Skocz do zawartości
Forum

Wypadające zęby w młodym wieku


Gość Dominisia1988

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominisia1988

Przykra sytuacja ale prawdziwa. Nie mam jeszcze 30 lat a już wielu naturalnych zębów nie mam. Prawda jest okrutna – brak higieny zębów i teraz borykam się z tego typu problemami. Obsuwają mi się dziąsła, zęby się chwieją jak na wietrze. Od stomatologa dowiedziałam się, że mam paradontozą. Idąc dalej – wynika ona z zaburzeń hormonalnych które tak bardzo źle wpłynęły na moje dziąsła. I tak zęby sobie z miesiąca na miesiąc wylatywały. Od kilku miesięcy mam sztuczne zęby – niestety nie stać mnie na implanty. Ciężko się jest przyzwyczaić ale lepsze to niż chodzić bez zębów.

Odnośnik do komentarza
Gość sporrtis

Niestety prawda jest okrutna – każdego z nas będzie czekać konieczność zrobienia zębów.
W każdym razie trzymam kciuki za Ciebie – przyzwyczaisz się.

A patrzyłaś w klinikach jak to wygląda w cenowo z implantami?

Odnośnik do komentarza
Gość Angella1

Zdaję sobie sprawę, że jest to dla Ciebie niekomfortowa sytuacja ale myślę, że idzie się do tego przyzwyczaić. Sama znam osoby które za młodych lat musiały zainwestować w protezę. Nic fajnego ale jakoś w życiu radzić sobie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Gość agent008

Słuchajcie – temat może i przykry ale doskonały na pokazanie problemu osobom które myślą, że ich to nie dotyczy. Każdego to można prędzej czy później spotkać dlatego tak ważna jest profilaktyka. Zachęcam do wizyt kontrolnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolinciaa2

A ja bym wyciągała w Twoim przypadku pozytywny na światło dzienne. Teraz zawsze będziesz mieć ładne białe zęby, koniec z bólem zębów. Jeżeli chodzi o implanty to i tak musisz to skonsultować ze stomatologiem ponieważ jak masz poważne stany zapalne to nie wiem czy implanty to dobre rozwiązanie (oczywiście to na przyszłość jak byś się jednak nad implantami zastanawiała)

Odnośnik do komentarza
Gość Puchacz7

Opowiadasz głupoty. Jedyną zaletą jaka jest przy protezie to, że możesz gryźć pokarm. I to o ile jest dobrze zrobiona. Niestety zdarzają się lekarze którzy nawet tego nie umieją.
Zachęcam Cię do wizyty u dobrego specjalisty ponieważ Twój komfort osobisty na pewno da się jeszcze poprawić. Tylko należy odpowiednio zacząć Cię leczyć.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.07.2017 o 10:53, Gość agent008 napisał:

Słuchajcie – temat może i przykry ale doskonały na pokazanie problemu osobom które myślą, że ich to nie dotyczy. Każdego to można prędzej czy później spotkać dlatego tak ważna jest profilaktyka. Zachęcam do wizyt kontrolnych. https://edclinic.pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/

Zgadzam się w 100% profilaktyka najlepsza!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...