Skocz do zawartości
Forum

Jakie są objawy kamicy nerkowej?


Gość Roberttto

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co ostatnio mialem podobnie i powiem ze to moze byc piasek moze to byc kamien ktory jakby wydalasz podczas oddawania moczu najlepiej zrob sobie badanie ogolne moczu i idz z tym do lekarza bo to tez moze byc zwykla infekcja
i zobaczysz co lekarz ci powie
mi wyszedl kamien na nerce i w woreczku
ale nie chce cie straszyc wiec lepiej idz do lekarza z wynikami
(najlepiej zrob sobie prywatnie przed pojsciem do lekarza cena ok 10zl) a przynajmniej lekarz bedzie wiedzial mniej wiecej co ma robic

Odnośnik do komentarza

Podobne objawy miałem w ubiegłym roku, ból w okolicach nerek, pieczenie, temperatura, oddawanie moczu z krwią. Umówiłem się na wizytę do dr. Cieślińskeigo, który zlecił natychmiast wykonanie niezbędnych badań, posiew, USG, ob i okazało się, że mam kamicę nerkową. Oczywiście leki, ale też i dieta odpowiednia, no i przeszedłem zabieg usunięcia kamieni. Teraz czuję się świetnie, mam nadzieję,że problemy nie wrócą. Chodzę na kontrolę do mojego lekarza, który zadbał o wszystko i kompleksowo podszedł do choroby. Życzę i tobie takiego lekarza

Odnośnik do komentarza
Gość Lorinka

W przypadku takich dolegliwości bólowych należy bezzwłocznie udać się po poradę do specjalisty. Ja miałam 3 lata temu kolkę nerkową i trafiłam do dr. P. Cieślińskiego, który wykonał mi niezbędne badania i analizy. Okazało się, że mam 2 kamienie. Pan doktor zalecił usunięcie metodą URS kamieni z moczowodu. Zabieg został wykonany w znieczuleniu bez konieczności jakiegokolwiek nacinania tkanek. Pan doktor zrobił to bardzo profesjonalnie, niemalże na drugi dzień po zabiegu odczułam ulgę. Chodzę na wizyty kontrolne do pana doktora, który jest na prawdę rewelacyjny i bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta. To rzeczowy, konkretny fachowiec i szerokiej wiedzy i z dużym doświadczenie. Bardzo polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...