... zobacz wgl jak to brzmi. Powinienes troszke spojrzec na potrzeby/uszanowac decyzje swojej kobiety a nie tylko swoje. Nie obrazam, i nie chce bys tak to odebral, ale stwierdzam fakty. Ty chcesz na przymus bo "trzeba", to juz ten wiek...nie prawda, kazdy czlowiek jest inny.

Odnośnik do komentarza
Gość malgozata29

W przeszłości miałam bardzo podobny problem do Waszego. Również miałam 16 lat i 23 letniego mężczyznę. On gotowy i świadomy seksualnie, ja natomiast zupełnie nie byłam gotowa do seksu, o czym przekonałam się właśnie po pierwszym i kolejnych razach. Mój (wtedy jeszcze) partner zauważył to, ze seks zuepłnie nie sprawia mi przyjemności, że robię to wyłącznie dla niego sam zaproponował mi, byśmy zaprzestali seksu, ze poczeka na moją gotowość. Nie naciskał na mnie, nie czułam presji, a jego coraz większe zaangażowanie w związek. I tak w wieku 20 lat poczułam się w pełni gotowa, by ponownie rozpocząć z nim życie seksualne i tym razem było to już coś innego, ponieważ byłam na to gotowa, seks zaczął sprawiać mi przyjemność, zaczęliśmy eksperymentować i na prawdę nasze życie seksualne się rozwinęło i czerpaliśmy z niego obydwoje radość. Dziś jesteśmy już małżeństwem i mamy naprawdę udane życie seksualne. Także radzę Ci, poczekaj, aż ona dojrzeje do tego, wspieraj ją w tym :-)

Odnośnik do komentarza

~malgozata29
W przeszłości miałam bardzo podobny problem do Waszego. Również miałam 16 lat i 23 letniego mężczyznę. On gotowy i świadomy seksualnie, ja natomiast zupełnie nie byłam gotowa do seksu, o czym przekonałam się właśnie po pierwszym i kolejnych razach. Mój (wtedy jeszcze) partner zauważył to, ze seks zuepłnie nie sprawia mi przyjemności, że robię to wyłącznie dla niego sam zaproponował mi, byśmy zaprzestali seksu, ze poczeka na moją gotowość. Nie naciskał na mnie, nie czułam presji, a jego coraz większe zaangażowanie w związek. I tak w wieku 20 lat poczułam się w pełni gotowa, by ponownie rozpocząć z nim życie seksualne i tym razem było to już coś innego, ponieważ byłam na to gotowa, seks zaczął sprawiać mi przyjemność, zaczęliśmy eksperymentować i na prawdę nasze życie seksualne się rozwinęło i czerpaliśmy z niego obydwoje radość. Dziś jesteśmy już małżeństwem i mamy naprawdę udane życie seksualne. Także radzę Ci, poczekaj, aż ona dojrzeje do tego, wspieraj ją w tym :-)

I to się dopiero nazywa miłość.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Dziwi sie ze 16latka nie jest gotowa na sex. Ona jeszcze niedawno do podstawówki chodziła. A do seksu dojrzewa się. Radzę Ci znaleźć sobie rówieśniczkę albo i nawet kobietę o 20 lat starszą. Może wtedy nie będziesz narzekał. Obecnie jesteś desperatem traktującym kobietę jako worek do ruchania.

Odnośnik do komentarza

~roshen
traktującym kobietę jako worek do ruchania.

Dokladnie, tylko wspolczuc Twojej dziewczynie. Przez to jak ja do tej pory potraktowales "udalo Ci sie ja w koncu namowic" juz na samym wstepie narobila sobie najgorszych blokad przed seksem, a Ty jeszcze smiesz sie dziwic ze sie "nie odblokowala". Zamiast zrobic to kiedy sama poczuje do tego naprawde silny pociag, i poznac seks od jak najlepszej strony-niestety, nie dales jej na to szansy, a wrecz przeciwnie-spowodowales wydluzenie sie jej drogi do tego na ile tylko sie da. Nie wiem czemu w dodatku robisz jakis rodzaj obowiazku z tego "eksperymentowania", sa swietne, trwajace od kilkudziesieciu lat zwiazki bez tego, a sa konczace sie nawet po roku, dwu po "probowaniu wszystkiego", rowniez wlasnie z tego powodu. Takze jakosc seksu czy zwiazku w ogolnosci nie ma tu nic do rzeczy, niewazne ile Twoich bylych i co Ci robily.
Natomiast milosc owszem ma i to bardzo duzo, tylko ze z Twojej strony widac jej zupelne przeciwienstwo, moze w sumie rowniez dlatego nie powinny dziwic jej deklaracje-dla egoisty to przeciez bardzo wygodne. I z tego powodu tez pewnie jej nie zostawisz, choc bylaby to z Twojej strony najwieksza przysluga dla niej. Dziewczyna zamiast czerpac maksimum przyjemnosci zostala potraktowana jak wibrator(w dodatku kilkakrotnie z tego co rozumiem :O) upokorzona, nabawila sie zapewne niezlego urazu, poczucia krzywdy(a nie "po prostu wstydzi sie" np nagosci czy czegos nowego, "boi sie ze to cos zlego, ze to grzech, bla bla bla" i inne takie pseudonowoczesne/pseudowyzwolone piep*nie w bambus), a Ty gdyby obchodzilo Cie co czuje przynajmniej bys to zauwazyl. Jak mialo sie to skonczyc skoro nie bylo to z normalnego, wspolnego pragnienia, tylko na zasadzie "zrobila to dla Ciebie"-obrzydliwe. Ale nie dosc ze po tym wszystkim Cie to w ogole nie interesuje, to jeszcze narzekasz na brak innych form obslugiwania Cie, bo przeciez po to ona jest, nie dosc ze po to by byc Twoim wibratorem, to jeszcze spelniac Twoje kaprysy. To ze w wieku 16 lat i nawet pare lat pozniej jest normalne ze ktos moze nie miec ochoty na seks, tez jest oczywiste, i gdybys sie tym choc troche zainteresowal to bys to wiedzial, a nie najpierw "z trudem ja namawial az Ci sie w koncu uda", a potem wielce zdziwiony pytal na forum o co w ogole chodzi i co z nia nie tak. Straszne i tyle.

Odnośnik do komentarza

16-latka to JEST jeszcze dziecko, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie jest... wchodząc w związek z dużo młodszą dziewczyną powinieneś wziąć pod uwagę to, że nie będziecie we wszystkich kwestiach ze sobą równi. Za kilka lat to będzie tylko 6 lat różnicy, ale teraz jest aż 6 lat. Ona myśli o czymś innym niż Ty i nie dziwię się jej, że się nie spieszy, ma prawo się tego bać i nie chcieć, musisz to albo uszanować albo znaleźć sobie rówieśniczkę, z którą będziesz lepiej dopasowany pod tym kątem. Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, że jesteś przekonany o tym, że 16-latki są już doświadczone. W tym wieku ani ja, ani moje koleżanki nie miałyśmy w głowie takich rzeczy. Niektórzy dojrzewają do tego np. w wieku 20 lat i nie powinno to nikogo dziwić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...