Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę sie uczyć


Gość Foxy0

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się uczyć, normalnie czytać , wszystko mnie rozprasza a jak na złość jeszcze rodzice sprzątają gdy się ucze, tłuką się rzeczami, wchodzą co kilka minut do pokoju, najlepiej jest w nocy gdy wszyscy śpią mogę normalnie się skupić, ale rano za to musze odsypiać, mam wazny egzamin a oni mi nie dadzą spokoju, nawet każą mi robić rzeczy koło domu jak ja nie mam czasu , wszystko po to żebym nie zdał. Chyba pójdę do biblioteki, nie wiem czy tak można ... ale słyszałem ze ludzie chodzą do bibliotek się uczyć bo spokój jest tam.

Odnośnik do komentarza

Współczuję Ci autorze. Ale rady nie mam, chyba najlepiej, jak kiedyś swojemu dziecku zbudujesz pokój, który nie będzie przepuszczał hałasów. Albo sobie taki zbuduj w przyszłości - i niech to będzie motywacją do uczenia się w tych ciężkich warunkach.

Odnośnik do komentarza

nie no uczę sie nawet jak oni sprzątaja najgorsze jest to że gdy zapamiętywałem ważne rzeczy włączyli odkurzacz i wszytsko mi w jednym momencie wyleciało, dzisiaj od popołudnia się kłócą o jakieś bzdury , generalnie potrzebuję dużo czasu na naukę bo mam problemy z uczeniem się , dlatego muszę na to przeznaczyć większą ilość czasu, ale oni tego nie rozumieją że mam egzamin , i kończę rok , jest trudny zdaję go już 4 raz , chciałbym go w końcu zdać , ale jak ja mam się uczyć. Dobra jest chwila spokoju siedzą i czytają wiadomości , to nagle młodsza siostra włącza muzykę i śpiewa .....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...