Skocz do zawartości
Forum

Problemy z myśleniem , ogólnie praca mózgu


Gość zagubiona4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zagubiona4

Witam. W ostatnim czasie jakoś tak wydaje mi się, że mój mózg się zawiesza i nie pracuje prawidłowo. Kompletnie nie myślę, nieraz mówię głupoty albo często zdarza mi się zadawać pytania retoryczne. Nie mogę się na niczym skupić np. o nauce to nie ma mowy. Zapominam wszystko, trzeba mi kilka razy powtarzać. Nieraz jak z kimś rozmawiam to się zawieszam, głos mi się łamie, plącze (nie wiem nawet jak to zdefiniować). Mieni mi się w głowie nieraz, rzadko ale zdarzają się zawroty głowy. Poza tym wiem że trudno w to uwierzyć, ale prowadzę stresujący tryb życia i nawet błahostki mnie stresują i podejmowanie jakichś banalnych decyzji. Poza tym wpadanie w gniew (agresja raczej nie ale krzyk i wodospad przekleństw na porządku dziennym) i ostatnio coraz częściej w histerię. Czym to może być spowodowane wszystko? Mam 17,5 lat. Może to być spowodowane jakimiś używkami? Czy na takie objawy wpływa np. alkohol (prawie codziennie), energetyki i kawa (codziennie), papierosy (kiedyś często, teraz coraz rzadziej), narkotyki (próbowałam, ale nie biorę) i leki zawierające dxm (też raczej rzadko)?

Odnośnik do komentarza
Gość szczęście

Oczywiście , że używki robią w twojej głowie mix i na trzeźwo nie jesteś w stanie funkcjonować , więc postawienie sobie kroku rzucenia używek powinno być twoim fundamentem i twoim najważniejszym celem życiowym tak by do życia wrócić bo możesz mieć dużo dużo lepsze stany na trzeźwo niż po tych używkach jeżeli rzucisz to i popracujesz nad swoją formą .
Jest to banalne a zarazem bardzo trudne bo umysł nas zwodzi i oszukuję to nasze cienie którym moc daję wiara w to , że jak napijemy się to będzie lepiej , więc nie nadawaj umysłowi wiary i wiarygodności .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...