Skocz do zawartości
Forum

Jak mam schudnąć 13 kg w 2-3 miesiące?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat 163 cm wzrostu i ważę 53 kg. Jak mam schudnąć 13 kg w 2-3 miesiące? Nie wydaje mi się że to odpowiednia waga do mojego wzrostu bo na moim brzuchu są jakby "oponki", a moje nogi wyglądają okropnie, są po prostu grube, więc nawet nie mogę założyć krótkich spodenek albo sukienki bo naprawdę źle to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że w Twoim wieku nie warto próbować schudnąć tak szybko. Najbezpieczniej i najskuteczniej byłoby się udać do dietetyka. Natomiast jeśli chodzi o Twój wiek, to uważam, że najlepiej wprowadzić jak najwięcej zdrowych nawyków i je kontynuować. W swoim ciele przeżyjesz jeszcze wiele lat i nie warto go zniszczyć zbyt agresywną dietą lub szybkim odchudzaniem. Dasz radę! :)

Odnośnik do komentarza

Ja zapisałam się do Pani dietetyk. Jak ktoś ma powazny problem ze zrzuceniem wagi to nie ma co się oszukiwać, że uda się to bez profesjonalisty. Przede wszystkim musisz zmienić cały swój tok myślenia.o jedzeniu, które nie może już być pocieszycielem przy każdym gorszym dniu ;) Ja chodziłam do Pani Edyty Sekuły do Intima Clinic w Krakowie. To właśnie z nią zrzuciłam aż… uwaga… 20 kg. Wstyd mówić, no ale właśnie tyle było do zrzucenia ;p

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem nie powinnaś przechodzić na diete tylko zacznij ćwiczyc, uważam że twoja waga jest dobra i sport poprawi twoją sylwetkę skoro jesteś z niej niezadowolona, nadal się rozwijasz, rośniesz więc gubienie 13-stu kilogramów w tak krótkim czasie nie byłoby dla ciebie zdrowe

Odnośnik do komentarza

Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej

Odnośnik do komentarza

Odpowiednie śniadanie (np. kromka razowego chleba z dżemem), kubek zielonej herbaty, jak będziesz głodna to owoce, na obiad sałatka z dipem z oliwy z oliwek i octu jabłkowego, bez soli (wybrane warzywa) + kurczak bez panierki. :)
Musiałabyś diametralnie zmienić nawyki żywieniowe, pić dużo wody, zielonej herbaty, zaczynać dzień szklanką letniej wody z cytryną i regularnie ćwiczyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Szarlotkka

Po przejściu na dietę zaczęłam dodatkowo wspomagać się Slimunox,zapisałam się również na zumbę.Te zajęcia są po prostu rewelacyjne.Ale nie o zumbie tutaj tylko o odchudzaniu dzięki tym trzem rzeczą udało mi się schudnąć aż 13 kg.

Odnośnik do komentarza

Może poproś kogoś, niech na urodziny sprawi Ci prezent w postaci diety pudełkowej, polecam macro bios bar. Wiem, że to może nie szczyt marzeń, ale w końcu o zdrowie chodzi, a tego głównie życzą nam nasi bliscy, prawda? :) Dostaniesz przez miesiąc pełnowartościowe posiłki, nie zrezygnujesz z deserów, nie obarczysz żadnym ciężarem domowników, a schudniesz, poza tym, jak przez miesiąc nauczysz się regularnie jeść i zdrowo i zobaczysz efekty, to potem już nie będzie tak strasznie i problematycznie się tego pilnować

Odnośnik do komentarza

Coś wiem na ten temat, bo zanim trafiłam na Foreverslim to próbowałam chyba wszystkiego. Można go smiało polecić za skuteczność i szybkie działanie. Ja już swoje kilogramy zrzuciłam i kibicuję mojej siostrze, która ma do zrzucenia kilka kilo nadwagi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...