Skocz do zawartości
Forum

przebarwienia na skórze


Gość godis

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku takich przebarwień bardzo dobre efekty daje stosowanie kremu z filtrem:
https://www.istshare.eu/laser-frakcyjny-co2-ciesz-sie-piekna-skora.html
Kilka rzeczy które warto jest wiedzieć o zabiegu:
Przebarwienia ciemnieją w ciągu kilku godzin po zabiegu. Należy być przygotowanym, że mogą nabrać koloru gorzkiej czekolady. Ale potem sie polepsza :P
Od następnego dnia rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania i trwa około 2 tygodni.
Od razu po zabiegu można nakładać makijaż i maskować przebarwione miejsca, sama tak robiłam bo nie mogłam sie na nie patrzeć.
W przypadku bardzo głębokich przebarwień zalecane jest powtarzanie zabiegu co 3-4 tygodnie - miałam spore przebarwienia po trądziku i u mnie musiała byc wykonana seria bo jeden zabieg to zbyt mało.

Odnośnik do komentarza

Bardzo pomocne w walce z przebarwieniami jest stosowanie odpowiednich kosmetyków. Ze swojej strony mogę polecić dermokosmetyki marki NovaClear z serii Whiten. Przy regularnym używaniu ich produktów, po ok miesiącu zauważyłam znaczną poprawę wyglądu mojej skóry, okropne przebarwienia i plamy, których nawet podkład nie był w stanie dobrze przykryć, zostały w dużym stopniu zredukowane, a nowe przebarwienia jak na razie wcale się nie pojawiają

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...