Skocz do zawartości
Forum

Łupiez pstry na dekolcie i na plecach


Gość Vall33

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to już od prawie 3 miesięcy. Byłem u rodzinnej ale to co mi dała nie poskutkowało :( Jest coraz gorzej, boję sięze pojawia mi się wieksze plamy Nie wystwiam skóry na słónce przez to bo niezbyt szczególnie to wygląda.
Co robić? Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Poleciła Ci jakiś konkretny szampon? Cyz sam sobie kupiłeś? Do dermatologa nie zaszkodzi Ci się wybrać chociaż jeśli chciałbyś na fundusz to czeka się długo ( nie wiem jak w Twoim mieście ale u mnie pól roku to przy dobrych wiatrach).

Odnośnik do komentarza

No to już wiadomo czemu nie możesz się doleczyć. Bo sie prakycznie nie leczysz. Clotrimazolum to słaby środek, jest ok ale nie jako główny sposób leczenia łupieżu pstrego. Moje rady:
1. Zmieniaj pościel co 2-3 dni.
2. Pierz regularnie ubrania, tak aby usunąć z nich jakiekolwiek grzybki.
3. Kup sobie pityver ( jest to specjalny szampon stosowany przy leczeniu łupieżu pstrego) Plus jeszcze emulsja najlepiej i wcierka.

Odnośnik do komentarza

Łuszczyca raczej nie Nie da się jej pomylić z łupieżem pstrym, Łupież to po prostu plamy, jaśniejsze , ciemniejsze od skóry Łuszczyca to łuszczące się wypustki tak wiec wygląda to inaczej. Lekarz tego nie pomyli, ba nawet zwykła osoba by tego nie pomyliła. Szukaj szamponów w wiekszych apteakch bo co jak co ale nie jest to tak częsta choroba ( ewentualnie zamówi sobie pityver przez internet).

Odnośnik do komentarza

no przecież jak problemy ze skórą to tylko do dermatologa! a łupież pstry można pomylić akurat z bielactwem, bardzo podobnie to wygląda. Nizoralu akurat nie polecam, mi nie pomógł w przeciwieństwie do Pityveru. Jest delikatny ale skuteczny. Nie ma w sobie chemii i jest na naturalnych składnikach. Bardzo dobre kosmetyki z tej serii. Mi zeszło po jakiś 2 tygodniach, więc jeśli męczysz się już 3 miesiące to bardzo współczuję :(

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry,
mam pytanie - sama mam łupież pstry na plecach. Zależy mi na tym, żeby nie stosować jakiejś farmakologii. Zaczęłam szukać czegoś naturalnego, maści i szamponów. Sprawdziłam skład Pityvera - jest naturalny. Ale czy na pewno, czy to jest jakaś ściema?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...