Skocz do zawartości
Forum

lokówka


Gość haniaba

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny liczę na wasz pomoc, padłaa mi stara lokówka rozglądam się za czymś nowym, jakie polecacie? Mam trudne wlosy do układania i szybko się loki rozprostowują, jaka lokówka temu podoła? czy curl secret to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalenaza

Ja ja mam i to moja najlepsza lokowka jak do tej pory, nie mam za dużych zdolności przy układaniu fryzury, ale z ta bardzo łatwo mi się pracuje, szybko robię ładna fryzurę i co najwazniejsze fryzura zrobiona ta lokowka trzyma się cały dzień

Odnośnik do komentarza

co myślicie o lokówce curl secret? Widziałam, że są teraz w promocji w media markt, już od dawna o niej myślę, w tym roku czeka mnie kilka wesel i taki sprzęcik by mi bardzo ułatwił sprawę, bo ona sama wciąga włosy i podobno loki są super trwałe

Odnośnik do komentarza

Ja mam creative z babyliss, fajnie się sprawdza, nie szarpie włosów. Mogą nią robić drobniejsze loczki i luźne fale, więc na różne okazje rózne fryzury, nie musze wyglądać zawsze tak samo ;) No i jaka to oszczędnosć kasy, bo zapłaciłam za lokówkę raz, a na wszelkie wesela, andrzejki, sylwestry itp czeszę się sama ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...