Skocz do zawartości
Forum

Jak mam poprawić sytuację w domu?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem...właściwie sama nie wiem z czym. Moja sytuacja wygląda tak: W roku szkolnym mieszkam u babci (kontaktuję się z rodzicami) i dziadka. Niestety dziadek jest alkoholikiem i często dochodzi do kłótni, wyzwisk, niekiedy nawet rękoczynów. Ale to moja babcia zawsze zaczyna, a gdy zadzwoniła po policję wszystko zrzuciła na dziadka. Nie mówię, że on jest bez winy, ale ona też nie. Ogólnie moja babcia jest bardzo nerwowa i często zaniża moją samoocenę. Jak mam poprawić sytuację w domu?proszę opomoc

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem rodziców którzy wyjeżdżają za granicę i zostawiają własne dzieci?! Czy to jest okazywanie miłości ? Raczej nie . Rozumiem że sytuacja finansowa ich o tego zmusza, ale dzieci powinny mieć rodziców. Nie bez przyczyny mówi się o eurosierotach, kasa jest ważna , ale to podejście niektórych rodziców jest wypaczone. A dziadkowie nie zastąpią w 100 % rodziców - niestety, mądrości może i wartości przekażą ale co dalej?! Córka przekazuję pod opiekę babci swoje dziecko?! Dowód miłości... nie wiem , mam mieszane uczucia co do tego. Owszem kontakt z dziadkami tak ale nie na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...