Skocz do zawartości
Forum

Znieczulenie komputerowe u dentysty


Gość Asia123456788

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno zalezy od miasta A co do znieczulenia komputerowego to ja go nigdy nie stosowałam . Jakoś jestem bardziej przekonana do tradycyjnego znieczulenia nasiękowego . np na Ursynowie w centrum Stomatologicznym Demed płacę za znieczulenia 20-30 zł . I wg mnie jest wporządku . Nic nie czuję przy borowaniu :D

Odnośnik do komentarza

Hej, ja chodzę do dentysty do Krakowa - do kliniki Luxdentica. Za znieczulenie komputerowe płacę 50 zł, jest to super metoda, nic mnie nie boli nawet przy leczeniu kanałowym. Z tego znieczulenia korzysta też moja córka, pani doktor nazywa tę metodę "Znieczulaniem za pomocą magicznej różdżki", córka to kupuje w 100% :) Nie ma płaczu ani strachu, a to jest duży progres :)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartekeuro

Polecam każdemu to znieczulenie jeśli nie lubi ktoś kucia lub ktoś jak ja ma dosłownie fobie na igły.
Wreszcie idę do stomatologa z usmiechem na twarzy ponieważ przy tym znieczuleniu w skali 1 do 10 dam max 2 uczucie kłucia gdy wczesniej zdarzało mi sie omdleć przy tradycyjnej strzykawce.

Jeśli chodzi o cenę to różnie, ja np płacę 40 zl za owe znieczulenie, ale jest to przełom dla osób takich jak ja.

Mam nadzieję, że takie znieczulenia będą rownież w znieczuleniach miejscowych przy innych zabiegach niż stomatologiczne.

Odnośnik do komentarza

Ja nie korzystałam jeszcze ze znieczulenia tego the wand komputerowego. Zawsze decyduje się na tradycyjne znieczulenie i nie place wcale za nie dużo. A zeby lecze zawsze w Centrum Demed na Łomży. usuwałam tez tutaj osemkę zatrzymaną.

Odnośnik do komentarza

Jest wiele rodzajów znieczuleń stomatologicznych, dobrze jest poczytać sobie o nich na tej stronie:

https://zdrowieja.pl/znieczulenie-u-stomatologa-rodzaje-i-efekty-co-wybrac/

Stomatolog powinien dobrać odpowiednie znieczulenie do naszych potrzeb.  Sama jednak w ostatni czasie już kilka razy zdecydowałam sie na leczenie stomatologiczne bez znieczulenia. I wcale nie było tak źle, ogarnięty stomatolog będzie w stanie wyleczyć zęba często bez odczuwaania bólu.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...