Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość elwira07

krwiomocz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lula8897

Tak, krwiomocz, wymioty, silny ból to objawy kamicy nerkowej spotykane najczęściej. Jest to dość poważna choroba, więc powinniśmy od razu udać się po poradę do lekarza. Nie ma żartów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Teofil55

Trafiłem z dr. Cieślińskiego z objawami krwi w moczu i bólem w okolicach lewej nerki. Jestem mu bardzo wdzięczny za bardzo rzetelne podejście do problemu. Wykonał badania i okazało się, że miałem guza na nerce. Natychmiast zostałem skierowany do szpitala na operację. Usunięto mi guza z częścią nerki. Dobrze, że trafiłem na świetnego urologa, który postawił trafną diagnozę. Zawdzięczam temu lekarzowi wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rtyg

Co wyparuje na powrót zmaterializuje...
Pod spodem możecie ściągnąć kilka moich opracowań jak rzeczywiście działa virtual. Opisuje dość szczegółowo dzisiejszą internetową rzeczywistość ogólnie i daje przykłady z Interii. Specjalizuje się w takich zagadnieniach. Daje też poradniki i instrukcje jak walczyć z medialnymi korporacjami i ich sługusami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

od 2 tygodni zle sie czuje. Bylam u lekarza poniewaz mialam obiaway przeziebienia i bolu plecow. Lekarz zrobil wyniki moczu i okazalo sie, ze w moczu znajduje sie krew oraz leukocyty. Lekarz przepisal Amoxiciline ktora bralam przez 4 dni. W poniedzialek nie bylo poprawy wiec lekarz zalecil ponowne badanie moczu ktore wyslal do laboratorium. Dzisiaj dostalam wynik: krew, leukocyty, malo bakteri. Czuje sie nadal zle. Goraczki nie mam tylko podwyzszona temperature, bole w okolicy nerki.

Czy to moga byc kamienie? 

Mialam pare lat temu dosc spore problemy z nerka. Praca nerek jest rowniez obnizona. Jakie badanie dalsze powinnam wykonac? W chwili obecnej lekarz domowy zajmuje sie badaniami. (Kobieta, 30 lat)

Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...