Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość j...l

Ile kosztuje Wolumetria twarzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość j...l

Witam, Bardzo proszę o odpowiedż dotycząca Wolumetrii twarzy- całość usta , policzki , oczy - czy decydować się na ten zabieg i jaki koszt czy z uwagi na koszt wysoki zdecydować się na Minilif chirurgicznie. Miałam juz zabiegi regeneris , botox i kwasy -regularnire to wykonuje. Bardzo mnie denerwuje i dokucza zmarszki - palacza ponad ustami i szyja już się ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Buleske

No niestety ale grawitacja wpływa na twarz negatywnie i działa na nia nieustannie z każdą minutą oraz godziną. I ciągnię ją w dół. Wolumetria jest bardzo szerokim pojęciem i jej koszt może być różny. Wszystko zalezy od konkretnego przypadku oraz tego w jakim stopniu trzeba będzie poprawić twarz.
Sama zdecydowałam się na zabieg z zastosowaniem nici hialuronowych. Który wykonywałam w tym gabinecie w Krakowie:
https://cliniqmed.pl/oferta/medycyna-estetyczna/wolumetria/
Mnie kosztowało to 1500 zł. Ale nie żałuję bo efekt jest naprawdę dobry!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelina31

Najlepiej porozmawiaj z dr medycyny estetycznej, który będzie ten zabieg wykonywał. Wolumetria tak jak wspomniała koleżanka powyżej może różnić się cenami w zależności od gabinetu, lokalizacji oraz zastosowanej metody. Polecam porozmawiać z dr Ziemczykiem z Forever Young. W pełni bezpieczny zabieg pod kontrolą doświadczonego specjalisty. Tu znajdziesz więcej informacji o Wolumetrii twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość domi6

Zabieg voluma jest skuteczny, w tym wypadku stosuje się specjalny preparat na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg pozwala na zwiększenie objętości i jędrności skóry, ja jestem bardzo zadowolona z efektów i mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość taniaT

Można wiedzieć ile to kosztuje i gdzie można zapisać się na taki zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość domi6

To tak, preparat jest wprowadzany za pomocą iniekcji, także prawie nic nie boli. Koszty są różne w zależności od tego, w czym jest problem, ale nie są małe tak czy inaczej. Ja robiłam go w elite w Warszawie, mają dobrą opieke medyczną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość taniaT

Ok., sprawdze sobie jak sprawa wygląda, pewnie na stronie znajdę zdjęcia przed i po zabiegu, a jak nie to w sieci na pewno dziewczyny takie porównania umieszczają. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Koszt

Ceny są podane na stronach. Ja miałam robione w klinice urody w Gdańsku, koszt usługi wyniósł mnie taniej nie się spodziewałam. Link do cennika zostawiam tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Koszt
Ubrana w szałowy kostium kąpielowy autorstwa Tomasza Jacykowa-składający sie tylko z czapki myśliwskiej Hrabiego Barry Kenta oraz wyposażona w szkło powiększające dziadka Ambrożego- najsłynniejszego filatelisty w Grajewie-wyruszam na miejskie trotuary aby w pozycji kolankowo-łokciowej badać życie intymne mchów i porostów zamieszkujących spoiny kostki brukowej.Przed niepożądaną penetracją jakiegoś napalonego intruza chroni mnie korek analny z końskim ogonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Ja robiłam zabieg w Klinice Unident Union we Wrocławiu. Ceny podejrzewam, że podobne jak w innych większych klinikach. Sam zabieg jest rewelacyjny. Jestem ogromnie zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika123

Ja mogę polecić na zabieg wolumetrii klinikę Sfera - https://www.klinikasfera.pl/ i pana dra Migałę, świetnego specjalistę. Pan doktor wykonuje konsultacje pierwszą za darmo, warto się umówić, porozmawiać o zabiegu i o cenie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...