Skocz do zawartości
Forum

krwiomocz


Gość elwira07

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Teofil55

Trafiłem z dr. Cieślińskiego z objawami krwi w moczu i bólem w okolicach lewej nerki. Jestem mu bardzo wdzięczny za bardzo rzetelne podejście do problemu. Wykonał badania i okazało się, że miałem guza na nerce. Natychmiast zostałem skierowany do szpitala na operację. Usunięto mi guza z częścią nerki. Dobrze, że trafiłem na świetnego urologa, który postawił trafną diagnozę. Zawdzięczam temu lekarzowi wszystko.

Odnośnik do komentarza

Co wyparuje na powrót zmaterializuje...
Pod spodem możecie ściągnąć kilka moich opracowań jak rzeczywiście działa virtual. Opisuje dość szczegółowo dzisiejszą internetową rzeczywistość ogólnie i daje przykłady z Interii. Specjalizuje się w takich zagadnieniach. Daje też poradniki i instrukcje jak walczyć z medialnymi korporacjami i ich sługusami.

Odnośnik do komentarza

Witam,

od 2 tygodni zle sie czuje. Bylam u lekarza poniewaz mialam obiaway przeziebienia i bolu plecow. Lekarz zrobil wyniki moczu i okazalo sie, ze w moczu znajduje sie krew oraz leukocyty. Lekarz przepisal Amoxiciline ktora bralam przez 4 dni. W poniedzialek nie bylo poprawy wiec lekarz zalecil ponowne badanie moczu ktore wyslal do laboratorium. Dzisiaj dostalam wynik: krew, leukocyty, malo bakteri. Czuje sie nadal zle. Goraczki nie mam tylko podwyzszona temperature, bole w okolicy nerki.

Czy to moga byc kamienie? 

Mialam pare lat temu dosc spore problemy z nerka. Praca nerek jest rowniez obnizona. Jakie badanie dalsze powinnam wykonac? W chwili obecnej lekarz domowy zajmuje sie badaniami. (Kobieta, 30 lat)

Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...