Skocz do zawartości
Forum

uzależnienie od portali randkowych?


Gość DragonIO

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie to strata czasu, ludzie są tam dla zabicia czasu, albo po prostu sami nie wiedzą czego chcą. Po za tym większość, kłamie w żywe oczy. A potem znikają. Tak to dziala. Jedno wielkie oszustwo. A slogany typu"poznasz drugą połówke przyjaciół idt." to tylko tani chwyt marketingowy po to zeby wydoić nas z kasy.

Odnośnik do komentarza

Na takich portalach, to kobiety głównie oszukują, bo niektóre ukrywają, że są rozwódkami i mają dzieci, albo dają zdjęcia sprzed kilku lat, lub nawet nie swoje.Kiedyś miałem taki przypadek, że na profilu była zupełnie inna kobieta, niż ta która przyszła na spotkanie. Albo wpisuje taka, że jest księgową, a potem wygaduje się po kilku drinkach, że pracuje w markecie jako sprzątaczka hehe

Odnośnik do komentarza

Skoro 4 lata nic nie dało to szkoda kolejnych 4 albo 40 , daj se spokój. Tyle czasu chyba powinno Ci dać do myślenia ... , ale chyba z wyciąganiem wniosków u Ciebie ciężko , więc pozwól że Ci coś podpowiem . Zadaj sobie pytanie co jest powodem dla którego przez 4 lata nic z tego nie wyszło , i czy warto tracić czas ..., są lepsze miejsca na poznanie 2 osoby niż te durne portale które są odpowiednikiem domu schadzek , gdzie kobiety mogą ulżyć swojej chcicy a faceci te postanowienia realizują pod pretekstem ,,miłości" . Chciałbym zaznaczyć że nie uważam wszystkich kobiet za nimfomanki i materialistki ale znaczna część tych ,, modelek" taka właśnie jest( Są też kobiety inteligentne z wartościami ale prędzej znajdziesz plemnika w basenie olimpijskim niż porządną dziewoje na tych portalach) . Modelki szukają kozaka z monetą , bo jedynie czego ,,Te" kobiety pragną to rozrywki , pozwolą Ci niemal na wszystko poza tym że je zanudzisz na śmierć.Te mniej urodziwe mają mniejsze wymagania względem faceta i posiadają jakieś tam wartości i raczej szukają kogoś na stałe niż szukają jakiejś przygody , choć każda kobieta woli kogoś uśmiechniętego , zaradnego , spontanicznego niż jakiegoś ,,ślimoka" . Z innej perspektywy tzn jeżeli chodzi o facetów są 2 kategorie : kozak , nie kozak Ci pierwsi szukają tylko panienek po to by pod...czyć , ewentualnie oszukać, bo zdarzają się manipulatorzy typu ,,Tulipan". Nie kozak ma gorzej , bo nie ma dobrej bajery ( nie zawsze) ... na ogół , jest spokojny , może być pracowity , inteligentny ale bez monety i dobrej fury nie ma startu do ,,modelek" bo te szukają kogoś z większą ilością testosteronu i monety( co poniekąd oznacza zaradność) . Nie kozak stawia kobietę na piedestale , jakby to były Bóg wie jakie stworzenia , a siebie w roli wiernego psa który przynosi kość dla swojego pana.Na pierwszym miejscu powinien być Twój charakter a nie dupy! Nie zaczyna się budowy domu od komina do k..wy nędzy !

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Nie w urodzie i portfelu tkwi siła, tylko w osobowości i przebojowości. Ludzie są ze sobą, bo się sobie spodobali i tyle. Przecież to, że mnie ktoś się nie podoba nie znaczy, że i wszystkim innym też ma się nie podobać. Na jakim ty chłopie świecie żyjesz;-)

Odnośnik do komentarza

po prostu mnie to już męczy, zdrowie mi sie popsuło i nie umiem już normalnie funkcjonować. Co miałem z portali randkowych... jedna mnie oszukała i okazało się że kogoś ma, druga znowu okazało się że nie chcę się spotkać , trzecia znowu miała pretensje o to że nie pisze jej poematów ,,, po prostu paranoja .... i zawsze jest na początku że oo ze tak tak poznamy się poznamy ojeju jak wspaniale a potem mają w d...e i tak jest zawsze na tych zasranych portalach randkowych ,, rzygam tym już

Odnośnik do komentarza

limfocyt21
są lepsze miejsca na poznanie 2 osoby niż te durne portale które są odpowiednikiem domu schadzek , gdzie kobiety mogą ulżyć swojej chcicy a faceci te postanowienia realizują pod pretekstem ,,miłości"

Brutalne ale prawdziwe drugie dno takich miejsc w sieci...
Choć dalszy opis mocno powierzchowny, to nad wyraz prawdziwy.
limfocyt21
Zadaj sobie pytanie co jest powodem dla którego przez 4 lata nic z tego nie wyszło , i czy warto tracić czas ...

Fakt, że przez 4 latka nie masz "brania" na takich portalach jest dopiero połową sukcesu. Druga połowa, to traktowanie przez ludzi takich miejsc jako odskoczni od szarej codzienności, gdzie mogą podkoloryzować swoją osobowość i brak jest im tam tylko fejsowego znaczka "like" i "dislike" przy każdym zaliczonym portfolio.
Prawdziwych i będących tam w konkretnym celu osób jest jak na lekarstwo... które w aptece jest tylko na receptę.

Odnośnik do komentarza

Większość tam jest dla lansu, oraz podbudowania swojego ego, które i tak jest wysokie. One szukają jednorazowej przygody ... Jeszcze nie spotkałem tam dziewczyny która by miała jasno sprecyzowany cel, prawie kazda nie wie czego chce. A myślicie ze w realu jest nie lepiej? To samo ... Po prostu mamy chore czasy, gdzie każdy ma każdego w poważaniu, ludzie są pracoholikami, kasa im przeslania oczy, chec ciągłego doskonalenia, presja... Jakie spotkania jakie znajomości skoro możemy kliknąć na facebooku "lubię to

Odnośnik do komentarza

Każdy cm mojego szczęścia uzaleznialem od tego pieprzonego portalu. Cale moje życie to puenta obwiniania siebie. Bo takie portale działają jak narkotyk, jeśli sie nie uda to brniesz dalej i dalej... Az w końcu nie widzisz dnia aby nie siąść i nie kliknąć nie napisać, nawet jak ci nikt nie odpisze . Czasem to już kolejna osoba stawala sie taka sama , kolejny raz ten sam schemat: Najpierw niekończące się rozmowy a po kilku miesiącach out .. Nie ma koniec, bańki mydlane pękły, nie ma.. Wielokrotnie cierpialem bo kłamała bo oszukuwala,,, przeciagaja rozmowy w nieskończoność byle tylko sie nie spotkać. Jeśli ktoś w życiu mi powie ze portale randkowe są spoko bo można "fajną" dziewczynę spotkać,to niech sie puknie głowę ,niech posiedzi sobie z kilka miesięcy z rok to zwariuje nabawi sie depresji , bezsenności .To nie jest realne życie. To kombajn do przetwarzania ludzi, do całkowitego ogłupiania. Bo ludzie w akcie desperacji i nawet takie rzeczy robią, a ja w końcu poznałem swoja wartość, ktora zatraciłem na tych pseudoportalach które robią wodę z mózgu, dopóki nie bylo tego gówna , ludzie umieli sie poznawać umieli wchodzić w realacje czy to przyjacielskie czy to zakochiwać, a teraz ludzie tego nie potrafią, to jest jak dziecko które zatrzymali sie w rozwoju. I wiem teraz jak bardzo zniszczyłem w sobie szacunek do samego siebie, myślę ze mapeawienie tego co zniszczyłem to długa droga, ale za cholerę nigdy już nie wejdę na te stwrte śmieci.

Odnośnik do komentarza
Gość Ja ofiara

A mi portale randkowe zniszczyły rodzinę. Mój ukochany stal się bestią na kobiety.Porzucil mnie i małe dzieci dla takich tanich podniet.Wolal te panie z internetu.Jak miał wazne sprawy do załatwienia to sobie o mnie przypominał. I nie dociera do niego ze to uzależnienie,że nas skrzywdził. Jest starszy ode mnie o 12 lat i myśli że spotka wielką miłość z internetu....

Odnośnik do komentarza

@1996- jeśli nie chcesz się z nikim tak od razu spotkac ,to po co wogóle juz 2 lata tracisz czas na tych portalach.
Ktoś mieszka 14 km od Ciebie to na tyle niedaleko, ze spokojnie można poznać się w realu. Skąd wiesz, ze Ci z drugiej strony klawiatury są szczerzy?Pokazują swoje prawdziwe zdjęcia? Piszą o sobie obiektywną prawdę?

Trzeba starać się spotykac w realu, tylko bezpiecznie. W miejscu publicznym, niezbyt póżno i nie za długo. Jak spotykasz kogoś w realu to masz jakąs szansę dowiedziec się o nim znacznie więcej i bardziej prawdziwie niż w przestrzeni wirtualnej.

Odnośnik do komentarza

1996 cytuje pisalismy ze soba 3 miesiace i co? I nic. On co trzy dni pytal kiedy sie spotkamy, a ty nie zamierzasz po tygodniu leciec na spotkanie.
To mnie powalilo. Czy on mial sie zmaterializowac przed toba? Jak cos mialo byc jesli w ciagu trzech miesiecy nie mialas zamiaru isc na zadne spotkanie. Ksiezniczki zamkniete w wiezy sa moze romantyczne ale bardzo samotne.

Odnośnik do komentarza

~Ja ofiara
A mi portale randkowe zniszczyły rodzinę. Mój ukochany stal się bestią na kobiety.Porzucil mnie i małe dzieci dla takich tanich podniet.Wolal te panie z internetu.Jak miał wazne sprawy do załatwienia to sobie o mnie przypominał. I nie dociera do niego ze to uzależnienie,że nas skrzywdził. Jest starszy ode mnie o 12 lat i myśli że spotka wielką miłość z internetu....

to chyba nie portale tylko ten "ukochany " ...Ale kobiety bywaja naiwne...Mysla ze to ich facet jest niewinny i te straszne , ladne i zgrabne 20-latki sila zaciagaja do lozka :D

Odnośnik do komentarza

Tez uważam,że to swietny pomysł i pomoc dla osób nieśmiałych. Bo najgorzej wykonac ten pierwszy ruch,jakos zagadac. Potem jakos idzie lepiej lub gorzej. Takie portale jak i caly internet to umożliwia.

No ale tak.. prawda, niestety poza osobami normalnymi tak to ujmujac sa niewyżyci,zdesperowani,z zaburzeniami czy nawet niebezpieczni ludzie ktorych trzeba unikac. Czasem idzie to wyczuc a czasem nie. Grunt to zachowac rozwagę do końca lub przynajmniej az kogos nie poznamy wystarczajaco dla nas dobrze.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

No ale nic powaznego nie wyszlo, w sensie nigdy nie doszlo do spotkania, nigdy nie doszlo do seksu, czy nigdy nie doszlo do dluzszego zwiazku?

Jesli do niczego nie doszlo, to to raczej nie jest uzaleznienie tylko potrzeba. Jesli dochodzi regularnie i czesto, to mozna sie zastanowic.

U mnie przesiadywanie 24 godziny na dobe spowodowane bylo glownie brakiem pracy - chociaz przesiadywalem tez na duolingo i olx, a na tindera zagladalem tylko jak jakas napisala :)

według mnie to strata czasu, ludzie są tam dla zabicia czasu, albo po prostu sami nie wiedzą czego chcą. Po za tym większość, kłamie w żywe oczy. A potem znikają. Tak to dziala.

No fakt, klamia jak pojebane. Tylko zaliczyc chca.

kobiety głównie oszukują, bo niektóre ukrywają, że są rozwódkami i mają dzieci

Ja widzialem nawet takie ze zdjeciami z dziecmi albo chlopakiem. Ba, jedna nawet se podczas seksu cykla...
Ale co jak co, ja bym wolal sprzataczke niz ksiegowa, bo ksiegowe sa chore psychicznie, trzysta szescdziesiat jeden dwadziescia piec gdzie ta faktura kurwa jasna gdzie ta faktura szescset osiemdziesiat dziewiec chodz kotek poglaskamy nie drap mnie nie gryz mnie [odglos kota uderzajacego o podloge] a to spierdalaj.

Ludzie są ze sobą, bo się sobie spodobali i tyle.

Dodam, ze to, jak sie zachowasz na randce, nie zalezy od jakosci ciebie, tylko od jakosci randki. Nie ma chemii to gowno sie uda.

jedna mnie oszukała i okazało się że kogoś ma, druga znowu okazało się że nie chcę się spotkać , trzecia znowu miała pretensje o to że nie pisze jej poematów ,,, po prostu paranoja .... i zawsze jest na początku że oo ze tak tak poznamy się poznamy ojeju jak wspaniale a potem mają w d...e

Prawda. Biore se taka, co tam samotna jest, depresje ma, biore, pocieszam, smiejemy sie, pierwszy raz sie smieje od nie pamieta kiedy, a rano unmatch i EOT.

Każdy cm mojego szczęścia uzaleznialem od tego pieprzonego portalu.

To chociaz nie tak jak ja odl olx'a.... bez dziewczyny da sie jakos zyc. A bez pracy?

Czasem idzie to wyczuc a czasem nie.

Gowno prawda, zawsze idzie wyczuc, tylko ludziom szkoda, bo maja ambicje.............

PS. Polecam wstawiac tylko zdjecia, na ktorych nie wygladasz na bogatego biznesmena. Zadnych samochodow, toreb na laptopa, garniturow, selfie z iPhonami... automatyczny filtr tych wszystkich co leca na pieniadze.

PS2. Tinder to najlepsze miejsce na wyladowanie rasizmu. Nie zamkna cie za to, ze wszystkie czarne dajesz w lewo XD

Odnośnik do komentarza

tak piszecie o tym , ze to kobiety leca na kase a myslicie , ze faceci z portali randkowych sa lepsi ?

Pelno zonatych desperatow ( oczywiscie kazdy w separacji :D bo zla zona nie rozumie) albo szukajacych sobie panienek na jeden raz.

Faceci czuja sie tam lepsi niz w zyciu realnym , nie widac przecierz jak dokladnie wygladaja :D Zdjecia sprzed 10 lat lub 20 kg temu. Traktuja portal jako zrodlo bezpaltnego seksu , zeby sie dowartosciowac . Naprawde zalosne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...