Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość p.w

Ukaszenie, alergia nie wiem co to.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p.w

Witam. Od kilku dni pojawil mi sie na lewym udzie wielki babel (opuchnieta kulka) przypomina to ugryzienie komara tylko powiekszony razy 10. Jest to tward i dość ciepłe. Cielplejsze niż reszta ciała. Co to może być. Obecnie przebywam w Nl i nie zabardzo mam możliwość pójść do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goniaczka

może to jkaś reakcja alegiczna, w zeszłym roku tak mnie jakieś dziadostwo pogryzło w lecie ż emyślałam że oszaleję, wielkie bąble, swędziało, dobrze że miałam hitaxę fast to jakoś to złagodziło i nie było tak źle ale do tej pory się zastanawiam co to byo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku pogryzły mnie meszki. Ślady były jak po ukąszeniu komara, tylko kilka razy większe. Swędziało strasznie. Drapanie potęgowało jeszcze to uczucie. Do tego zmiany były twarde i bardzo gorące. Męczyłem się z tym ponad dwa tygodnie, dostałem w końcu maść z antybiotykiem BeloGent. Niestety, zostały ślady/blizny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WeronikaRonna

Obstawiam, że to zwyczajne ukąszenie jakieś owada więc nie masz się czym martwić. Przykładaj cebulę i chusteczkę nasączoną octem to powinno pomóc. Kiedyś usłyszałam o tym w jedne z klinik na Wałbrzyskiej w Warszawie od jakieś Pani w poczekali jak czekałam na odczulanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...