Skocz do zawartości
Forum

Taras na wiele lat?


Gość kubakaron

Rekomendowane odpowiedzi

Warto też taki taras zabezpieczyć przed niekorzystnym wpływem warunków pogodowych. Dobrze będzie zamontować markizy bielsko, które idealnie sprawdzają się w ochronie przed deszczem, słońcem czy silnym wiatrem. Można je swobodnie rozwijać w całości lub zatrzymać w dowolnym momencie podczas rozwijania, tak aby dopasować stopień osłony tarasu.

Odnośnik do komentarza

Postaw na beton będziesz mieć jakość na lata. Ja mam taras dość spory bo 30m2. Wybraliśmy płyty betonowe z firmy bodajże Kost-Bet. U nas pod Częstochową jest firma, ale koleżance z Lublina też dostarczyli bo jej się spodobały te nasze płyty i sobie zamówiła. Bardzo dobra jakość i co najważniejsze nie ślizgasz się. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gabriel88
W dniu 16.06.2021 o 21:20, Gość Oden napisał:

Postaw na beton będziesz mieć jakość na lata. Ja mam taras dość spory bo 30m2. Wybraliśmy płyty betonowe z firmy bodajże Kost-Bet. U nas pod Częstochową jest firma, ale koleżance z Lublina też dostarczyli bo jej się spodobały te nasze płyty i sobie zamówiła. Bardzo dobra jakość i co najważniejsze nie ślizgasz się. 

Też mamy płyty tarasowe z Kost-Bet. Ta powłoka pro-tech właśnie zapobiega ślizganiu się i przywieraniu zabrudzeń. Polecam wybrać z tą opcją. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...