Skocz do zawartości
Forum

Konflikty z matką


Gość Marcinnn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie dawno skonczylem 18 lat. Przejde prosto do tematu zaczne od tego ze mam problem w stosunku odnoszenia sie do wlasnej mamy nie wiem co robic w ogole od czego zaczac dostaje szewskiej pasji nie raz gdy z nia rozmawiam gdy ona zdrabnia wyrazy nie mowiąc juz o jej wstretrnym mlaskaniu. Uciekam od niej jak najdalej albo za wszelką cene chce jej 'dociąć czyms czuje ogromna ulge i spokoj gdy widze jak przeze mnie placze. Nie raz nie wytrzymuje i po prostu cos niszcze przez tą zlosc cokolwiek by to bylo. Wiem ze to glupi problem ale to juz mi nie daje spokoju. Najgorsze ze w ostatnich tygodniach czuje dziwny lęk wieczorami na początku ciężko było zasnąć ale to akurat minęło. Ciekawi mnie to ze gdy sie z nią poklóce mam 'spokojny' wieczór.

Wiem ze to wszystko brzmi bez sensu. Ale jestem tym wykonczony moze ma to jakąs nazwe czy tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza

Może udaj się do psychologa. BO swoim zachowaniem ranisz matkę i sprawiasz jej olbrzymią przykrość. Pewnie zamartwia się i nie wie co takiego zrobiła. Pamiętaj, że ona CIę kocha i nie możesz jej krzywdzić tylko dlatego, że mlaska. Ty zapewne też nie jesteś doskonały i masz jakieś odruchy które denerwują innych.

Odnośnik do komentarza

Skąd taki dystans i brak akceptacji w stosunku do matki? Matka Cię urodziła i wychowała, więc uszanuj ją za to, że poświęciła część swojego życia na wycieranie Ci pupy i oduczanie mlaskania. Doceń to i najpierw sprawdź, czy sam jesteś idealny. Myślę, że trochę się wywyższasz i czujesz przewagę nad matką, a to bardzo źle. Powinieneś udać się do psychologa i po terapii porozmawiać z matką. Sądzę, że ją ranisz, sprawiasz jej przykrość, a przecież to Twoja matka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...