Skocz do zawartości
Forum

Portale randkowe :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
Chyba miesiąc temu pisałam tu o spotkaniu faceta z internetu. Sprawa wygląda tak, że nie spotkaliśmy się i chyba tak już zostanie, osoba o której wcześniej pisałam nabrała dystansu i ogólnie nie piszemy tak dużo = friendzone
Jako, że się ostatnio nudziłam to założyłam na portalu randkowym konto. Miałam kilka wiadomości, ale tylko jedna mnie zainteresowała bardziej.
Ogólnie piszemy z sobą od kilku dni na różne tematy i zadziwia mnie jedna rzecz, w wszystkim mamy podobne lub to samo zdanie na każdy temat. Jest to możliwe? Zawsze jak z kimś rozmawiałam to zdania się różniły a tu te same myśli. To jest niesamowite. Ale zastanawia mnie to czy to prawda co on pisze? Czy pisze to co chcę przeczytać? Był ktoś z Was w takiej sytuacji? Fascynujące, ale zarazem podejrzane :o

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie. Jestem zdania, że nie można się w kimś zakochać kogo nigdy się nie widziało, nie słyszało jego głosu itd. Fascynuje mnie to w jaki sposób ze mną pisze, jak odbiera to co mu mówię. Naprawde niesamowite. Piszemy codziennie przynajmniej po 3 godziny, więc samo to jak poświęca czas na tą znajomość. Dlatego wierzę w to co mówi. Jednak mimo wszystko, możliwe, że można się z kimś tak rozumieć :O Nie ma tematu w którym mielibyśmy inne zdanie lub pojęcie. Z wszystkim się zgadzamy.

Odnośnik do komentarza
Gość kormoranjasny

Polecam film "Megan is missing" ;-) nie no kto wie może akurat tak się trafiło , wiele osób a w ostatnich latach to ogromna ilość ludzi poznaje się przez internet. No ale film polecam bo mnie się akurat podobał i jednak zawsze trzeba chociaż odrobinę uważać bo jak sama zauważyłaś to aż nienormalne ,że się tak rozumiecie. Inna sprawa jak to porozumienie wygląda bo jeśli ty np. napiszesz ,że kochasz Linkin Park a on odpisze no ja też kocham LP to wiesz hehe każdy tak może napisać jak bardzo chce cię poznać a nie koniecznie to musi być prawda. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Z Linkin Park to akurat trafione! Haha :D
No gdyby tak odpisywał to nie było by tematu ;)
Czasem sam zaczyna coś np. seks na pierwszej randce - on tego nie pojmuje jak tak można, skoro chcę się najpierw tego kogoś poznać, czyli poprzez rozmowe a nie łóżko.
Jestem tego samego zdania. Tyle że nasze wiadomości i wymiane zdań są pisane po 5-10 minut, bo tyle tego tekstu jest.
Film zobaczę w weekend ;)

Odnośnik do komentarza

Tak,pamiętam coś pisałaś o chłopaku który obecnie jest w Niemczech i mieliście sie na jakąs kawe umowic :D

Wracając jednak do aktualnego tematu,,,uważam,że można się z kimś we wszystkim zgadzać. To możliwe,trzeba tylko na taką osobę trafić. Być może własnie trafiłaś lub wciąz nie poruszyliście tematów które was różnią ;) Piszcie sobie dalej, zobaczysz co będzie dalej. A wizualnie jak? Widzieliście się chociaż na zdjęciu? Bo to też istotne,niestety. Czasem mozna sie fantastycznie dogadywać a potem czar pryska...
Co do Linkin Park...nie mówcie już o tym bo taka straszna tragedia ostatnio że szok... :(

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Teraz piszemy przez whats app, więc on wie jak ja wyglądam i jego zdjęcie też widziałam.
Ale szczerze mówiąc, jeśli naprawdę poznałam osobę, która mnie zaakceptuje w 100% - co jest dla mnie bardzo ważne, to wygląd nie gra dla mnie roli. Zauważyłam, że przystojni faceci nie mają zazwyczaj nic mądrego do powiedzenia :D

No ten wcześniejszy od tej kawy, jakoś nabrał dystansu, jakby całkiem inna osoba, nie chciał ze mną o tym porozmawiać. A ja nie lubię jak ktoś trzyma mnie na dystans, skoro wcześniej pisał ze mną normalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość KermitMuphet

Oczywiście. Ja mam konto na portalu randkowym i powiem szczerze zawsze jak kobieta jest miła, chce się poznać, zgadza się na spotkanie na kawie, to zawsze się to źle kończy. Albo traktują cię jako tester, jak nie spełnisz ich oczekiwań to jesteś skreślany. Dlatego nabrałem dystansu do takich portali i nie traktuje już tego zbytnio poważnie.

Odnośnik do komentarza
Gość KermitMuphet

Zresztą bardzo mały procent znajomości przenosi sie na realność, 1% z tego wszystkiego może być długą znajomością a nawet zaowocować miłością. Chociaż tak jak mówię to tylko niewielki procent.

Odnośnik do komentarza

No portale randkowe to ciężki temat, z tego powodu, że wiele osób tam szuka tylko przygody.
Już poznałam jednego mężczyznę z takiego portalu w rzeczywistości, wszystko było spontaniczne i szybkie, myślałam, że tak odwróce swoją uwage po rozstaniu. Facet na 2 spotkaniu proponował mi takie rzeczy.. Szybko zrozumiałam, że każdy tam taki jest. Ale ja nie grałam z nim zbytnio fair, a on był bezpośredni, do niczego nie doszło, ale już wiem, że muszę uważać. Może się zdarzyć, że ktoś nie zrozumie "NIE".
Ale nuda i wakacje jakoś zadziałały i spróbowałam jeszce raz i tak poznałam tego.
Mamy się spotkać za dokładnie 2 tygodnie. Póki co nadal tyle rozmawiamy i cały czas się zgadzamy. Zaplanowaliśmy, że lepiej jeszcze trochę z sobą popisać i się upewnić czy napewno powinniśmy się spotkać, bo dzieli nas ponad 400km.. Więc to jest kawałek drogi :)

Odnośnik do komentarza
Gość borówka 500

W ogóle jak ci proponuje sex to albo jesteś naiwna albo po prostu nie szanujesz samej siebie. Ja jakbym coś podobnego usłyszał od dziewczyny to bym zakończył znajomość i tyle. On mieszka 400 km?! Czysta naiwność zwłaszcza jak Ci takimi tekstami zajeżdża. No ale w końcu to twój wybór, potem będzie płacz jak się pobawi tobą i Cię porzuci, no ale..... Cóż....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...