Skocz do zawartości
Forum

Pokój dziewczyny - 15 lat


Gość jastena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ekspert Dekoral

Witaj! Kolor wpływa na nastrój. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór kolorów aranżując każde wnętrze. W wieku 15 lat precyzują się już po woli zainteresowania i pasje. Warto zwrócić na to uwagę i przygotować coś co sprawi córce wielką radość :) Np. plakaty, grafiki, czy np. ściany w ulubionym kolorze. Podpytaj córkę, o ulubione barwy i wzory. :)
Pytasz jakie kolory wybrać? Wszystko oczywiście zależy od dodatków i mebli w pokoju córki.
Przygotowałam jednak małą podpowiedź: są dwa sposoby łączenia barw: 1. Kontrastowo: np. aksamitny burgund/muślinowy turkus, czerwień flamenco/lawendowy welwet. 2. Komplementarnie: np. satynowy wrzos/batystowy fiolet, karmelowy zamsz/ odwaga. Pamiętaj, że jasne kolory sprawdzą się idealnie przy małych, ciemnych pomieszczeniach, a ciemne i wyraziste przy większych, z lepszym dostępem do światła dziennego. Mam nadzieję, że Cię zainspirowałam. :)

Odnośnik do komentarza

Nastolatkowie doskonale wiedzą, czego chcą. Najczęściej chcą wszystkiego, ale po negocjacjach idą na ustępstwa. Współczesny świat, w którym żyjemy mocno związany, jest z Internetem. Jest to bardzo przydatne medium, które stało się także miejscem m.in. szukania rozrywek. Wydaje mi się, że warto zdecydować się na wygodne krzesło gamingowe i odpowiednie biurko https://deko-rady.pl/pokoje-dzieciece/pokoj-dziecka-i-ten-mlodziezowy_32232

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, przecież to nie małe dziecko. My nawet nie próbowaliśmy naszej córce niczego narzucać. Sama podejmowała decyzje i przyznam, że ma pojęcie. Pokój wyszedł naprawdę ładnie i funkcjonalnie. Nie sądziliśmy, że w ten sposób podejdzie do tej aranżacji. Jedynie co poprosiła nas o pomoc w wyborze oświetlenia, bo spodobało sie jej te lampy wiszącehttps://www.superwnetrze.pl/lampy-wiszace,k3951.html  ale nie potrafi sie zdecydować

Odnośnik do komentarza

Córka ma 16  lat i od niedawna białe ściany w pokoju. Sama takie chciała. Kolor i klimat nadaje dodając do pokoju  różne i kolorowe dodatki.
Sama nawet brała udział w malowaniu. Robiłyśmy to we dwie i nawet fajnie i szybko poszło. Kupiłam dwa wałki i Śnieżkę Eko. Majka malowała pierwszy raz. Farba nie chlapie i dobrze rozprowadza się na ścianie 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Moderna napisał:

Córka ma 16  lat i od niedawna białe ściany w pokoju. Sama takie chciała. Kolor i klimat nadaje dodając do pokoju  różne i kolorowe dodatki.
Sama nawet brała udział w malowaniu. Robiłyśmy to we dwie i nawet fajnie i szybko poszło. Kupiłam dwa wałki i Śnieżkę Eko. Majka malowała pierwszy raz. Farba nie chlapie i dobrze rozprowadza się na ścianie 

wow super pomysł, żeby pomalować pokój razem. Zainspirowałaś mnie :d właśnie siadamy do przeglądania kolorów jakie ma śnieżka, na razie farowyt to jasny róź, ale zobaczymy na czym stanie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...