Skocz do zawartości
Forum

dobra książka


Gość zamężny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samotniczkaja

Ja ostatnio dostałam bardzo ciekawą książkę. Jest to książka o dziewczynie która popełniła samobójstwo. Przed śmiercią spisała powody dla których to zrobiła. Krok po kroku poznajemy te przyczyny. Ta książka wzrusza, ale i zmusza do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Gość marcelinak

Ostatnio czytałam książkę "Mężczyzna, który gonił swój cień" Davida Lagercrantza, bardzo fajna pozycja, mogę polecić. Książki kupuję głównie w księgarniach typu rewolucja, to polska firma działająca w UK, fajna opcja dla osób, które na stałe mieszkają na Wyspach.

Odnośnik do komentarza
Gość meskana

Na Livro, w księgarni internetowej, mają teraz Dietę Optymalną w rozszerzonym wydawaniu, zaktualizowaną. Właśnie książkę Kwaśniewskiego, hit ostatnich lat. Jeśli interesuje was ta tematyka, to lepszej pozycji nie znajdziecie, a przynajmniej nam nie udało się jej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Gość estanska

Bardzo mnie wciągnęła "Opowieść podręcznej". Jedna z ciekawszych książek, jakie czytałam. Kobieta trafia do świata ortodoksji i reżimu, gdzie jest nikim. Dalsze losy wydają się być dosyć oczywiste. Mnie to bardzo zainteresowało, a książka kosztuje na Livro ponad 2 dyszki. Polecam, bo naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Gość Dagmarapietak

Wiesz co, ja uważam, że "dobra książka" to pojęcie względne :) Każdy ma inny gust, a większość książek jest po prostu warta przeczytania, nawet jeśli będzie to "zła" książka, to będziemy wiedzieli dlaczego jest ona dla nas "zła", mogę CI polecić stronę http://wlustrze.pl/ksiazki-dla-kobiet-ktore-warto-przeczytac/ na pewno coś sobie wybierzesz

Odnośnik do komentarza

W tym roku zamówiłam na Livro kilkanaście książek. Fajnie się teraz wspomina czasy, kiedy znalezienie danej książki wymagało obejścia kilkunastu księgarń, a i tak nie zawsze udawało się znaleźć to, czego się chciało. Teraz znalezienie książki zajmuje dosłownie chwilę, ale też całkowicie inaczej wygląda nasz sposób życia ;-)

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem „Cisza przed burzą” Joanna Stańczyk, pierwszy tom i czekam krótko mówiąc na więcej, bo zamierzam skończyć historię. Bardzo fajnie wątki poprowadzone i na pewno się nie zawiedziesz. Autorka obiecuje, że pracuje nad kolejnymi częściami. Warto wspierać.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda778

Rasy dobrze przedstawia Stańczyk w swoim urban fantasy Cisza przed burzą. Jest dość odświeżające, nowoczesne podejście i nie stara się nikogo kopiować, tylko szuka własnego stylu, co się udaje. Już widziałam same 5/5 od czytelników, a podejrzewam, że recenzje w większości wyjdą autorce na plus. Już warto sięgnąć, póki jest nowość wydawnicza, dość tania według mnie w porównaniu do jakości fabuły.

Odnośnik do komentarza

Ja lubię książki, które wciągają od pierwszej strony, koleżanka opowiedziała mi o kryminale "Brudna"opowiadający o kobiecie z sierocińca, która mści się na oprawcach swojego brata - wśród nich ksiądz, więc chyba można domyślić się o jaką tematykę chodzi. Tutaj zapowiedzi https://www.youtube.com/channel/UCmB3mgLjkz_ZItj97W0hMaQ?view_as=subscriber na oficjalnym fb znajdziecie więcej informacji https://www.facebook.com/BrudnaKryminal/?modal=admin_todo_tour polecam wszystkim fanom kryminałów :) książka ma potencjał ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...