Skocz do zawartości
Forum

Ukaszenie, alergia nie wiem co to.


Gość p.w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni pojawil mi sie na lewym udzie wielki babel (opuchnieta kulka) przypomina to ugryzienie komara tylko powiekszony razy 10. Jest to tward i dość ciepłe. Cielplejsze niż reszta ciała. Co to może być. Obecnie przebywam w Nl i nie zabardzo mam możliwość pójść do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość goniaczka

może to jkaś reakcja alegiczna, w zeszłym roku tak mnie jakieś dziadostwo pogryzło w lecie ż emyślałam że oszaleję, wielkie bąble, swędziało, dobrze że miałam hitaxę fast to jakoś to złagodziło i nie było tak źle ale do tej pory się zastanawiam co to byo

Odnośnik do komentarza

W tym roku pogryzły mnie meszki. Ślady były jak po ukąszeniu komara, tylko kilka razy większe. Swędziało strasznie. Drapanie potęgowało jeszcze to uczucie. Do tego zmiany były twarde i bardzo gorące. Męczyłem się z tym ponad dwa tygodnie, dostałem w końcu maść z antybiotykiem BeloGent. Niestety, zostały ślady/blizny.

Odnośnik do komentarza
Gość WeronikaRonna

Obstawiam, że to zwyczajne ukąszenie jakieś owada więc nie masz się czym martwić. Przykładaj cebulę i chusteczkę nasączoną octem to powinno pomóc. Kiedyś usłyszałam o tym w jedne z klinik na Wałbrzyskiej w Warszawie od jakieś Pani w poczekali jak czekałam na odczulanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...