Skocz do zawartości
Forum

Gdzie udać się na plastykę brzucha po ciąży?


Gość E...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam lekarza plastyka który by mi zrobił plastykę brzucha po dwóch ciążach brzuch się rozciągnął a skóra wisi chce nadmienić że schudłam 18 km i chciałam spytać czy NFZ refunduje ten zabieg bo nie jestem w stanie sfinansować go sobie sama a nie wiem gdzie mam szukać pomocy

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to nie, nie jest to refundowane. Wiem bo sama się pytałam. Z tym, że ja miałam spory problem z wiszącą skórą po resekcji żołądka. Dzieki temu udało mi się schudnąć co bardzo mnie cieszyło aczkolwiek skóra na brzuchu wyglądała bardzo brzydko
https://portal.abczdrowie.pl/plastyka-brzucha-na-nfz-po-zmniejszeniu-zoladka-czy-jest-mozliwa

Nie mogłam się na to patrzyć. Tak wieć w koncu wybrałam się na zabieg prywatnie. Kosztowało mnie to sporo. Musiałam brać pożyczkę ale nie żałuję bo miałam niesamowite kompleksy na punkcie tego brzucha.

Odnośnik do komentarza

Wątpię, żeby taki zabieg refundował NFZ, ja robiłam taki zabieg prywatnie, duże koszty, ale udało mi się trochę zaoszczędzić, więc się zdecydowałam. Zdecydowanie warto, szczególnie jak macie dziewczyny problem z wiotką skórą w okolicach brzucha.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak we Wrocławiu sprawa wygląda, mnie operował dr Murawski z Elite, klinika nowoczesna, lekarz bardzo kompetentny. Jeżeli chodzi o bagiet to trwa on około 4 godzin, oczywiście w znieczuleniu ogólnym, cięcie jest prowadzone poniżej linii bielizny, także spokojnie później można nosić strój kąpielowy dwuczęściowy. Ja miałam modelowane też mięśnie proste brzucha. Efekty świetne, blizna z czasem staje się coraz mnie widoczna.

Odnośnik do komentarza
Gość Namiretka

Niby na narodowy fundusz zdrowia można się wybrac ale z tego co wiem to nie ma obecnie pieniędzy i graniczy to z cudem, tak wiec trzeba tutaj liczyc na możliwości własnego portfela. Sama na początku zastanawiałam się nad tradycyjna liposukcją, potem jednak wybrałam sie na icoone.Jest to nowoczesna metoda liposukcji ale bez skalpela.Moze nie daje takich efektów,ale za to wszystko jest bardziej naturalne oraz nie daje efektów ubocznych a to było dla mnie najważniejsze.
Na zabieg wybrałam się do Cliniqmed w Krakowie: https://cliniqmed.pl/oferta_categories/medycyna-estetyczna/

Pozwolę sobie dac tutaj namiary.

Odnośnik do komentarza

Koniecznie do dr Łątkowskiego do kliniki w Polanicy-Zdroju, to najlepszy chirurg. Ja miałam u niego robiona abdominoplastykę i mój brzuch wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Blizna ładnie się zagoiła, brzuch jest ładny, skóra naciągnięta, ale tez elastyczna, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego preparatu, w skład którego wchodzi m.in. fosfatydylocholina. Sam preparat jest znany w medycynie estetycznej od dawna. Stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji tłuszczu we krwi. Fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórkowe, powodując ich rozerwanie, a następnie doprowadza do rozpadu trójglicerydów, które wraz z lipoproteidami transportowane są do wątroby, gdzie następuje ich rozkład. Pomimo faktu, iż zaaplikowany specyfik skutecznie przeciwdziała odkładającemu się tłuszczowi, to nie należy go traktować jako środka odchudzającego. Nie wszystkie miejsca nadają się do lipolizy iniekcyjnej. Profesjonalnie oraz w rozsądnej cenie można to zrobić w https://pimik.pl/.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w przypadku tego typu zabiegów najlepiej jest się udać do sprawdzonej, zaufanej kliniki. Poczytaj więcej o operacjach plastycznych po ciąży z artykułów jak ten: https://clinicforyou.pl/chirurgia-plastyczna-po-ciazy-czy-bezpieczna-jakie-zabiegi-plastyczne-wykonac-po-ciazy/ i innych źródeł, aby wiedzieć, czy w twoim przypadku taki zabieg to dobry pomysł.

Edytowane przez laluna23
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...