Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anonim112y

Czy mam malego penisa?

Rekomendowane odpowiedzi

no szału nima

a ty /mały proncie /co chyba też nic cikawego w gaciach nie masz że tak krytykujesz kogoś co pokazał co ma.A ty może takiego nawet nie masz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nieznany

Ale duży ogromny nie wiem czy mój mały brat nie ma takiego a ma 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikkkol

Nie wiem czy autor jeszcze się tutaj udziela czy nie ale wielkość penisa w spoczynku zupełnie nie koreluje z tym jaki jest penis w stanie wzwodu. Penis w stanie wzwodu moze byc o wiele większy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stramer

U mnie tak nie jest. Zarówno w stanie spoczynku jak i we wzwodzie penis jest niewielki. W spoczynku jakieś 4 cm, we wzwodzie 10 cm Próbuje ekspanderem powiększyć ale mam wrażenie, ze daje to jedynie tymczasowe rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stramer

U mnie tak nie jest. Zarówno w stanie spoczynku jak i we wzwodzie penis jest niewielki. W spoczynku jakieś 4 cm, we wzwodzie 10 cm Próbuje ekspanderem powiększyć ale mam wrażenie, ze daje to jedynie tymczasowe rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikkol

No i będzie dalej dawało. Ekspander nie jest zły ale sam w sobie nie da Ci trwałych rezultatów. Nie masz się tutaj nawet nad czym zastanawiać. Jedyne trwałe powiększenie dają tabletki. Było wiele takich tematow na forum i poczytaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stramer

No własnie czytałem sobie o tabletkach penilarge i nawet zastanawiałem się aby sobie je kupić ale czy to nie jest tak, ze ich działanie bedzie podobne jak działanie ekspandera jaki sobie kupiłem? W sensie, ze bedzie jedynie tymczasowe jak będę brał tabletki a potem znacznie się zmniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Polecający

Ja jestem zadowolony z preparatu XtraSize. Powiększa penisa o 30%. Można go kupić tutaj: https://fireads.online/link/719/56808494

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikkol

Nie bo warto jest sobie uświadomić jak działa ekspander a jak działają tabletki Penilarge. Ekspander jest jedynie pomoca w powiekszaniu. NIe twierdzę tutaj,ze nie opłaca sie go kupować bo czasami warto jest sobie coś takiego sprawić ale nie ma tutaj co oczekiwać, ze sam ekspander pomoze na powiększenie bo nie ma on takiej duzej mocy. Natomiast tabletki mają składniki, które zwiekszają ilość azotu w organizmie i tym samym będą w stanie pompować o wiele więcej krwi do ciał jamistych Ciała jamiste się powiększają. Z czasem na stałe. Tak wiec bardzo ważne jest tutaj doprowadzanie w trakcie brania tabletek do licznych erekcji bo jedynie wtedy ich działanie będzie pełne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikkol

Aby zobaczyć rezultaty przynajmniej miesiac. Po tym czasie raczej nie zobaczysz powiększenia ale zobaczysz, ze erekcje są znacznie mocniejsze. Natomiast aby zobaczyć powiększenie, kuracja powinna trwać co najmniej 3-4 miesiące. Nie ma sensu oceniać tabletek wcześniej. Wymaga to cierpliwości ale efekt jest moim zdaniem tego wart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Dobra po pierwsze... jeśli trafisz na odpowiednią osobę, rozmiar nie będzie mil znaczenia.
Po drugie: raczej do twojego zadowolenia nie jest potrzebny duży narząd. Jeśli zaś chodzi o kobiety... można je zadowalać na wiele innych sposobów. Najważniejsze jest to, by znać ciało partnerki i wiedzieć, jak sprawiać jej przyjemność - każda jest inna i reaguje na inne bodźce.

Po trzecie: pamiętaj o tym, że większość kobiet osiąga orgazm przez łechtaczkę. Jeśli chodzi o orgazm poprzez pochwę to często potrzeba wielu stosunków i wymaga to dużo pracy kobiety nad mięśniami pochwy. Jeśli wykonuje ona ćwiczenia Kegla i umie je stosować w trakcie stosunku, może nauczyć się dochodzenia poprzez pochwę. Nie tylko po stronie mężczyzny leży odpowiedzialność za doznania.
Po czwarte: w zależności od kształtu i rozmiaru mężczyzna powinien decydować się na inne pozycje. Kwestia znalezienia odpowiednich dla siebie, które sprawią partnerce największą przyjemność.

Po piąte: dla kobiety stosunek jest bardziej jak coś wiążącego emocjonalnie, osiągniecie największej bliskości z partnerem, ogólne radość czerpana z chwili z ukochanym mężczyzną. Jeśli partnerka jest dojrzała to zdaje sobie sprawę z tego, że raczej orgazmu poprzez pochwę nie będzie i że trzeba eksperymentować. Jeśli oczekuje od ciebie niewiadomo czego i nie wspiera cię - cóż, źle trafiłeś.

Tyle mam do powiedzenia. Moim zdaniem warto akceptować swoje ciało i pamiętać, że natura tworzy różnorodne ciała i każde z nich jest perfekcyjne samo w sobie bez względu na to, co mówią inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonum

Twój chuj jest strasznie mały nie wiem czy mój kot nie ma większej dupy od twojego małego chuja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...