Skocz do zawartości
Forum

Czy mam malego penisa?


Anonim112y

Rekomendowane odpowiedzi

No i będzie dalej dawało. Ekspander nie jest zły ale sam w sobie nie da Ci trwałych rezultatów. Nie masz się tutaj nawet nad czym zastanawiać. Jedyne trwałe powiększenie dają tabletki. Było wiele takich tematow na forum i poczytaj sobie.

Odnośnik do komentarza

No własnie czytałem sobie o tabletkach penilarge i nawet zastanawiałem się aby sobie je kupić ale czy to nie jest tak, ze ich działanie bedzie podobne jak działanie ekspandera jaki sobie kupiłem? W sensie, ze bedzie jedynie tymczasowe jak będę brał tabletki a potem znacznie się zmniejszy?

Odnośnik do komentarza

Nie bo warto jest sobie uświadomić jak działa ekspander a jak działają tabletki Penilarge. Ekspander jest jedynie pomoca w powiekszaniu. NIe twierdzę tutaj,ze nie opłaca sie go kupować bo czasami warto jest sobie coś takiego sprawić ale nie ma tutaj co oczekiwać, ze sam ekspander pomoze na powiększenie bo nie ma on takiej duzej mocy. Natomiast tabletki mają składniki, które zwiekszają ilość azotu w organizmie i tym samym będą w stanie pompować o wiele więcej krwi do ciał jamistych Ciała jamiste się powiększają. Z czasem na stałe. Tak wiec bardzo ważne jest tutaj doprowadzanie w trakcie brania tabletek do licznych erekcji bo jedynie wtedy ich działanie będzie pełne.

Odnośnik do komentarza

Aby zobaczyć rezultaty przynajmniej miesiac. Po tym czasie raczej nie zobaczysz powiększenia ale zobaczysz, ze erekcje są znacznie mocniejsze. Natomiast aby zobaczyć powiększenie, kuracja powinna trwać co najmniej 3-4 miesiące. Nie ma sensu oceniać tabletek wcześniej. Wymaga to cierpliwości ale efekt jest moim zdaniem tego wart.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość

Dobra po pierwsze... jeśli trafisz na odpowiednią osobę, rozmiar nie będzie mil znaczenia.
Po drugie: raczej do twojego zadowolenia nie jest potrzebny duży narząd. Jeśli zaś chodzi o kobiety... można je zadowalać na wiele innych sposobów. Najważniejsze jest to, by znać ciało partnerki i wiedzieć, jak sprawiać jej przyjemność - każda jest inna i reaguje na inne bodźce.

Po trzecie: pamiętaj o tym, że większość kobiet osiąga orgazm przez łechtaczkę. Jeśli chodzi o orgazm poprzez pochwę to często potrzeba wielu stosunków i wymaga to dużo pracy kobiety nad mięśniami pochwy. Jeśli wykonuje ona ćwiczenia Kegla i umie je stosować w trakcie stosunku, może nauczyć się dochodzenia poprzez pochwę. Nie tylko po stronie mężczyzny leży odpowiedzialność za doznania.
Po czwarte: w zależności od kształtu i rozmiaru mężczyzna powinien decydować się na inne pozycje. Kwestia znalezienia odpowiednich dla siebie, które sprawią partnerce największą przyjemność.

Po piąte: dla kobiety stosunek jest bardziej jak coś wiążącego emocjonalnie, osiągniecie największej bliskości z partnerem, ogólne radość czerpana z chwili z ukochanym mężczyzną. Jeśli partnerka jest dojrzała to zdaje sobie sprawę z tego, że raczej orgazmu poprzez pochwę nie będzie i że trzeba eksperymentować. Jeśli oczekuje od ciebie niewiadomo czego i nie wspiera cię - cóż, źle trafiłeś.

Tyle mam do powiedzenia. Moim zdaniem warto akceptować swoje ciało i pamiętać, że natura tworzy różnorodne ciała i każde z nich jest perfekcyjne samo w sobie bez względu na to, co mówią inni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...