Skocz do zawartości
Forum

Problem z penisem


Rekomendowane odpowiedzi

~onkaY
Trochę za krótki!

troll

~Zuza1111gfr
Masz problem stulejka musisz isc do lekarza chirurga czeka cię chyba obrzezanie

bzdura. możesz cofnąć napletek to nic nie trzeba obcinać. rozciągnie się. ćwicz na stojącym. częstość sam dopasuj. być może jakaś maść się przyda, żeby "rozstępy" się nie porobiły

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

1-sze zdjęcie wskazuje na stulejkę, czyli przyrośnięty napletek do główki
2-gie załupek, czyli chorobliwe zejście napletka poniżej główki i uciskanie na żołądź , niedokrwienie i ból, a rezultacie martwicę penisa. I to i to trzeba koniecznie obrzezać. Tak, tak, trza było myć siurki, przy ściągniętym napletku, to nie byłoby choroby.

Odnośnik do komentarza
Gość mahomet 34

Som to zdjęcia trzech chujów. Chuja z załupkiem można rozćwiczyć waleniem konia:
moczysz chuja w ciepłej wodzie, lejesz na dłoń olejek bambino i głaszczesz go niby pochwą babską aż do wytrysku. Po wytrysku skórka powinna najść na główkę. W taki sposób walisz konia 3 razy dziennie przez miesionc, wtedy chuj zapamięta gdzie ma być napletek. Po miesioncu dla utrwalenia nawyku dasz possać siurka cielakowi. Po roku ćwiczeń już możesz wsunąć go do pizdy.

Odnośnik do komentarza
Gość XXX HHH XXX

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag...

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...